Byki i ogiery

Ja z bykami nie miałem nigdy okazji czasem tam z ogierem coś się działo ale ja bardziej nastawiony na kobyłki :3
 
Każdej rasy od małego kucyka po wielką klacz Ślązaka w typie ciężkim, różnie to bywało ale i tak moją ulubioną rasą są wielkopolaki :3
 
Bardzo dawno temu miałem krótką przygodę z klaczą, dobrze to wspominam 😁 Ogiera miałem okazję tylko dotknąć, ale cóż, zawsze coś 😉
 
Moje jedyne doświadczenie z bykiem to drapanie go po plecach szczotą przyczepioną do 2m kija. Był miłym bykiem ale i tak się go bałem.
Natomiast z ogierami to już inna sprawa, lubię possać, chociaż niektóre mają zbyt duże sprzęty i o wzięciu do ust więcej niż 1/4 można tylko pomarzyć. No i ta nieszczęsna flara, idzie się udusić ! Anal tak ale muszę być stroną aktywną - nie mam skłonności samobójczych a póki co tak rozciągnięty nie jestem ;)
 
Cześć,możemy pogadać prywatnie!? Podasz email?
Nie można podawać żadnych emaili, żadnych numerów telefonów ani żadnego innego kontaktu na jakimś komunikatorze. Musisz czekać aż wbije 10 wiadomości i odblokuje możliwość prywatnych wiadomości
 
Back
Top