Tyle jednorazowo moj pies we mnie wlewa, a tyle potrafi kilka razy w ciagu dnia

Pies to nie zabawka. Czytając Cię w kolejnych wpisach odnoszę wrażenie, że brzmisz z wypowiedzi na wypowiedź coraz mniej realnie i autentycznie.
Oczywuscie ze nie zabawka - potrafi być lepszym przyjacielem i towarzyszem niż niejeden człowiek. Odkąd pamietam zawsze traktuje mojego.psa jako członka rodziny.
Mało realnie to piszą ci , co niby by chcieli ale woleliby poznać kogoś z psiakiem itd - przeciez wiadomo, że nic z tego nie bedzie
 
Last edited:
Nie mam warunków do przyjęcia psa, a poza tym nie uważam, bym był do tego gotowy. Muszę poglębić wiedzę oraz przygotować mieszkanie, itp. To nie takie proste.
 
mmm pyszności 🤤i to Wszystko najlepiej w Dupci by nic nie zmarnować 😏
 
to może pominę fakt że zdjęcia są z neta a tytuł wątku sugeruje że to jej pies no ale nie będę ludziom psuł zabawy i niech sobie myślą że to jej pies
Who Cares ? 😌🤌Daj Naiwnym Powód do Radości 😈
 
Poczytałem sobie te posty, ciekawą historyjkę o zbliżeniu z psem po rozstaniu z mężem, te poprzerabiane zdjęcia z pousuwanym tłem i jednak im więcej postów rzekomej pani M czytam tym większe mam wrażenie że to jest zręcznie zrobiona manipulacja, jakiś bajkopisarz sobie jaja robi z was - użytkowników tego forum. Oczywiście spermiuchy i onaniści będą się podniecać historyjką erotyczną ale ja osobiście tego nie kupuję choć podziwiam pomysł stworzenia kobiety, która ni z tego ni z owego odkrywa w sobie pociąg do "braci mniejszych" :)
 
No właśnie powtarzam że profil pani Moniki to ordynarny fejk, ktoś robi za was sobie jaja i tylko nieliczni userzy tutaj są w stanie rozpoznać że to jakiś cwaniak dla beki pisze bajki i wrzuca mniej znane zdjęcia z internetu.
Przynajmniej onaniści się cieszą bo myślą że te historyjki to prawda i mają pod co heblować swój pastorał ;)
 
Już miałem ostatnio coś napisać, że to ordynarny fejk. Nawet sama opowieść o początkach przypomina mi zlepek z kilku opowiadań z neta...
 
Moim zdaniem słabo skoro to forum ma sie opierac glownie na dyskrecji szczerosci i zaufaniu…. Sama fotka baaardzo mi sie podoba.
 
Trzeba takich jak najszybciej demaskować. Nie każdy ma na tyle doświadczenia, żeby od razu coś takiego wyłapać.
 
ale powiedzcie sami , czasem dobrze , że ktoś z netu coś wciśnie i rozhula dyskusję
Tak ale w momencie kiedy ktoś pisze że jest to jego albo jego dziewczyny to jest to po prostu oszustwo. Też tu czasem wrzucę jakiś filmik jeśli pasuje do dyskusji ale w żaden sposób nie sugeruje że należy on do mnie. Odbieranie autorskich zdjęć jest zupełnie inne niż te które możesz znaleźć w internecie bo u nas strasznie słabo z takimi materiałami
 
Z resztą tak jak już pisałem takie coś jest strasznie niebezpieczne nie tylko dlatego że potem takie napalone chłopy wypisują do innych osób ale mogą też starać się to wynosić poza nasze forum przez co zoo nie będzie już takie "podziemne" a ludzie zaczną z tym walczyć tak samo jak z pedofilią w sieci. Drugi scenariusz może być taki że zacznie sprzedawać zdjęcia i filmy a napalony i niedoświadczony facet nie zauważy nawet że penis jej psa na tym zdjęciu wygląda inaczej niż na drugim i może będzie chciał od niej jakieś "filmy na wyłączność" które oczywiście kosztują a będą to zwykłe filmy z neta a on nadal nic nie ogarnie.

W grę wchodzi dobro ogółu jako naszej społeczności i dobro poszczególnych jednostek bo może te napalone chłopy czytając nasze dyskusje na ten temat następnym razem się zastanowią czy zrobić ten przelew albo czy przypadkiem filmy nie są nagrywane w innych krajach bo często w tle słychać jakiś telewizor. Oczywiście nie da się wszystkiego udowodnić na 100% że ktoś oszukuje ale na tyle na ile sie da powinno się tępić takie osoby które wstawiają nieswoje zdjęcia i piszą że są ich. Niestety forum nie jest polskie i jesteśmy tylko małą częścią tego forum więc nie da się takiej osoby usunąć z tego forum ale można jej utrudniać dalsze oszukiwanie
 
Last edited:
Zgadza się, tutaj chodzi też o zdrowy rozsądek. Bo ktoś kto należy do klubu "Zeta", nieważne czy ma farmę z knurami, stajnię z ogierem, wyćwiczonego czworonoga, jest aktywny w działaniach czy też tematyka animal jest tylko parafilią lub jedną z podniet - facet taki czy też kobieta będą racjonalnie myśleć. W każdej sytuacji!

Tylko spermiarze, simpy i najgorsi napaleńcy, którym doznania cielesne przysłaniają logiczne myślenie będą się nabierać na fałszywy ekskluzywny content otrzymywany za opłatą od fejkowych zoofilek na forum.
 
Dlatego wolę się udzielać na Dumpster Fire - przynajmniej są ciekawe rozmowy i to nawet nie na tematy zoo. Polskie wątki są pisane raczej na jedno kopyto.
 
Zgadza się, niestety dla większości tutaj bariera językowa jest nie do przebicia nawet za pomocą tłumacza. Na tych głównych kategoriach o wiele więcej się dzieje niż na tych poświęconych "mniejszości" więc w sumie udzielanie się tutaj nie ma większego sensu 🤔
 
Back
Top