Wypada się przywitać;)

mozemy pisac ale nie tutaj. Konto email na proton albo komunikator szyfrowany, gdzie nie musisz podawac numeru telefonu(Vipole, Qtox) lub sama cos zaproponuj
tak szczerz poczytałam trochę ma tym forum nawet znalazłam poradnik jak zacząć z moim przyjacielem:) spróbuje się z nim zgrać i się odezwie
;-)
 
Tak jak w tytule postu chciałbym się przywitać może konto mam od niedawna ale zaglądam na forum juz może z dwa lata mam nadzieje ze zostane miło przyjęty ciepło pozdrawiam
 
ciężko powiedzieć bo to mieszaniec wilczura z niewiadoma jaką rasa jest trochę mniejszy niż wilczur ale jest bardzo kochany i dobrze wyposażony :love:;)👅
wilczory sa bardzo dobre w te klocki a jak sie polaczyl z labkiem, to masz skarb w domu.... jeszcze jeden post i bedzisz mogla pisac pw;)
 
raczej cierpliwy jest doświadczony dopiero zaczynam przygodę
zaczynamy dobrze sie bawić 👅
jak na razie mam problem z pozycją żeby było mu wygodnie ale jeszcze sie nauczę ;)

Jak to mówią: ćwiczenie czyni mistrza. Im więcej będziecie się razem bawić, tym sprawniej będzie Wam z czasem szło. Przyznam, że mnie się niesamowicie podobają takie filmiki, gdzie widać, że para jest dobrze zgrana: dziewczyna ma już opanowane, jak się ustawić i na jaką wysokość unieść pupę, żeby dopasować się do psa, a on dosiada ją szybko i sprawnie w pierwszym podejściu. Trzymam kciuki, żebyś z Twoim przyjacielem szybko się tak zgrała. No i mam nadzieję, że pochwalisz się jakimiś zdjęciami albo filmikami - tylko w razie czego pamiętaj, żeby je dobrze zanonimizować. :)
 
Jak to mówią: ćwiczenie czyni mistrza. Im więcej będziecie się razem bawić, tym sprawniej będzie Wam z czasem szło. Przyznam, że mnie się niesamowicie podobają takie filmiki, gdzie widać, że para jest dobrze zgrana: dziewczyna ma już opanowane, jak się ustawić i na jaką wysokość unieść pupę, żeby dopasować się do psa, a on dosiada ją szybko i sprawnie w pierwszym podejściu. Trzymam kciuki, żebyś z Twoim przyjacielem szybko się tak zgrała. No i mam nadzieję, że pochwalisz się jakimiś zdjęciami albo filmikami - tylko w razie czego pamiętaj, żeby je dobrze zanonimizować. :)
nie namawiaj nikogo do "chwalenia sie" zdjeciami czy filmami (nawet zanonimizowanymi). Po pierwsze, jest to jej prywatna sprawa, po drugie chyba wiesz jakie sa konsekwencje prawne za takie czyny... wiec.... myslec glowa a nie ......
 
nie namawiaj nikogo do "chwalenia sie" zdjeciami czy filmami (nawet zanonimizowanymi). Po pierwsze, jest to jej prywatna sprawa, po drugie chyba wiesz jakie sa konsekwencje prawne za takie czyny... wiec.... myslec glowa a nie ......

Proszę, nie pouczaj mnie i nie udawaj rycerza w lśniącej zbroi chroniącego damę w opałach. Gdybym nie wiedział, jakie mogą być konsekwencje, prawne i środowiskowe, nie zwracałbym od razu uwagi na zanonimizowanie. I owszem, to jest prywatna sprawa Niuni, co zechce zrobić - ja mogę rzucić taki pomysł, a ona może chcieć się pokazać w intymnych chwilach albo uznać, że woli zachować wszystko dla siebie.
 
Proszę, nie pouczaj mnie i nie udawaj rycerza w lśniącej zbroi chroniącego damę w opałach. Gdybym nie wiedział, jakie mogą być konsekwencje, prawne i środowiskowe, nie zwracałbym od razu uwagi na zanonimizowanie. I owszem, to jest prywatna sprawa Niuni, co zechce zrobi
gratuluje wiedzy na temat zanonimizowania.....
 
Witam
Mam na imię Rafał, mam 42 lata. Fascynuje mnie tematyka zoofilii. Jak na razie nie mam doświadczeń w realu. Mam nadzieję poznać tu i dowiedzieć się wielu rzeczy od bardziej doświadczonych osób. Fajnie że jest forum dla osób o takiej orientacji :).
 
Back
Top