Ile jest tu kobiet?

Witam. Jestem tu nowa i chcę się dowiedzieć wszystko na temat seksu z psem, ponieważ bardzo mnie to kręci kiedy oglądam. Docelowo chciałabym sobie wychować od małości pieska i nawiązać z nim prawdziwą więź a nie tylko fizyczną. Nie wiem tylko jakiego wybrać dla siebie, jak zabrać się za ten temat.
Jestem, jak coś to chętnie popisze
 
Witam. Jestem tu nowa i chcę dowiedzieć się wszystko na temat seksu z psem, ponieważ bardzo mnie to kręci, kiedy oglądam. Docelowo chciałbym sobie sobie radzić i nawiązać kontakt z sąsiadem a nie tylko małością. Nie wiem tylko jaki wybrać dla siebie, jak tylko się za ten temat.
Hej
 
Witam. Jestem tu nowa i chcę się dowiedzieć wszystko na temat seksu z psem, ponieważ bardzo mnie to kręci kiedy oglądam. Docelowo chciałabym sobie wychować od małości pieska i nawiązać z nim prawdziwą więź a nie tylko fizyczną. Nie wiem tylko jakiego wybrać dla siebie, jak zabrać się za ten temat.
Co chcesz wiedzieć?
 
ja szukam kogos do zwiazku wiec kobiete ze slaska chetnie poznam, mam kolezanke w prawdzie ktora lubi te klimaty no ale zupelnie niepasujące charaktery,
 
Witam. Jestem z Warszawy mam 30 lat i kiedyś byłem bardzo aktywny. Często byłem kryty jak suka i uwielbiałem połykać psia sperme. Od dawna niestety już nie byłem z żadnym samcem. Jest tutaj ktoś kto dałby mnie pokryć pupilowi?
 
Polecam goldena... naprawde trzeba sie postarac, zeby cos spieprzyc i zrobic z niego agresywnego psa. Poza tym fajny, mily, przyjazny duzy piechu:) a wiec i "rozmiar" bedzie. Z minusow: ogrom siersci w mieszkaniu.. no i duzy piechu
A Ty jakiego masz? 😁
 
Hejj jestem nowa w temacie. Zechciałbyś mi wytłumaczyć co i jak?
Najpierw nabij trochę postów bez tego nie pogadasz. A druga sprawa masz tu mnóstwo tematów przewodników co i jak. Wystarczy się rozejrzeć. Jeśli wtedy będziesz mieć pytania pisz
 
Back
Top