Zabawki

Gdzie kupujecie zabawki? Chciałbym sobie coś kupić osobiście, ale w seks szopach nie ma ciekawego asortymentu. Jako że już kiedyś zostałem przyłapany na zoo nie ma mowy, żebym zamówił sobie zabawkę pocztą.
Opowiedz o tym..

Ja mam takie ... możliwość do 4 lub więcejScreenshot_20221009-142002_ROMEO.jpg
 
Zamawiał ktoś coś kiedyś z knotme. eu ? ( strona nie zmienia się od kilku lat )
Ja ze swojej strony to polecam hankeytoys - drogie ale mają bdb jakość - brak tematyki animal.
Posiadam dwa wzory.
Mam jeszcze morgana z badwolfa :)
 
Nie ma sensu Bad Dragona (drogo) czy Bad Wolfa (ogromny czas oczekiwania), spoko opcją jest Neotori - wysyłają gotowe w ciągu 2 dni i wykon znacznie lepszy niż Bad Wolf
 
Zależy gdzie mieszkasz jesli w poznaniu to masz dostèp do 2 moim zdaniem najlepszych sex shopòw w polsce. Aczkolwiek mofe zpokojnie poqièdzieć że jak narazie nic nje zdołałk pokonać bad dragona w mojej opini
Mr hankey's toys są zdecydowanie większe i osobiście ten kierunek mi się podoba w zabawkach 🙃
 
Ja kupowałem maszynę bzykajacą z ruchem posuwistym na AliExpress, gorąco polecam Fredorch F20 albo F19 :) z czasem pewnie kupię jakieś psie dilda do zestawu.
 
Ja zależy bo mam z wenusa sklepów stacjonarnych i bad dragona też mam.
Amazon mam jeszcze odlew własnego penisa
 
Myślę, ze jak ktoś chce w dobie internetu zawsze coś znajdzie dla siebie, choć nic nie zastąpi oryginału. No i myślę że przez internet większa dyskrecja w pakowaniu.
 
Ja muszę polecić badwolf, jak inni którzy pisali. Czas realizacji znacznie się poprawił względem ostatnich lat i już bardziej przypomina ten który obiecują.
 
Back
Top