Wypada się przywitać;)

A kto nie ma tego przekleństwa 🤬? 😀 Ja już od dawna nie byłem kryty, a to mnie po prostu rozrywa z tęsknoty za tym. 😀
Ja może nie chce być kryty za to bardzo chce kryć. Klacze.... no i klacze aha i jeszcze klacze tylko klacze kilka razy się zasmakowało i teraz człowiek nie może przestać o tym myśleć zaraz mi jaja wybuchną albo rozniosę wszytko w około znam to uczucie rozrywania z tęsknoty ahh kurwa zaraz coś rozjebie jak nie nadziam na swojego ogiera pyszną klacz
 
Witam wszystkich jestem tu świeżynka jak te psiaki, ale mam nadzieję że z kimś się umuwię na kawę, myślę że jest tu dóżo dobrych ludziCezarek Równica.JPGdzudi-1.JPG
 
Wielokrotnie był ten temat poruszany. Żeby móc wysyłać prywatne wiadomości musisz mieć co najmniej 10 wiadomości na forum. Strefy odpowiedzialne za "zabawy" się nie liczą. Tak samo działa to jeśli chodzi o otrzymywanie wiadomości.
 
Wielokrotnie był ten temat poruszany. Żeby móc wysyłać prywatne wiadomości musisz mieć co najmniej 10 wiadomości na forum. Strefy odpowiedzialne za "zabawy" się nie liczą. Tak samo działa to jeśli chodzi o otrzymywanie wiadomości.
Dziękuję za info
 
Raczej dysortografia. Pełno już jest tych niedorozwojów typu dys. Dysgrafia, dysleksja, dyskalkulia, dyspierdia, dyslogika, dyschujnia i tak dalej.

Ale co jak co, błędy ortograficzne walą po oczach najbardziej i trudno osoby je popełniające traktować poważnie niestety.
 
Dzień dobry, na forum jestem nowa stąd myśl, że chyba powinnam się krótko przedstawić.
Chyba jeszcze nie stara ale już nie najmłodsza, nie mam już 20 lat ale jeszcze nie 40 😉
Pochodząca z centralnej części naszego pieknego kraju. Pobieżnie zainteresowana tematem od bardzo dawna, jednak w ostatnim czasie moje zainteresowanie mocno się nasiliło. Doświadczeń mało, choć nie zupełnie zerowe.
Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam i mogę pogłębiać wiedzę i być może zdobywać dalsze doświadczenia. Z góry dziękuję za wszelkie pomocne i przydatne informacje i zwykłą rozmowę rozwiewająca wątpliwości :)
Witam cię bardzo serdecznie zapewniam cię że będziesz miała same korzyści dowiesz się dużo na temat Co robić jak kochać się z twoim ulubieńcem żebyś miała jak najwięcej przyjemności Napisz coś jeszcze Kto jest twoim ulubieńcem Co lubisz najbardziej Pozdrawiam do usłyszenia. 💋
 
Cześć wszystkim. Miło znaleźć ponownie forum na którym są Polacy. Od dziś jestem tu z wami. Pozdrawiam z mazowieckiego .😁
 
Back
Top