Zabawki

Polecam zabawki z Bad-Dragona, parę lat już mamy Chance Flared - medium w opcji z strzykawką. Bardzo dobra jakość i wykonanie, nie do zdarcia :), tylko że się już znudził żonce :(
 
Polecam zabawki z Bad-Dragona, parę lat już mamy Chance Flared - medium w opcji z strzykawką. Bardzo dobra jakość i wykonanie, nie do zdarcia :), tylko że się już znudził żonce :(
Potrafi połykać Go w Całości jak MissPrincessKay ? Albo Odbytem Całego ? w Wersji XXL 😈🤌
 
Kupowałem tam zabawki, czekałem długo, ponieważ były problemy z dostawą silikonu. Napisałem maila i dostałem odpowiedź.
 
Nie kupowałem tam, ale od czasu blokady kanału sueskiego jest problem na rynku materiałowym, pandemia też nie pomogła. Proszę daj znać jak przyjdzie zabawka bo planowałem tam zakup :)
 
Cześć, witam - ta akurat zabawka kupiona na alli.... jakościowo dobra :) zapakowana dyskretnie i odpowiednio.
To jest silikon, czy TPU? Wolałbym już TPU nie kupować, jedna taka mam i silikon wolę zdecydowanie, mimo że droższe..
 
Kiedyś znalazłem zagraniczną stronę z masturbatorami wiadomego celu. Strona nazywa się Bad-Dragon, ale trzeba mieć dolary, żeby móc zamówić. Albo wymienić walutę. Chyba, że cię interesują tylko firmy z Polski to niestety nie znam takich firm
 
Back
Top