Prostytutka---------opinie

Karat47

Tourist
Witam.
Co sądzicie o prostytutkach? Może sami korzystacie lub korzystaliście z ich usług? Czy według was ten "zawód" (o ile można to tak nazwać) powinien być legalny?
 
Legalna jest jak najbardziej, ale wykonywanie tej profesji nie przynosi chwały i niech tak pozostanie. "Normalizacja" prostytucji nie przyniesie niczego dobrego.
 
Legalna jest jak najbardziej, ale wykonywanie tej profesji nie przynosi chwały i niech tak pozostanie. "Normalizacja" prostytucji nie przyniesie niczego dobrego.
A mi się wydaje, że prostytucja i tak jest dalece przed nami - nawet w sensie przebywania na tym forum ;)
Edit: Mówię w kontekście tej chwały :)
 
Nie sądzę, by bycie zoo przynosiło mi jakąkolwiek chwałę, jeśli to masz na myśli.
 
Ja raz skorzystałem niby dziewczyna de lux a wcale fajnie nie było opryskliwa i ogólnie nie miła atmosfera.
 
Ja raz skorzystałem niby dziewczyna de lux a faktycznie fajnie nie było opryskliwa i ogólnie nie miła atmosfera.
czasami się im w dupach przewraca nie mówię żeby źle traktować kobietę bo lubi się oddawać za $ ale zapominają o jednym to klient ma pieniądze których ona potrzebuje a klient ma potrzebę którą ona może zaspokoić i jak już się podjęła roboty to trzeba zrobić to dobrze. Ale spokojnie idą ciężkie czasy i dupy załadują na ziemię
 
No ja od razu powiem że umuwić się na seks jest dosć prosto albo przynajmniej dla mnie prosto. A panie prostytutki są potrzebne bo zawód to zawód
 
Kiedyś pracowałam jako jedna i powiem tak praca jak praca ale nigdy nie wiedziałam gorszego i najlepszego zachowań moich klientów jedno traktowali mnie jako śmiecie a drudzy traktowali mnie jako królewne
 
Rozumiem ale ja ci powiem tak trzeba sobie znalesć ta jedną osobę a nie isć na prostytutki
Seks jest świetny ale trzebaiec kogoś z kim się lubi to robić nieważne czy jest to facet kobieta pies czy koń
 
Trzeba znaleźć ta jedną albo tego jednego ale ręka lub sztuczna pussia też starcza
 
Jak dla mnie to lepsza opcja już wyrwanie i wyruchanie przypadkowej kobiety. Nie ma później żali, telefonów, problemów. Płacisz za usługę i nic więcej Cię nie obchodzi.
 
Kilka razy dziennie czuje sie jak prostytutka , przychodzi , bierze mnie jak chce , sam juz wie ze jak wylize mi jaja i kutasa to sie wypinam . Mniam
 
Witam.
Co sądzicie o prostytutkach? Może sami korzystacie lub korzystaliście z ich usług? Czy według was ten "zawód" (o ile można to tak nazwać) powinien być legalny?

Znam parę prostytutek i lubię te dziewczyny. Zawód powinien być legalny i prawnie uregulowany, traktowany jak każdy inny. Nie widzę w nim nic niewłaściwego, jeśli jest wykonywany uczciwie i z zaangażowaniem.
 
ten zawód jest legalny. jego "legalizacja" to ma być legalizacja sutenerów a nie prostytutek. chodzi o to że stare baby które mają mało klientów chcą zarabiać na młodych 18 latkach
 
Last edited:
ten zawód jest legalny. jego "legalizacja" to ma być legalizacja sutenerów a nie prostytutek. chodzi o to że stare baby które mają mało klientów chcą zarabiać na młodych 18 latkach
Chodzi raczej o uporządkowanie kwestii prawnych typu obowiązkowe badania okresowe, itp. Wiele osób z branży sexworkerskiej wolałoby działać w pełni na legalu, z ubezpieczeniami i tym podobnymi, a nie w szarej strefie.
 
Chodzi raczej o uporządkowanie kwestii prawnych typu obowiązkowe badania okresowe, itp. Wiele osób z branży sexworkerskiej wolałoby działać w pełni na legalu, z ubezpieczeniami i tym podobnymi, a nie w szarej strefie.
mogą iść do zus i na własną rękę odprowadzać takie składki. jest to od dawna uregulowane. Składkę emerytalną i chorobową mogą same cały czas odprowadzać. Nikt im tego nie broni
 
mogą iść do zus i na własną rękę odprowadzać takie składki. jest to od dawna uregulowane. Składkę emerytalną i chorobową mogą same cały czas odprowadzać. Nikt im tego nie broni
Ale kiedy człowiek ubezpiecza się w ZUS na własną rękę, warunki są koszmarne. A poza tym pozostaje kwestia regulacji np. obowiązkowych badań okresowych, czy szczepień przeciw chorobom typu WZW czy HPV, co w przypadku prostytutek byłoby bardzo wskazane. Traktujmy prostytucję jak każdy inny zawód.
 
Back
Top