Byki i ogiery

Te Twoje antykatolickie zapędy ;P IMHO nie warto przeceniać znaczenia religii w Polsce, zwłaszcza że coraz więcej osób ma na nią zwyczajnie wywalone, zaś podejście anty-zoo funkcjonuje w zdecydowanej większości państw na świecie, katolickich czy też nie.
Bardziej martwi mnie podejście ludzi tutaj, poszukiwanie osób "z dostępem". Widać to po rozmowach na forum.
 
Te Twoje antykatolickie zapędy ;P IMHO nie warto przeceniać znaczenia religii w Polsce, zwłaszcza że coraz więcej osób ma na nią zwyczajnie wywalone, zaś podejście anty-zoo funkcjonuje w zdecydowanej większości państw na świecie, katolickich czy też nie.
Bardziej martwi mnie podejście ludzi tutaj, poszukiwanie osób "z dostępem". Widać to po rozmowach na forum.
Cóż.
Komu się chce poznawać dzisiaj
Zwłaszcza że ktoś przychodzi z takim celem
 
Heh, ja już się nauczyłem, że nie ma sensu prosić o nie cytowanie wiadomości bezpośrednich - ludzie i tak mają to gdzieś xD
Myślę, że można łatwo wydzielić przynajmniej dwie grupy w społeczności: 'podglądacze' i osoby ciekawskie z jednej strony oraz miłośnicy z drugiej. Ktoś pojawia się pod wpływem impulsu, napisze coś na forum (lub nie), a następnie przestaje się udzielać, usuwa konto lub po prostu zapomina o całej sprawie.
 
Dopóki katolicyzm jest u władzy to na pewno nic się nie zmieni, wiara bardzo neguje zoo xD pomijając prawo to też bardziej chodzi o samych łudzi większości nie zależy na tobie jako znajomym po prostu chodzi im tylko o to żeby zaruchać a nie poznać ciebie jako osobę

Co.ty pierdolisz to przez. Lewackie organizacje typu zieloni Animalsi i inne G z Zachodu doprowadziło to stanu obecnego , kler do późnych lat utrzymywał klasztory jako domy przybytku gdzie mozna bylo co dusza zapragnie , co jest udokumentowane w pismach.. ..
 
Co.ty pierdolisz to przez. Lewackie organizacje typu zieloni Animalsi i inne G z Zachodu złego stanu zdrowia , kler do późnych lat utrzymywał klasztory jako domy przybytku gdzie można było co dusza zapragnie , co jest udokumentowane w pismach.. ..
Napiszesz coś więcej o tych klasztorach?
 
to, że ludzie robili takie rzeczy to wiadomo, ale czy klasztory były aż tak otwarte na to, to mam wątpliwości, dziś też piszą s-f i nie znaczy to, że tak było, ale sobie poszukam informacji
 
Ja z ogierami. Rodzina koniarzy. Byki mnie kręcą i nawet zagadałem z chodowcą, ale zanim się udało, sprzedał byki.
Jak sprzedał to znów kupi .... albo kup sam i niech trzyma dla ciebie

to, że ludzie robili takie rzeczy to wiadomo, ale czy klasztory były aż tak otwarte na to, to mam wątpliwości, dziś też piszą s-f i nie znaczy to, że tak było, ale sobie poszukam informacji
Tak tak było...... jest opaosane ale trzeba szperać wiado......
 
Tak, się zastanawiam tylu chętnych co nie zdają sobie sprawy jak to jest niebezpieczne i ile czasu komuś zajęło aby zamieścić film jak to robił. Osoba która jest zielona i x1 kontakt z , jest to duże ryzyko a zabawa z kimś co x1= śmierć lub kalectwo, a tak jak by chciała że ibcignie że weźmie do środka to mżonka bo ani jeden ani 2gi reaguje i zachowuje się inaczj niż pies, co do ogiera czy bujają to nie zabawki
 
Last edited:
Tak, się zastanawiam tylu chętnych co nie zdają sobie sprawy jak to jest niebezpieczne i ile czasu komuś zajęło aby zamieścić film jak to robił. Osoba która jest zielona i x1 kontakt z , jest to duże ryzyko a zabawa z kimś co x1= śmierć lub kalectwo, a tak jak by chciała że ibcignie że weźmie do środka to mżonka bo ani jeden ani 2gi reaguje i zachowuje się inaczj niż pies, co do ogiera czy bujają to nie zabawki
Co, jaka śmierć? XD Weź napisz jeszcze raz, tylko wolniej
 
Wyjaśnij, proszę, jak to wywnioskowałel
Lata prakyki , prób i błędów.

Lata prakyki , prób i błędów.
Ponado NIK kto posiada Buhaja czy ogiera i czuje temat nie zaprości prawiczka aby go ten czy ten dosiadł , bo nikt nie bedziw brał za czyjeś zachcianki odpowiedzialności. Podobnie jak i z zakleszczeniem dużym psem ciasnej dupy co poza palcem w niej nic.innego nie poczuła. DUPA TO NIE Pipi I inaczej nieco to wszysko funkcjonuje niż się dziewicy wydaje
 
Lata prakyki , prób i błędów.


Ponado NIK kto posiada Buhaja czy ogiera i czuje temat nie zaprości prawiczka aby go ten czy ten dosiadł , bo nikt nie bedziw brał za czyjeś zachcianki odpowiedzialności. Podobnie jak i z zakleszczeniem dużym psem ciasnej dupy co poza palcem w niej nic.innego nie poczuła. DUPA TO NIE Pipi I inaczej nieco to wszysko funkcjonuje niż się dziewicy wydaje
To opisz, proszę ten event ze śmiercią xD
 
Back
Top