Pierwszy raz zaliczony

Założyciel wątku nie jest zbyt aktywny na forum, no i trzeba przyznać, że dużo tu podglądaczy i fachowców-teoretyków, co bywa frustrujące. Wystarczy zobaczyć, ile osób szuka kogoś "z dostępem". Dla mnie wrzucanie (bądź nie) zdjęć nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem czyjejś realności. Sam nie odczuwam potrzeby, by się czymkolwiek chwalić, bo też nie po to tutaj jestem.
 
Zgadzam się, ponadto uważam że pisanie o nawet fikcyjnych przygodach w tematyce zoo a wrzucanie jakichkolwiek dowodów czyli fotek i filmów to jednak dwie różne kwestie. Za wypisywanie seksualnych opisów i historyjek jeszcze nikt cię nie przymknie ale już za wrzucanie dowodów w postaci zdjęć czy filmów wg mnie jest bardzo ryzykowne. Nieważne czy to są moje fotki czy nie, sam fakt rozprzestrzeniania takich treści podchodzi chyba pod paragraf co nie znaczy że nie lubię tutaj oglądać i podziwiać twórczości innych użytkowników w globalnych wątkach ;)
 
Większość szuka, większość ogląda i większość fantazjuje, ale po prostu nie powinno być tak, że pod każdym postem kogokolwiek przedstawiającego się, poszukującego lub opisującego jakieś zdarzenie od razu pojawiała się fala krytyki. A najbardziej rozwalające jest jeśli te osoby same niczego nie szukają tylko po prostu są nie wiadomo po co. Wszystko samo się zweryfikuje, jeśli już do czegokolwiek miałoby dojść, są privy więc zawsze można dopytać o co się chce, a nie od razu zabijać każdy wątek de facto hejtem
 
dajcie już spokój z tą wiarą, są różne orgazmy, jak kobieta dojcie po penetracji męskim chujem to dlaczego miałaby nie dojść po psie ?
 
Ja znam przypadki kiedy klacz w rui dochodziła po męskim penisie więc wszystko w przyrodzie jest możliwe.
 
dajcie już spokój z tą wiarą, są różne orgazmy, jak kobieta dojcie po penetracji męskim chujem to dlaczego miałaby nie dojść po psie ?
po prostu trudno uwierzyć w coś takiego, fantazjujących jest tu mnostwo , nic złego w krytyce, według mnie lepsze to niż klaskanie i tępo wierzenie we wszystko co ludzie tutaj piszą
 
to prawda, że w krytyce nie ma nic złego, i nie chodzi o tępe zachwyty nad wszystkim, ale w tym wypadku temat jest martwy, bo ludzie którzy go stworzyli przerazili się tej niewinnej krytyki
 
to prawda, że w krytyce nie ma nic złego, i nie chodzi o tępe zachwyty nad wszystkim, ale w tym wypadku temat jest martwy, bo ludzie którzy go stworzyli przerazili się tej niewinnej krytyki
No nazywanie kogoś zjebem i pokazywanie hipokryzji prędzej uśmierciło moim zdaniem. Mi się odechciało wchodzić na przykład po wiadomościach na PW i po zobaczeniu wysrywu tamtego osobnika i tego drugiego z banem

po prostu trudno uwierzyć w coś takiego, fantazjujących jest tu mnostwo , nic złego w krytyce, według mnie lepsze to niż klaskanie i tępo wierzenie we wszystko co ludzie tutaj piszą
No tak. Ale to jedyny wątek gdzie typ wali teksty o zdjęciach bo się nie wydarzyło a innych tak owych wątków nie widać poza tym że są tam wręcz książkowe streszczenia historii lub długie opowiadania. No sorry mi na przykład odechciewa się wchodzić jak ktoś dosłownie na siłę próbuje ustalić moje personalia i zapewnia mnie że przyjedzie do mnie.
 
Były na forum osoby (i pewnie jeszcze wiele się takich znajdzie), które podszywały się pod kogoś innego, pokazywały zdjęcia, itp. Dlatego podchodzę bardzo ostrożnie do kontaktów z innymi użytkownikami, zwłaszcza z "damskimi" kontami. Przejrzyjcie sobie wątek o fejkach, to jest jakaś plaga. To samo tyczy się ludzi, którzy nie czytają regulaminu i potem wyłapują bana np. za pedo, ponieważ podzielili się swoją historią z lat młodości.
Jeśli kogoś bolą mocne słowa, to rzeczywiście niech zrobi sobie przerwę.
 
No nazywanie kogoś zjebem i pokazywanie hipokryzji prędzej uśmierciło moim zdaniem. Mi się odechciało wchodzić na przykład po wiadomościach na PW i po zobaczeniu wysrywu tamtego osobnika i tego drugiego z banem


No tak. Ale to jedyny wątek gdzie typ wali teksty o zdjęciach bo się nie wydarzyło a innych tak owych wątków nie widać poza tym że są tam wręcz książkowe streszczenia historii lub długie opowiadania. No sorry mi na przykład odechciewa się wchodzić jak ktoś dosłownie na siłę próbuje ustalić moje personalia i zapewnia mnie że przyjedzie do mnie.
pisząc o krytyce nie miałem na myśli wyzywania, czy innych brutalnych ataków, a jedynie to, że po prostu ktoś może mieć inne zdanie i nie zgadzać się z zamieszczonym materiałem

mocnych słów, wyzwisk też nie powinno się tolerować, ponieważ nie służą one budowaniu jakichkolwiek dobrych relacji na forum, wystarczy napisać, że ma się inne zdanie i z tego może się jakaś ciekawa dyskusja rozwinąć, a wtedy wszyscy zobaczą kto się na czymś zna lub nie zna, co wie itp. zobaczyć można czy w ogóle warto na priv pisać, w przestrzeni publicznej obowiązują jakieś zasady
 
pisząc o krytyce nie miałem na myśli wyzywania, czy innych brutalnych ataków, a jedynie to, że po prostu ktoś może mieć inne zdanie i nie zgadzać się z zamieszczonym materiałem

mocnych słów, wyzwisk też nie powinno się tolerować, ponieważ nie służą one budowaniu jakichkolwiek dobrych relacji na forum, wystarczy napisać, że ma się inne zdanie i z tego może się jakaś ciekawa dyskusja rozwinąć, a wtedy wszyscy zobaczą kto się na czymś zna lub nie zna, co wie itp. zobaczyć można czy w ogóle warto na priv pisać, w przestrzeni publicznej obowiązują jakieś zasady
mój report i odp na niego pokazuje że chyba jednak nie ma. ten typ powinien mieć bana takie mam zdanie i nie zmienie
 
Raczej nie, zwłaszcza że spora część osób musiałaby wtedy polecieć za łamanie netykiety ;P
 
Back
Top