Byki i ogiery

Mam swoją klacz a gdy jej się nie chce to odwiedzam jej koleżanki xD
Kurde też bym chcial mieć sowją może niedługo sen się spełni bo teraz na wsi mieszkam, a wcześniej to miasto i publiczne stajnie na partyzantka, co do ras akurat moją pierwszą miloscią była wielkopolska ♥️ a ja to raczej duże ciężkie tłuste masywne zimnokriste ah kurwa ruchałem ślązaczke to myśllem że ją zarucham normlane mój 25 cm chuj tak spuchł bo pierwszy raz z ciezką klaczą to robiłem to byłem tak kurwa napalony że posuwałem ją przez dwie godziny aż nie tak jaja bolały że nie byłem w stanie ich dotknąć.
 
Czy jest tu jakiś rolnik hodowca bydła, koni czy świń który by chciał popisać?
Jestem z opolskiego, okolice Olesna.
 
Hej, jesteś zorientowany w tym forum, jak napisać na priv ?, gdzie tego szukać. Mam 10 postów
 
Hej, jesteś zorientowany w tym forum, jak napisać na priv ?, gdzie tego szukać. Mam 10 postów
20220629_105740.jpg

Po prostu klikasz w czyjś profil i klikasz ten przycisk po prawej "start conversation". Domyślnie jest on po angielsku ale dużo osób używa automatycznego tłumaczenia stron więc powinno to zostać przetłumaczone na coś typu "rozpocznij rozmowę". Pamiętaj że tak samo ty jak i druga osoba musicie mieć co najmniej 10 postów, więc nie przy każdym będziesz miał ten przycisk bo on nie zdobył jeszcze tych wymaganychy 10 postów
 
View attachment 279809

Po prostu klikasz w czyjś profil i klikasz ten przycisk po prawej "start conversation". Domyślnie jest on po angielsku ale dużo osób używa automatycznego tłumaczenia stron więc powinno to zostać przetłumaczone na coś typu "rozpocznij rozmowę". Pamiętaj że tak samo ty jak i druga osoba musicie mieć co najmniej 10 postów, więc nie przy każdym będziesz miał ten przycisk bo on nie zdobył jeszcze tych wymaganychy 10 postów
Ok., dzięki za podpowiedź
 
Ale masz fajnie z tą ślązaczką, a jak Ci się to udało przez tyle czasu być z nią ?
Być ? W sneisnie w niej no to posprtu byłem mega napalony bo było to mój pierwszy raz z klaczą wagi ciężkiej ( ona naprawdę była duża, a młoda pierwsze ruje dopiero się zaczynały) więc poprostu ruchałem ją tak długo aż przestałem widzieć kolory a jaja bardziej arbuzy przypominały tak spuchły. Oczyście mój chuj nie spędził w jej cipce całe 120 minut, 2 godziny trwało wszytko , mizianko przytulanko liznako oh kurwa naprawdę zajebsta klacz bo chętna była do lizania się językami i takiego no "całowania" jakby potem mineta potem mineta z palcówa a potem klasyk spuściłem się tyle razy że pod koniec to już naprawdę mnie tak chuj bolał ale rządzą dalej była pamiętam jak wreszcie skończyłem to usiadłem sobie obok niej i musiałem odsapnac bo się zmęczyłem jakbym 10 ton węgla przerzucił ale było warto fajna taka kara czarniutka ślazaczka jak węgielek właśnie ah nigdy cię nie zapomnę ❤️ tym bardziej że było dużo klaczy więc popartu wybrałem ta która była chętna a mi się najbardziej podobała więc naprawdę rządzą była ogromna
 
Być ? W sneisnie w niej no to posprtu byłem mega napalony bo było to mój pierwszy raz z klaczą wagi ciężkiej ( ona naprawdę była duża, a młoda pierwsze ruje dopiero się zaczynały) więc poprostu ruchałem ją tak długo aż przestałem widzieć kolory a jaja bardziej arbuzy przypominały tak spuchły. Oczyście mój chuj nie spędził w jej cipce całe 120 minut, 2 godziny trwało wszytko , mizianko przytulanko liznako oh kurwa naprawdę zajebsta klacz bo chętna była do lizania się językami i takiego no "całowania" jakby potem mineta potem mineta z palcówa a potem klasyk spuściłem się tyle razy że pod koniec to już naprawdę mnie tak chuj bolał ale rządzą dalej była pamiętam jak wreszcie skończyłem to usiadłem sobie obok niej i musiałem odsapnac bo się zmęczyłem jakbym 10 ton węgla przerzucił ale było warto fajna taka kara czarniutka ślazaczka jak węgielek właśnie ah nigdy cię nie zapomnę ❤️ tym bardziej że było dużo klaczy więc popartu wybrałem ta która była chętna a mi się najbardziej podobała więc naprawdę rządzą była ogromna
Kurde, chciałbym być przy tym
 
Z bykiem nigdy nie miałem okazji. Z ogierem tak, ale osobiście wolę duże psy.
 
Last edited:
Witam z bykiem to może nie ale z koniem chętnie bym spróbował myślę że jestem dość rozciągnięty bo ogarnąć potencjał :)
 
Kiedyś wydawało mi się, że jeżeli psy wielkości owczarka niemieckiego nie robią na mnie wrażenie, to nie powinno być problemu. Okazało się, że po pierwszym razie potrzebowałem kilka dni przerwy, na "regeneracje".
 
Narazie niestety nic nie mam i sobię nie radzę ale nigdy nie miałem zawsze partyzantka była grana ale na wieś spierdoliłem to liczę na klacze, oczywiście najlepiej zimnokriste. Ktoś jecsze bawił się w partyzanta i latał po stajniach?

View attachment 279809

Po prostu klikasz w czyjś profil i klikasz ten przycisk po prawej "start conversation". Domyślnie jest on po angielsku ale dużo osób używa automatycznego tłumaczenia stron więc powinno to zostać przetłumaczone na coś typu "rozpocznij rozmowę". Pamiętaj że tak samo ty jak i druga osoba musicie mieć co najmniej 10 postów, więc nie przy każdym będziesz miał ten przycisk bo on nie zdobył jeszcze tych wymaganychy 10 postów
O tak mi pomogłeś dzieki. Wiesz może do kogo pisać o odblokiwanie mojego porzadnego zoofila GimmeAMareAfterMidnight, dostał bana pod absurdanym zarzutem. Z góry dziekuje za wskazówki i pozdro
 
Back
Top