Ile jest tu kobiet?

Witam wszystkich. Niedawno założyłem konto tutaj. Temat jestem zainteresowany od dawna. Nie miałem jeszcze niestety okazji uczestniczyć realnie w "akcji"😉
Chętnie nawiąże kontakt z jakąś kobietą, która mnie wprowadzi w prawdziwe doświadczenie. Mam już dość masturbacji tylko oglądając filmiki.
 
Zamiast prośby o napisanie możesz sam skontaktować się przez wiadomość prywatną ;P To nic nie kosztuje, najwyżej nie dostaniesz odpowiedzi.
 
Dlatego tym bardziej nie warto tworzyć wiadomości "napisz do mnie", jeśli ktoś nie może tego zrobić. Zresztą, ja akurat mogę skontaktować się z tym użytkownikiem, może wynika to z moich uprawnień. W każdym razie dbajmy o porządek na forum i nie róbmy spamu tego typu treściami, to naprawdę utrudnia poruszenie się po tym miejscu.
 
Dlatego tym bardziej nie warto tworzyć wiadomości "napisz do mnie", jeśli ktoś nie może tego zrobić. Zresztą, ja akurat mogę skontaktować się z tym użytkownikiem, może wynika to z moich uprawnień. W każdym razie dbajmy o porządek na forum i nie róbmy spamu tego typu treściami, to naprawdę utrudnia poruszenie się po tym miejscu.
komu dobrze :p
 
Back
Top