Właściciele

DolnySlask ,
Ja posiadam kilka psów oraz konie ale szukam tylko osób, które także posiadają zwierzaki. Do rozmowy i wymiany doświadczeń. Być może w przyszłości jakieś spotaknie po lepszym poznaniu.
Siemka , mam amstafa , czy masz większego psa ?
 
hej,nie można do ciebie napisać wiadomości, a chciałem o coś zapytać nie na ogólnym, da się jakoś tak?
Tak, musi napisać jeszcze parę wiadomości żeby mieć ich 10. Wtedy będziesz mógł do niego napisać. Od razu odradzam podawanie na forum jakichkolwiek numerów telefonów, nazw kont na discordzie albo czegokolwiek co ułatwi jakikolwiek kontakt. Musisz poczekać aż odblokuje mu się opcja prywatnych wiadomości i kontaktem możecie się już tam wymienić
 
Tak, musi napisać jeszcze parę wiadomości żeby mieć ich 10. Wtedy będziesz mógł do niego napisać. Od razu odradzam podawanie na forum jakichkolwiek numerów telefonów, nazw kont na discordzie albo czegokolwiek co ułatwi jakikolwiek kontakt. Musisz poczekać aż odblokuje mu się opcja prywatnych wiadomości i kontaktem możecie się już tam wymienić
jasne,dzięki za radę! eh przypadkiem wcisnął mi się nie ten przycisk i zamiast reply dałem report, da się to jakoś cofnąć? mój błąd ;/
 
Reportu nie da się cofnąć. Moderacja go dostaje i podejmuje decyzję czy jest słuszny czy nie. Jeśli jest to niesłuszny report to nic z tym po prostu nie robią.
 
Back
Top