Zabawki

k9sin

Tourist
Gdzie kupujecie zabawki? Chciałbym sobie coś kupić osobiście, ale w seks szopach nie ma ciekawego asortymentu. Jako że już kiedyś zostałem przyłapany na zoo nie ma mowy, żebym zamówił sobie zabawkę pocztą.
 
Nie mają, ale obowiazuje ich prawo o handlu elektronicznym (prawo zwrotu w ciągu 14 dni).
Tak, moja była dziewczyna byla fanką ich wyrobów.
Zaczynali dosyć skromnie, ale teraz wyrobili się na solidny, światowy poziom.
 
Zabawki to nie to samo. Nie mówię że są złe, ale dają inne doznania i inne możliwości. Nie mam takich zwierzęcych, ale mam takie "normalne" i dają dużo radości jak mam ochotę sobie wsadzić czy na takiej usiąść, ale to inna radość i inne doznania niż z prawdziwym facetem. Czasem jest gorzej czasem lepiej, ale zdecydowanie tak inaczej, że nie da się tego przyrównać.
 
Zabawki to nie to samo.
Oczywiście, że nie. Poza samym kształtem, czy w nielicznych wypadkach opcją puchnącego węzła, to tylko "kawałek gumy". Surogat tego, co dostajemy w pakiecie przy prawdziwym zwierzaku: emocji, klimatu, zapachu, temperamentu, zróżnicowanych zachowań i reakcji, interakcji, etc. Dlatego nigdy za nimi nie przepadałem, choć zdarzało mi się ich czasami używać jako formy urozmaicenia, ciekawostki.
Rozumiem jednak, że dla niektorych osób mogą stanowić fetysz, a dla innych "na bezrybiu i rak ryba".
 
MrHankeysToys, Bad Dragon, Niemiecki Amazon, Etsy :) Tylko te Strony
 
bzdura -tez tam kiedyś myślałam .mieszkam w bloku i mam własnego pieska i zadna wymówka nie zastąpi korzyści płynących z jego posiadania. Tym bardziej w waszym.przypadku kiedy oboje byście korzystali z pieska Ja spotykam się od czasu do czasu z jakimś facetem ,ale żaden nie dorówna mojemu psiakowi pod względem wielkości penisa ,długości wzwodu ,gotowości , dyspozycyjności ,,ilości spermy,czasu stosunku , dyskrecji, doznań i nie trzeba sie zabezpieczać
 
Last edited:
Pies (czy w ogóle jakiś większy pupil, chociaż w sumie każde zwierze) ma swoje potrzeby, a my żyjemy trochę inaczej niż 100 czy nawet 50 lat temu. Często nie ma nas w domu przez 8, 10 lub 12 godzin dziennie i nie możemy wziąć ze sobą pupila do pracy. To sprawia, że nasze możliwości są bardzo ograniczone. Tutaj nie chodzi nawet o zoo, bo to w ogóle jest ciężki temat, ale nawet takie "normalne" trzymanie zwierzaka wymaga od nas zaangażowania - czasowego i finansowego. Nie jest to dla każdego.
 
Oczywiście, że tak. Zreszta jak ktoś twierdzi inaczej to niech rozejrzy sie wsród znajomych, rodziny ile jest duzych psów trzymanych w domu? Jak ktos mieszka na głębokiej wsi to pies może być gdzieś w wydzielonej przestrzeni ale to raczej nie pies do zabaw pozniej.
Tak ,to prawda
 
żaden nie dorówna mojemu psiakowi pod względem wielkości penisa, długości wzwodu, gotowości, dyspozycyjności, ilości spermy, czasu stosunku, dyskrecji, doznań i nie trzeba się zabezpieczać
To się wszystko zgadza, ale jedna rzecz mnie zaskoczyła: czas stosunku. Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń mam wrażenie, że psy nie są raczej długodystansowcami, na dodatek po zabawie zazwyczaj tracą zainteresowanie i raczej nie są skłonne do powtórek. Od razu zaznaczam, że nie ma w tym sarkazmu ani prowokacji; po prostu ciekaw jestem odmiennych doświadczeń. Gdybyś była tak miła, żeby podzielić się wskazówkami odnośnie wyrobienia u psa nawyków, zapewniających długie i wielokrotne stosunki, byłbym bardzo wdzięczny.
 
Niestety wszyscy jestesmy wygodni i w naszym otoczeniu wsród znajomych i rodziny nie ma zadnego duzego psa.
Gdzie wołu nie ma, czysta jest obora, lecz z siły wołu obfitość pochodzi – powiada Pismo. My jak na razie czerpiemy z obfitości dostarczanej przez psy znajomych "z branży", a psa nie chcemy posiadać ze względu na małe dziecko w domu. Niemniej jednak pandemia wiele zmieniła, możemy pracować z domu i wychodzenie z psem staje się łatwiejsze, dzieci rosną i chyba w końcu zdecydujemy się na własnego psiaka, i to nie tylko dlatego, że mógłby zapinać panią domu. Zwierzę w domu to również radość dla dzieciaków, a także pierwsza lekcja odpowiedzialności i dyscypliny. Owszem, także pewien kłopot...
Od czasu do czasu jesteśmy "dogsitterami" dla wspomnianej pary znajomych – to pozwala zorientować się, jakiego rzędu są to kłopoty. Może warto rozejrzeć się za taką opcją i zobaczyć, czy to naprawdę jest problem nie do pokonania?
 
Też czytałem i słyszałem, że psy (konie zresztą też, oczywiście mowa o samcach) nie są znane z długich stosunków, co można łatwo zaobserwować "w naturze".
 
Lub cos pompowanego - można wybrać kształt i regulować wielkość, przesyłka tez dyskretna
 

Attachments

  • Screenshot_20210906-201322_AliExpress.jpg
    Screenshot_20210906-201322_AliExpress.jpg
    126.7 KB · Views: 18
  • Screenshot_20210906-201308_AliExpress.jpg
    Screenshot_20210906-201308_AliExpress.jpg
    134.9 KB · Views: 20
  • Screenshot_20210906-201259_AliExpress.jpg
    Screenshot_20210906-201259_AliExpress.jpg
    90.5 KB · Views: 19
  • Screenshot_20210906-200947_AliExpress.jpg
    Screenshot_20210906-200947_AliExpress.jpg
    96.4 KB · Views: 18
  • Screenshot_20210906-200941_AliExpress.jpg
    Screenshot_20210906-200941_AliExpress.jpg
    90.7 KB · Views: 19
Już mówiłem że na Etsy i Amazonie Niemieckim są takie Rzeczy 🤨
 
Właśnie otrzymałem Husha od Lovense... 😍🥰Jest Wykur*wisty polecam!!... Drogi był, ale naprawdę warto 😌🤌Wibracja jest tak Intensywna że aż przez Majty i Spodnie czuć 🤣
 
Back
Top