Propozycje zmian

Tzn. każdy wpisywałby swoją lokalizację, upodobania, etc? To trochę zabija istotę forum, no i jak znaleźć taką osobę, jeśli nie udziela się na forum, ręcznie przeszukując profile?
 
No i sam fakt tego że ludzie rzadko kiedy sprawdzają czyjś profil. Zazwyczaj pytają się w wątku
 
Tak Ukrucić Polską arogancje w komentarzach,

Ja bym dał takie usprawnienia.

Dedykowany - przypiety wątek do przywitania, i żeby w pierwszym poście byly wypunktowane przykładowe pytaniami, żeby coś o sobie napisać. Np. Co lubisz w zoo, jakie masz doświadczenie w zoo, jakie zwierzęta posiadasz, czego nie lubisz w zoo. Co jeszcze chcesz doświadczyć w zoo. Płeć, orientacja, co jeszcze chcesz dodać o sobie. Może też podobne pytania o seks....Oczywiście odpowiadnie dobrowolne, ale myślę, że to pomoże niektórym coś więcej o sobie napisać.

I wydzielone wątki na anonse, ale czy aż 16, na każde województwo osobno, czy może wszystko razem, albo podzielić Polskę na 4, góra na 5, centrum i 4 kierunki, to już nie wiem. I czy to mam być przyklejone, czy może być podforum, żeby to łatwo było znaleźć, to nie wiem, jakie są możliwości techniczne.
 
Żadnej arogancji nie dostrzegłem, a zwracanie uwagi na poprawność językową to nic złego. W dobie różnych "poprawiaczy błędów" nie wypada pisać niechlujnie.
 
Żadnej arogancji nie dostrzegłem, a zwracanie uwagi na poprawność językową to nic złego. W dobie różnych "poprawiaczy błędów" nie wypada pisać niechlujnie.
No i zaraz Polską mentalością zacznie się jak zawsze na PL forum gówo burza co do zasadności.....
 
No i zaraz Polską mentalością zacznie się jak zawsze na PL forum gówo burza co do zasadności.....
Jesteś ruskim trollem czy stara Ci nie dała i teraz marudzisz? Stawiam na to pierwsze, bo z językiem polskim radzisz sobie marnie. ;) :D
 
No i zaraz Polską mentalością zacznie się jak zawsze na PL forum gówo burza co do zasadności.....
Tak się właśnie kończy nieograniczony dostęp do internetu. Jeśli twoim znajomym nie przeszkadzają twoje błędy ortograficzne to spoko ale my nie jesteśmy twoimi znajomymi i nam takie błędy mogą przeszkadzać. Nie po to człowiek się uczy większość swojego życia żeby potem czytać błędy na poziomie 3 klasy podstawówki.
 
Proponuję zaktualizować regulamin bo z tego co rozumiem można zamieszczać linki do telegrama i ogólnie komunikatorów w sekcji "o mnie" swojego profilu a nie jest to uwzględnione w polskim regulaminie1667848276359.png
1667848345766.png
 
Witam. Czy konta powyze 6miesiecy nieuzywania moga byc usuwane? A co za tym idzie to orazu z kontem usuniete by byly watki ktore te osoby nadaly. Troszke by sie wyczyscilo.
 
A co ma się czyscic skoro poza biadoleniem wielka lipa .... powiny byc uspwanoe posty Typu my para szukam pieska czy tam .!! Lub szukam dla mojej dziewczyny ...
 
Myślę, że bardzo dużo zależy od samych użytkowników, ale na razie jakoś nie widzę poprawy. Jak będzie trzeba to rzeczywiście różne stare wątki polecą.
 
Martwi mnie, że ostatnio ZooVille coraz częściej ma awarie - to wygląda jakby były jakieś ataki na stronę. Zastanawiam się, czy istnieje jakieś alternatywne forum tego typu, na które można by się przenieść w sytuacji gdyby ZV zostało wyłączone na amen.
 
Wydaje mi się ale najwyższy czasz aby przejść na ciemną stronę i przenieść wszystko do darknetu. Niestety ale przez ekoterorystow wiele bledych posunięć ludzi z tematu po 2012 wydało wyrok na legalizacje, bo jeśli przepraszam inne dewoaxje są legale to zoo jest traktowane jako przestępstwo..
Oczywiście można założyć płatny serwer i kilku stopniowa weryfikację ale to wtedy.tylko snobizm by się znalazł a zoo przeniosło by się znów w zaułku klasztorów i nuworyszów.
Tak jes masa materiału w necie większość to komercyjne jęki za kasę może dlatego mamy ASF oraz Quna jako zwierzę domowe a.nie chodowlane, prawo nakazujące kastracje caninis nie będący jak Hodowlane z papierem itd itd....
 
1. Proszę nie cytować bezpośrednio, to naprawdę nie jest konieczne.
2. Myślę, że warto publicznie (np. mogę założyć taki "demaskatorski" wątek) demaskować osoby, które np. podają się za kobiety, kłamią, donoszą służbom, etc. Warto trochę wyczyścić nasze środowisko. Najwyżej okaże się, że sensownych osób jest dosłownie garstka, co mnie zresztą wcale nie zdziwi. Widać to po wpisach na forum.
3. Ogólnie nie warto trzymać/wymieniać się materiałami. To znacznie zwiększy bezpieczeństwo.
 
Co do tych udawaczy kobiet to nasze rodzime community radzi sobie całkiem nieźle ale dedykowany temat jak najbardziej na propsie. Było już kilku gagatków, którzy zostali szybko zdemaskowani i wkrótce ograniczyli swoją działalność.
I co do materiałów to tak, sam się dziwię ludziom co zbierają te gigabajty danych na płytach lub dyskach kompów jakby było im to wszystko potrzebne. Bo nie mają bodźców aby pod coś tryskać? Jest tego szmelcu na necie tyle że naprawdę bezsensem jest gromadzić rzeczy przez które potem są kłopoty.
 
Co do tych udawaczy kobiet to nasze rodzime community radzi sobie całkiem nieźle ale dedykowany temat jak najbardziej na propsie. Było już kilku gagatków, którzy zostali szybko zdemaskowani i wkrótce ograniczyli swoją działalność.
I co do materiałów to tak, sam się dziwię ludziom co zbierają te gigabajty danych na płytach lub dyskach kompów jakby było im to wszystko potrzebne. Bo nie mają bodźców aby pod coś tryskać? Jest tego szmelcu na necie tyle że naprawdę bezsensem jest gromadzić rzeczy przez które potem są kłopoty.
Z czasem źródło się wyczerpie. Nowe strony przestaną powstawać bo nikt nie będzie miał do tego jaj. Skoro przechowywanie takich treści jest niebezpieczne to co dopiero prowadzenie strony w tej tematyce. Brak stron idzie w bardzo równoległej linii z tym jak bardzo chodliwe będą takie materiały. Kto wie czy ktoś za kilka lat nie zapłaci kilkadziesiąt polskich złotych za filmik z neta których było kiedyś od groma
 
Dość fajną opcją w miarę rozwijania forum byłaby lista profili aktualnie zalogowanych, nie trzeba by było sprawdzać ręcznie czy ktoś dostępny, czy w ogóle jest ktoś na forum a i inne pożyteczne funkcje by to spełniło.
 
No właśnie taka opcja bardziej przydałaby się oddzielnie na podforach. Tam na głównym jest dużo ludzi i ciężko to na szybko ogarnąć, a gdyby była lista osób aktywnych na grupie polskiej to byłoby bardzo czytelne i pomocne. Technicznie może będzie z tym problem, ale warto przemyśleć. Jak dla mnie najlepsza opcja jaką widziałem na forach to gdzieś w nagłówku strony pasek wyświetlający aktywnych użytkowników.
 
Z tym bardziej trzeba uderzać do admina. Myślałem głównie nad zmianami w sposobie funkcjonowania naszego podwórka.
 
Back
Top