Pierwszy raz zaliczony

Trudno mi uwierzyć, że kobieta może dość od penetracji psiej... Chyba, że jakaś bardzo łatwo dochodząca, albo miała jeszcze stymulowana łechtaczkę.

Ogólnie pogratulować mogę, ale raczej nie wierzę.
Nikt ci nie każe wierzyć. Może zobacz jak to wygląda a potem się wypowiedz? Albo zapytaj koleżanek? Rozumiem że jesteś prawiczkiem i nie wiesz że jest kilka rodzajów orgazmu
 
Tak samo. Nikt ci nie każe wierzyć. Może zobacz jak to wygląda a potem się wypowiedz? Albo zapytaj koleżanek? Rozumiem że jesteś prawiczkiem i nie wiesz że jest kilka rodzajów orgazmu

Jesteś tu nowy wiec powiedzmy ze ciężko o twoją wiarygodność. Poza tym jeśli chodzi o rozdziewiczanie itp to zwykle nikt się nie chwali tym mając 8 postów na koncie nie dając choćby fotek. Pozdrawiam
 
Jesteś tu nowy wiec powiedzmy ze ciężko o twoją wiarygodność. Poza tym jeśli chodzi o rozdziewiczanie itp to zwykle nikt się nie chwali tym mając 8 postów na koncie nie dając choćby fotek. Pozdrawiam
Wiarygodność to jedno a naskakiwanie na ludzi że są prawiczkami tylko dlatego bo napisali że nie wierzą to druga sprawa. Spokojnie można to nazwać wyzywaniem tylko dlatego że ktoś napisał co o tym sądzi. Nie tak chyba powinno działać forum bo przez takie sytuacje potem ludzie wolą nie pisać żeby ich ludzie prawiczkami nie nazywali
 
Jak dla mnie to mało wiarygodna historyjka, brzmi raczej jak czyjeś fantazje, jakaś projekcja (polecam zapoznać się co znaczy to określenie) i nadzieja że inni uwierzą i się będą zachwycać. A to tak nie działa. Ja też sobie mogę napisać że nagrywałem swoją narzeczoną podczas gangbangu z pięcioma rotweilerami lub amstafami i co? Każdy ma uwierzyć?

Przy pisaniu takich rzeczy trzeba je podpierać dowodami w postaci np zdjęć. W innym przypadku każdy random na tym forum z ledwo założonym kontem może wypisywać podobne bzdury lub swoje fantazje.
W każdym poście naszego autorstwa musisz się rozpisać. Oj człowieku żałosny jesteś. Itak to forum to sami faceci napaleni na niewiadomo co. Może jeszcze zdjęcia dać jak co niektórzy albo nie wiadomo co? Nie chcę mi się czytać twoich wypocin. A odnośnie forum to jego konstrukcja jest przestarzała jak nie powiem co
 
Jesteś tu nowy wiec powiedzmy ze ciężko o twoją wiarygodność. Poza tym jeśli chodzi o rozdziewiczanie itp to zwykle nikt się nie chwali tym mając 8 postów na koncie nie dając choćby fotek. Pozdrawiam
Tak, dam fotki 😉 powodzenia. I nowa co po pierwsze. Po drugie społeczność tego forum jest coraz bardziej żałosna jak czytam niektóre posty z resztą znajomych. Nie jesteśmy takimi baranami by dawać zdj. Po drugie co on sądzi a jaką ma wiedzę i jakie są fakty to co innego. Edit, proszę dodać do posta geneza też tak durną uwagę bo fotek tam nie ma 😉
 
Wiarygodność to jedno a naskakiwanie na ludzi że są prawiczkami tylko dlatego bo napisali że nie wierzą to druga sprawa. Spokojnie można to nazwać wyzywaniem tylko dlatego że ktoś napisał co o tym sądzi. Nie tak chyba powinno działać forum bo przez takie sytuacje potem ludzie wolą nie pisać żeby ich ludzie prawiczkami nie nazywali
Jak ktoś twierdzi że orgazm jest tylko przez łechtaczkę to jak ma być nazwany? 🤣
 
Po pierwsze to każdy może pisać gdzie mu się chce i jak mu się chce o ile nie łamie to regulaminu. Jeśli ktoś skomentował wszystkie twoje wątki to wcale nie jest "żałosny" tylko aktywny na forum. Druga sprawa to pisząc "forum" miej na myśli całe forum czyli wszystkie języki oraz główną sekcję anglojęzyczną. Po trzecie nie masz żadnych danych na dowód tego że na tym forum piszą sami faceci a co dopiero "napaleni". Jeśli pisząc "forum" masz na myśli polską sekcję to jest dosłownie taka sama sytuacja bo nikt się nie chwali swoją płcią i na dobrą sprawę nikogo ona nie obchodzi o ile normalnie można z tobą prowadzić dyskusję. Płeć w tej społeczności odgrywa taką samą rolę jak orientacja czyli bądź sobie kim chcesz tylko pisz z sensem i szacunkiem do drugiego użytkownika forum. Kolejną sprawą jest "konstrukcja forum" czyli jak to forum wygląda. Nie podoba ci się wygląd, nie używaj go. Nie rozumiem po co w tej odpowiedzi narzekasz na to jak to forum wygląda skoro po pierwsze nie ma żadnego lepszego a po drugie nikt ci nie każe z niego korzystać. Na dodatek korzystasz z niego za darmo więc dostajesz możliwość pisania, dyskusji oraz wymieniania się opiniami z ludźmi które mają podobne "zainteresowanie" co ty. Gdyby nie to forum to ludzie nadal siedzieli by na jakichś komunikatorach pokroju Gadu Gadu albo innego Skype'a. Przychodzisz, ktoś ci piszę że trudno w to uwierzyć a ty zamiast normalnie pisać to od razu wyjeżdżasz z jakimiś rodzajami orgazmu, wyzywasz ludzi od prawiczków, narzekasz na całe forum i jego społeczność. W takim razie po co ty tutaj w ogóle jesteś skoro dosłownie wszystko ci przeszkadza od tego jak to forum wygląda po ludzi którzy z niego korzystają? Pisz sobie tam ze swoimi znajomymi i nie rób sobie pod górę ani nie psuj nam atmosfery na forum
 
Typowy spam postami. Serce mi się kraje jak widzę bałagan na polskiej sekcji. Co się tyczy samych zwierzeń, to "życie zweryfikuje". Trudno mi zaufać osobie, której nie widziałem na oczy, zwłaszcza w tak delikatnej materii. Najwięcej ciekawych rzeczy i tak dzieje się poza kulisami - kto ma wiedzieć, ten wie.
 
Czytacie w ogóle to forum, czy tylko na polską część wchodzicie? Oczywiście, że jest możliwe i wiele kobiet to tutaj opisuje. Kobiety dochodzą jednak najczęściej nie w trakcie samej penetracji, co podczas zakleszczenia, kiedy psi penis pulsuje
 
Czytacie w ogóle to forum, czy tylko na polską część wchodzicie? Oczywiście, że jest możliwe i wiele kobiet to tutaj opisuje. Kobiety dochodzą jednak najczęściej nie w trakcie samej penetracji, co podczas zakleszczenia, kiedy psi penis pulsuje
Tu nie chodzi o to czy ktoś czyta inne części forum tylko bardziej o wiarygodność tych historii bo każdy może sobie ustawić zdjęcie dziewczyny i napisać jakie to nie było wspaniałe i ile razy to ona nie szczytowała. Jedni napiszą że to możliwe bo myślą że jedno mocniejsze stęknięcie to orgazm, inni że nie bo nigdy tego nie doświadczyli. Nie masz żadnych dowodów na to czy to jednak był orgazm czy nie. Każda kobieta to odczuwa i przeżywa inaczej. Wierzenie na słowo to chyba jedna z głupszych rzeczy którą można zrobić bo łatwo zostać zmanipulowanym
 
Hurrra dziś miałem swój "pierwszy raz" z klaczą , wiem że w takim wieku to trochę późno ale jest to dość niszowa " branża" i to w sumie dzięki temu portalowi ( kontaktu użytkownika nie mogę podać), rok tu chyba jestem i dopiero dziś miałem przyjemność spełnić moje marzenie a jakie doznania , coś pięknego. I do tego mam fajnego kolegę.
Mogę powiedzieć że trochę cierpliwości i można znaleźć tu realną osobę
 
Hurrra dziś miałem swój "pierwszy raz" z klaczą , wiem że w takim wieku to trochę późno ale jest to dość niszowa " branża" i to w sumie dzięki temu portalowi ( kontaktu użytkownika nie mogę podać), rok tu chyba jestem i dopiero dziś miałem przyjemność spełnić moje marzenie a jakie doznania , coś pięknego. I do tego mam fajnego kolegę.
Mogę powiedzieć że trochę cierpliwości i można znaleźć tu realną osobę
super się czyta takie komentarze , wierzę , że było to coś niesamowitego , pozdrawiam ze Śląska
 
brawo

Ewidentnie widać że przyszedł jakiś zakompleksiony zjeb, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Ledwo zaczął na forum a już wyrobił sobie opinię. Na starym forum BF było takich na pęczki. Postraszyli, powyzywali i tyle ich było widać. Jeśli można mnie do jakiejś grupy zaliczyć to do grafików w tematyce animal. Na starym forum postowałem setki swoich artworków, żaden ze mnie napaleniec, jedynie twórca grafik i komiksów.

Będę się czepiał bo zmyślasz i piszesz farmazony panie Anonimowi. Historyjki fantazy to umieszcza się w innym dziale i nie robi w konia innych użytkowników.
ja bym się czepiała tekstów foto relacja albo się nie wydarzyło ale ok xdd
 
Na fantazję też jest miejsce, bez tego dyskusja na forum by umarła, można wierzyć lub nie, tym bym się martwił dopiero gdyby mnie ktoś zainteresował i rzeczywiście chciał się z tą osobą realnie spotkać, zresztą w prywatnych rozmowach jak już ktoś ma doświadczenie to szybko zauważy czy ktoś jest lub nie jest realny, a przy takim piętnowaniu absolutnie każdej udanej akcji, to przestaną pisać i realni i fantaści, więc po co to robić, po prostu bawcie się bez stresu, to będzie miło i przyjemnie
 
Na fantazję też jest miejsce, bez tego dyskusja na forum by umarła, można wierzyć lub nie, tym bym się martwił dopiero gdyby mnie ktoś zainteresował i rzeczywiście chciał się z tą osobą realnie spotkać, zresztą w prywatnych rozmowach jak już ktoś ma doświadczenie to szybko zauważy czy ktoś jest lub nie jest realny, a przy takim piętnowaniu absolutnie każdej udanej akcji, to przestaną pisać i realni i fantaści, więc po co to robić, po prostu bawcie się bez stresu, to będzie miło i przyjemnie
No ja rozważam usunięcie swojego zdjęcia lub całego posta skoro tacy (daruję sobie określenie) mają oceniać i dyktować. Gdzie sorry ale to nie pierwszy wysryw tej osoby jak mi się zdaje (kiedyś bez konta się przeglądało forum). Widać ktoś po prostu robi sobie prywatną bibliotekę skoro potrzebuję gromadzić "foto relację" innych. Jego komentarz gdzie obraża innych od słów na Z później też zgłoszę.
 
Jak ktoś chce się pochwalić zdjęciami, to też jego sprawa, ale wiadomo, że trzeba uważać i liczyć się nie tylko z zachwytami, ale i krytyką ;) i mamy moderatora, więc jeśli ktoś w chamski sposób się wyraża jak najbardziej można zgłosić
 
Jak ktoś chce się pochwalić zdjęciami, to też jego sprawa, ale wiadomo, że trzeba uważać i liczyć się nie tylko z zachwytami, ale i krytyką ;) i mamy moderatora, więc jeśli ktoś w chamski sposób się wyraża jak najbardziej można zgłosić
Racja. Ale potem zdziwienie że nikt nie piszę jak są takie osobniki

już po czytaniu widać że przez komentarze tych 2 osobników to był pierwszy i ostatni post tych osób i już nigdy się nie pojawili. A odnośnie tego posta geneza. Panie Elven&Werewolf tam też nie ma zdjęć a nie widzę twoich mądrości tam. Istnieje tez coś takiego jak orgazm pochwowy jeżeli panowie eksperci nie wiedzą. jeden na szczęście ma już bana. Niech moderator wybaczy mi syf ale ostatnie kilka dni skumulowanych nerwów znalazło ujście na tym osobniku.
 
Back
Top