Witam, czy łączysz inny "dziwny" sex razem z zoo ??

Paraani

Lurker
Jestem tutaj nowy , chociaż długo przyglądałem się jako niezalogowany. Zastanawiam się czy łączycie inne formy jakby to ktoś powiedział dziwnego sexu , dzielicie się nim przez przypadek , badź np pod wplywem szantażu ???
 
no własnie co to znaczy dziwny czy chodzi ci np o cos takiego. kochasz sie ze swoja partnerka przychodzi do waszej sypialni wasz pies ona mówi ze chce tez z nim ty sie zgadzasz nie jest to wasz pierwszy trójkąt z nim on jej lize muszelke potem na nia wskakuje robi swoje zakleszcza sie po powiedzmy 20 min uwalnia sie ana wtedy mówi do ciebie ze chce ci zrobic zloty deszcz i kaze ci sie połozyc na plecach wtedy na ciebie sika moczem z dodatkiem psiej spermy prosto na twarz .taka zabawa to nie wasz pierwszy raz a tu nagle pada chasło ze chce bys ja zwiazał i traktował jak niewolnice czy cos podobnego czego ani ona ani ty wczesniej nie robiliscie.o takie cos innego (dziwnego) ci chodzi ?
 
chodzi o stwierdzenie, zapytanie zeby zrobic cos czego ona i lub on nie robili wczesniej ze soba lub z innymi partnerami .chodziło mi o taki przykład co napisałem bo zwrot inny jest zby ogólny.
 
Back
Top