Pytanie mam

Ja tam nie używałem żadnego masła. Zawsze najpierw zaufanie i zabawa. Po czym delikatne zaczepianie za miejsca. Jak już wykazywał ruchy pchające to dostawiałem się i pomagałem.
Ale było parę przypadków gdzie musiałem to powtórzyć kilkukrotnie. Tworzysz nie wykazywał zainteresowania z początku :) Jakoś zawsze się udawało :)
 
Masło orzechowe według mnie jest takie sobie. Dość mocno brudzi i daje nieapetyczny wygląd, ale działa dobrze..
 
Ja tam nie używałem żadnego masła. Zawsze najpierw zaufanie i zabawa. Po czym delikatne zaczepianie za miejsca. Jak już wykazywał ruchy pchające to dostawiałem się i pomagałem.
Ale było parę przypadków gdzie musiałem to powtórzyć kilkukrotnie. Tworzysz nie wykazywał zainteresowania z początku :) Jakoś zawsze się udawało :)
To również jest ważne. Nie zawsze trzeba coś dodatkowego stosować, ale czasem warto jeśli chce się zachęcić do lizania konkretnego regionu.
 
Last edited:
Niestety każdy sposób zachęcania pupila za pomocą jedzenia jest głupi po prostu. Nie ma to nawet nic wspólnego z jego tresowaniem tylko wykorzystywaniem jego apetytu do zaspokajania własnych potrzeb. Nie jest to ani przyjemne ani moralne.
 
Niestety każdy sposób zachęcania pupila za pomocą jedzenia jest głupi po prostu. Nie ma to nawet nic wspólnego z jego tresowaniem tylko wykorzystywaniem jego apetytu do zaspokajania własnych potrzeb. Nie jest to ani przyjemne ani moralne.
Tresura/wychowanie/warunkowanie polega na pozytywnym lub negatywnym wzmocnieniu więc może to być przyjemne(przy pozytywnym wzmocnieniu) i jest moralne (chyba ze uznajesz jakąkolwiek formę wywierania wpływu za coś złego).
 
Smarowanie sobie jakiejkolwiek części ciała masłem orzechowym nie jest żadnym "pozytywnym wzmocnieniem". Pozytywnym wzmocnieniem jest przysmak który pies dostaje w zamian za dobrze wykonaną sztuczkę a nie dostaje jej jeśli jej nie wykona. Dzięki temu pies uczy się że za dobrze wykonane zadanie jest nagroda. W tym przypadku niczego go nie uczysz chyba że tego że twoje krocze równa się darmowe jedzenie
 
A tu masz cały wątek tłumaczący dlaczego nie powinno się trenować zwierząt do seksu i dlaczego nie powinno się używać jedzenie do tego

 
Mi pies liże jaja i kutasa bez niczego, wcześniej po chwili się wypinalem i nauczyl się jaka jest kolejność. Teraz jak mu się chce sam przyjdzie i liże aż ja się podniece, Boże uwielbiam jak robi zemnie swoją suke ahhh. Chociaż gejem nie jestem ale z psem lubie. Dodam że kiedyś mu zwaliłem ręka, gdy chciał tego ponownie przyszedł w nocy do łóżka, stanol koło mnie, łapami na placy, wypielem dupe, nacelowalem, a jego cienka marchewka niczym kij zanurzył się w ciepłej dupie. Późnej już było tylko co raz lepiej.
 
A tu masz cały wątek tłumaczący dlaczego nie powinno się trenować zwierząt do seksu i dlaczego nie powinno się używać jedzenie do tego

Nie chodziło mi stricte o trenowanie. Bardziej jako dodatek, coś jak użycie śmietany itp. w łóżku z partnerem/ką. Bycie polizanym w konkretnym miejscu szyi czy sutkach gdy piesek sam z siebie liże twarz i krocze. Nie mówię o wysmarowaniu swojego donga masłem orzechowym i przyciągnięciu psa za głowę.... Tego nie robimy :<
I myślę, że spora strefa gdzie dla każdego jest to przyjemne, a piesek sam wykazuje inicjatywę.
 
A tu masz cały wątek tłumaczący dlaczego nie powinno się trenować zwierząt do seksu i dlaczego nie powinno się używać jedzenie do tego
Trudno mi sobie wyobrazić żeby pies ruchał kogoś dla tego, że oczekuje że dostanie za to smakołyk. Trenowanie psa do seksu to raczej przystosowanie go do tego, ponieważ nie jest to w pełni naturalny akt, jeżeli nie jest naturalny to chyba oczywiste, że trzeba tutaj trenowania.

Co zaś tyczy się smarowania miejsc intymnych by pies je polizał; nie jest to żadne
wykorzystywaniem jego apetytu do zaspokajania własnych potrzeb
.. zasadnicze pytanie - czy pies liże muszelkę swojej pańci dlatego, żeby zaspokoić ją seksualnie, czy dlatego że lubi jej smak?
 
Naturalnym jest kiedy Pana Królika zachęci ruja Pani Królik po czym ten instynktownie dobiera się do niej. Osobniki różnych gatunków nie są w pełni ze sobą kompatybilne. Gdyby było inaczej, całe te dziesiątki poradników oraz tysiące komentarzy z zapytaniem o porady nie zaistniały by.
 
Back
Top