Hungarian girl who doesn t understand anything đŸ« 

Sziasztok,
KissĂ© zavartan Ă©rzem magam, ez az egĂ©sz fura.. szĂłval itt vagyok, ilyen Ă©rdeklƑdĂ©ssel, egyedĂŒl, mĂĄsnak Ă©s ƑrĂŒltnek Ă©rezve magam,miközben itt egy egĂšsz közössĂ©g.. Teljesen normĂĄlis, tisztessĂ©ges, erkölcsös Ă©letem van, vĂ©gtelenĂŒl cuki Ă©s aranyos vagyok, fiatal Ă©s lĂĄny, Ă­gy egy halom titok van bennem, amit nem mondhatok el senkinek. Sok Ă©ve volt egy kutyĂĄs Ă©lmĂ©nyem, azĂłta feszĂ­t a dolog. ElĂ©ggĂ© introvertĂ lt Ă©s fĂ©lĂ©nk vagyok ahhoz, hogy bĂĄrki idegenhez odamenjek, hogy ' lĂ©cci add mĂĄr kölcsön a kutyĂĄd egy ĂłrĂĄra', Ășgyhogy marad a kĂ©pzeletem vegtelensĂšge..
Azért magyarul írok, mert inkåbb a magyar keretek között érdekel ez a vilàg, és remÚltem egy kis nyugtatåst, vigasztalåst, segítsÚget..
If you're truly interested you will find the answers you seek đŸ€­
 
LĂ©gy bĂĄtor Ă©s tuti megkapod amit akarsz. LĂĄnykĂ©nt kutyĂĄs fiĂșt talĂĄlni ezerszer könnyebb mint kutyĂĄs fiĂșkĂ©nt lĂĄnyt talĂĄlni.
KitartĂĄs. Ha gondolod Ă­rj rĂĄm. de talĂĄlsz e-mail cĂ­met is ha ott privĂĄtabbnak Ă©rzed.
 
Sziasztok,
KissĂ© zavartan Ă©rzem magam, ez az egĂ©sz fura.. szĂłval itt vagyok, ilyen Ă©rdeklƑdĂ©ssel, egyedĂŒl, mĂĄsnak Ă©s ƑrĂŒltnek Ă©rezve magam,miközben itt egy egĂšsz közössĂ©g.. Teljesen normĂĄlis, tisztessĂ©ges, erkölcsös Ă©letem van, vĂ©gtelenĂŒl cuki Ă©s aranyos vagyok, fiatal Ă©s lĂĄny, Ă­gy egy halom titok van bennem, amit nem mondhatok el senkinek. Sok Ă©ve volt egy kutyĂĄs Ă©lmĂ©nyem, azĂłta feszĂ­t a dolog. ElĂ©ggĂ© introvertĂ lt Ă©s fĂ©lĂ©nk vagyok ahhoz, hogy bĂĄrki idegenhez odamenjek, hogy ' lĂ©cci add mĂĄr kölcsön a kutyĂĄd egy ĂłrĂĄra', Ășgyhogy marad a kĂ©pzeletem vegtelensĂšge..
Azért magyarul írok, mert inkåbb a magyar keretek között érdekel ez a vilàg, és remÚltem egy kis nyugtatåst, vigasztalåst, segítsÚget..
Szia GĂĄbor vagyok.
Keress meg. BeszĂ©lgessĂŒnk, ismerkedjĂŒnk.
Tudok segĂ­teni.
 
Sziasztok,
KissĂ© zavartan Ă©rzem magam, ez az egĂ©sz fura.. szĂłval itt vagyok, ilyen Ă©rdeklƑdĂ©ssel, egyedĂŒl, mĂĄsnak Ă©s ƑrĂŒltnek Ă©rezve magam,miközben itt egy egĂšsz közössĂ©g.. Teljesen normĂĄlis, tisztessĂ©ges, erkölcsös Ă©letem van, vĂ©gtelenĂŒl cuki Ă©s aranyos vagyok, fiatal Ă©s lĂĄny, Ă­gy egy halom titok van bennem, amit nem mondhatok el senkinek. Sok Ă©ve volt egy kutyĂĄs Ă©lmĂ©nyem, azĂłta feszĂ­t a dolog. ElĂ©ggĂ© introvertĂ lt Ă©s fĂ©lĂ©nk vagyok ahhoz, hogy bĂĄrki idegenhez odamenjek, hogy ' lĂ©cci add mĂĄr kölcsön a kutyĂĄd egy ĂłrĂĄra', Ășgyhogy marad a kĂ©pzeletem vegtelensĂšge..
Azért magyarul írok, mert inkåbb a magyar keretek között érdekel ez a vilàg, és remÚltem egy kis nyugtatåst, vigasztalåst, segítsÚget..
Szia. Gyere beszélgetni.
Nagyon vågyom ilyen hölgyekkel , pårokkal ismerkedni.
 
Sziasztok,
KissĂ© zavartan Ă©rzem magam, ez az egĂ©sz fura.. szĂłval itt vagyok, ilyen Ă©rdeklƑdĂ©ssel, egyedĂŒl, mĂĄsnak Ă©s ƑrĂŒltnek Ă©rezve magam,miközben itt egy

közössĂ©g.. Teljesen normĂĄlis, tisztessĂ©ges, erkölcsös Ă©letem van, vĂ©gtelenĂŒl cuki Ă©s aranyos vagyok, fiatal Ă©s lĂĄny, Ă­gy egy halom titok van bennem, amit nem mondhatok el senkinek. Sok Ă©ve volt egy kutyĂĄs Ă©lmĂ©nyem, azĂłta feszĂ­t a dolog. ElĂ©ggĂ© introvertĂ lt Ă©s fĂ©lĂ©nk vagyok ahhoz, hogy bĂĄrki idegenhez odamenjek, hogy ' lĂ©cci add mĂĄr kölcsön a kutyĂĄd egy ĂłrĂĄra', Ășgyhogy marad a kĂ©pzeletem vegtelensĂšge..
Azért magyarul írok, mert inkåbb a magyar keretek között érdekel ez a vilàg, és remÚltem egy kis nyugtatåst, vigasztalåst, segítsÚget..
Sziaa! 😇
SzĂ­vesen megismernĂ©lek persze ha lenne hozzĂĄ kedved, fiatal (kutyĂĄs) srĂĄc vagyok ✌
 
Szia. Nekem volt egy barĂĄtnƑm akivel csinĂĄltuk. Viszonylag sokĂĄig. Ha bĂĄrmilyen kĂ©rdĂ©sed van vagy tanĂĄcs tapasztalat nyugodtan Ă­rj. Oda kell azĂ©rt pĂĄr dologra figyelni
 
Welcome to zooville. I hope that you have found what you have been looking for. If not just “playing around” on here useally is a good way to find the things that you are interested in and if you are still wanting. Feel free to ask. For the most part we are s very nice and helpful group!!!!
 
Sziasztok,
KissĂ© zavartan Ă©rzem magam, ez az egĂ©sz fura.. szĂłval itt vagyok, ilyen Ă©rdeklƑdĂ©ssel, egyedĂŒl, mĂĄsnak Ă©s ƑrĂŒltnek Ă©rezve magam,miközben itt egy egĂšsz közössĂ©g.. Teljesen normĂĄlis, tisztessĂ©ges, erkölcsös Ă©letem van, vĂ©gtelenĂŒl cuki Ă©s aranyos vagyok, fiatal Ă©s lĂĄny, Ă­gy egy halom titok van bennem, amit nem mondhatok el senkinek. Sok Ă©ve volt egy kutyĂĄs Ă©lmĂ©nyem, azĂłta feszĂ­t a dolog. ElĂ©ggĂ© introvertĂ lt Ă©s fĂ©lĂ©nk vagyok ahhoz, hogy bĂĄrki idegenhez odamenjek, hogy ' lĂ©cci add mĂĄr kölcsön a kutyĂĄd egy ĂłrĂĄra', Ășgyhogy marad a kĂ©pzeletem vegtelensĂšge..
Azért magyarul írok, mert inkåbb a magyar keretek között érdekel ez a vilàg, és remÚltem egy kis nyugtatåst, vigasztalåst, segítsÚget..
Szia,ĂĄtĂ©rzem a helyzetedet,de szerintem sokan vagyunk mĂ©g Ă­gy.Annyiszor nekifutottam ennek a tĂ©mĂĄnak hogy kivel tudnĂĄm megosztani ami a fejemben zajlik,de a valĂł Ă©letben senkiben nem bĂ­zok
 volt pĂĄr kalandom nekem is (rĂ©gebben) azĂłta keresem a lehetƑsĂ©geket.. nem egyszerƱ.PrĂłbĂĄltam elhitetni magammal hogy ez csak egy vakvĂĄgĂĄny volt Ă©s el kell felejtenem de nem megy.Elfogadom magam Ă­gy,csak nem egyszerƱ.Ha lenne valaki aki elfogad igy az ismerƑseim közĂŒl beszĂ©lnĂ©k rĂłla.
Szóval ne érezd magad rosszul ezmiatt,ezért vagyunk Itt :)
 
Sokan vagyunk akik hozzåd hasonlóan éreznek. Lånyként kicsivel egyszerƱbb a dolgod, de mindenképpen legyél óvatos :) Ez egy igazi bizalmon alapuló kapcsolat....
 
NĂĄlam is hasonlĂł a helyzet . Ahogy itt a dbanimal77 is mondta lĂĄny kĂ©nt egy kicsit könnyebb neked . Én is rĂ©gĂłta ĂĄlmodozok arrĂłl hogy milyen lehet de sajnos senkivel nem tudok beszĂ©lni errƑl , az hogy pedig esetleg meg is tapasztaljam szinte lehetetlen
 
Back
Top