Dog Days (Psie Dni) i Dog Sitting (Psia Opiekunka) [PL]

Polish Rat

Citizen of Zooville
BANNED USER
Tak więc tym razem to nie manga tylko bardziej komiks ale jest chyba na tyle ciekawy i ładnie wykonany że chyba warto było go przetłumaczyć. Niestety bez polskich znaków bo ciężko znaleźć pasującą czcionkę która do tego ma polskie znaki. Mam nadzieję że to nie będzie jakiś duży problem. Jest jeszcze kontynuacja tego w postaci "Dog Sitting" więc jak tylko ją przetłumaczę to wrzucę też tutaj bo nie ma sensu robić nowego wątku skoro jest to kontynuacja tej opowieści. Jakby co mam też w planach poszukać takich krótszych opowieści albo pojedynczych obrazków z tekstem które będę chciał przetłumaczyć ale nie będę ich wrzucał raczej na forum ponieważ nie ma sensu robić nowego wątku na 2 obrazki. Będę je raczej wrzucał na mojego "fanboxa" do którego link macie na moim profilu w sekcji "my website" albo w moim podpisie pod każdą wiadomością. Znajduje się tam także moja pierwsza przetłumaczona manga jak i ten komiks więc warto zostawić tam followa bo niektórych rzeczy nie mogę tutaj wrzucać a bardzo bym chciał je przetłumaczyć

Wszystkie są posegregowane i numery stron są w nazwie plików. Miłego czytania życzę a jutro zabiorę się za tłumaczenie drugiej części tej opowieści :D

001.png002.png003.png004.png005.png006.png007.png008.png009.png010.png
 
Last edited:
Tak jak obiecałem tutaj jest kontynuacja tej "historii". Zajęło mi to w sumie jedynie jakieś 4h także uwinąłem się szybciej niż myślałem. Jeśli macie jakieś propozycje co można zmienić albo macie jakieś pomysły co do tłumaczenia onomatopej z języka angielskiego na polski to byłbym wdzięczny. Osobiście nie mam pojęcia jak mam przetłumaczyć "pat pat" na polski więc niektóre napisy zostały oryginalne. Postaram się nad tym popracować żeby na przyszłość w miarę wszystko było po polsku. Nie mam pojęcia co będzie następne, póki co muszę przejrzeć zapisane strony i z nich wybrać coś ciekawego co będzie łatwe do przetłumaczenia i możliwe do umieszczenia na tym forum. Na końcu oczywiście przypominam że w "podpisie" mojej wiadomości znajduję się link do mojego "fanboxa" gdzie pewnie pojawią się jakieś krótsze komiksy/mangi których z różnych względów nie będę mógł umieścić na tym forum.

Miłego czytania i w ogóle :)


001.png002.png003.png004.png005.png006.png007.png008.png009.png010.png
 
Co za wspaniała praca, gratuluję...!!!!!
Nadzwyczajne...
Postaram się, aby tłumaczenie było jak najdokładniejsze....
Z wyrazami szacunku :geek:
 
I can’t understand a word on here, but her facial expressions are funny as hell. Good job to whoever the artist is.
 
Jak wrzucisz to pewnie tak. Sam autor dostał bana, więc raczej nic nowego nie zamieści.
 
Tych komiksów jest sporo, w większości po angielsku, także jak poszukasz to spokojnie coś fajnego znajdziesz.
 
Back
Top