Wypada się przywitać;)

Jest możliwość wysłania PM na profilu użytkownika ale musisz mieć co najmniej 10 postów na forum
 
Hahaha Niee to akurat jest moja ulubiona aktorka w branży ;) wcześniej wrzuciłem swoje fotko ale ktoś mi tez tu poradził żeby lepiej tego nie robić ze względu na prywatność 😇

Czy ja wiem czy daleko… zależy czego się szuka. Na rozmowę online nie jest za daleko ;)
 
To trochę daleko :cry:
Masz fajny avatar
To Ty i Twój pupil?
Hahaha Niee to akurat jest moja ulubiona aktorka w branży ;) wcześniej wrzuciłem swoje fotko ale ktoś mi tez tu poradził żeby lepiej tego nie robić ze względu na prywatność 😇
Tak
Musisz dbać o prywatność i anonimowość Werko
Ludzie nie rozumieją naszych namiętności
A jak się nazywa ta aktorka?
Fajna jest :)

Czy ja wiem czy daleko… zależy czego się szuka. Na rozmowę online nie jest za daleko ;)
Masz rację
Na znajomość online to jest bardzo blisko :)
 
To trochę daleko :cry:
Masz fajny avatar
To Ty i Twój pupil?

Tak
Musisz dbać o prywatność i anonimowość Werko
Ludzie nie rozumieją naszych namiętności
A jak się nazywa ta aktorka?
Fajna jest :)
Otóż to! To jest miss Fernanda, niestety mało filmów zrobiła :c
 
Proszę, nie pouczaj mnie i nie udawaj rycerza w lśniącej zbroi chroniącego damę w opałach. Gdybym nie wiedział, jakie mogą być konsekwencje, prawne i środowiskowe, nie zwracałbym od razu uwagi na zanonimizowanie. I owszem, to jest prywatna sprawa Niuni, co zechce zrobić - ja mogę rzucić taki pomysł, a ona może chcieć się pokazać w intymnych chwilach albo uznać, że woli zachować wszystko dla sieb

Jak to mówią: ćwiczenie czyni mistrza. Im więcej będziecie się razem bawić, tym sprawniej będzie Wam z czasem szło. Przyznam, że mnie się niesamowicie podobają takie filmiki, gdzie widać, że para jest dobrze zgrana: dziewczyna ma już opanowane, jak się ustawić i na jaką wysokość unieść pupę, żeby dopasować się do psa, a on dosiada ją szybko i sprawnie w pierwszym podejściu. Trzymam kciuki, żebyś z Twoim przyjacielem szybko się tak zgrała. No i mam nadzieję, że pochwalisz się jakimiś zdjęciami albo filmikami - tylko w razie czego pamiętaj, żeby je dobrze zanonimizować. :)
spoko
jak będę gotowa to może pokaże na razie będę ćwiczyć bo musze przyznać coraz lepiej nam to wychodzi 👅 ;):love:
 
Witamy 😁 jeśli chodzi o nasze doświadczenie to dopiero chcemy zacząć naszą przygodę i nauczyć się jak najwięcej. Dlatego będziemy wdzięczni za każde dobre rady i wskazówki jakie dostaniemy odwas jak i znajdziemy na tym forum. 😊
Moja partnerka tak naprawdę pokazała mi, że coś takiego istnieje i wspólnie chcemy poszerzyć naszą wiedzę jak i doświadczenia z tym związane 😁
 
Fajnie macie, że jesteście parą i możecie dzielić swoje pasje. Jak się przekonacie, jedną z rzeczy, która tutaj ludziom mocno doskwiera, jest trudność w poznaniu na żywo osób o takich zainteresowaniach. Całe ryzyko z tym związane sprawia, że mało kto ma odwagę choćby próbować spotkać się w realu.
 
Są plusy i minusy.
Młodsza nie będę niestety, szczególnie fizycznie ale mentalnie dobrze się czuję z liczbą jaką mam na swoim liczniku 😉
no i brawo, tak powinno się robić :)

hejka jestem z podkarpacia miło mi poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach do moich
a jakie masz zainteresowania ☺️

ciężko powiedzieć bo to mieszaniec wilczura z niewiadoma jaką rasa jest trochę mniejszy niż wilczur ale jest bardzo kochany i dobrze wyposażony :love:;)👅
<3
 
Cześć🙂chętnie panią poznam ,jak uzbieram 10 postów to odezwę się na PW pozdrawiam,i gratuluję pięknego uśmiechu ☺️❤️

A tak przy okazji to Witam wszystkich,mam ponad 35 lat ale jeszcze nie 40😁,bywam w zachodniopomorskim,mieszkam na stałe w Holandii,i cieszę się że znalazłem to forum,liczę że poznam tu fajnych ludzi , pozdrawiam 😊🤗
 
Back
Top