Panowie, pokażcie swój sprzęt 😁

Fajny kutas! Lubię spermę na napletku, takie sceny z wytrysku mnie często podniecają. :) Dzięki za udostępnienie!

mój kucyk 18 cm
Podoba mi się! :love: A gdzie można znaleźć więcej zdjęć Ciebie w celu ee... fantazjowania? ☺️

genialne jajeczka i kutas :) jakie to wszystko jest apetyczne :)
Dzięki :) Ponoć jest apetycznie. ☺️ Szczególnie pod napletem i niżej między nogami, dla smakoszy 😎

Będę pierwszy, zachęcam do zabawy😌
Strasznie pociągający mężczyzna. Dzięki za udostępnienie foty, Daddy ☺️

Pozdrowienia ze śląska
Fajny chuj, lubię takie grube naplety

A co mi tam. Ja również witam i pozdrawia z Mazowsza.
Piękny członek :love:
 
A mnie dalej zastanawia czemu tyle mężczyzn nie ma problemów z pokazywaniem swojego sprzętu a nawet robią to z chęcią >.> Ja bym się nie odważyła
 
Dla mnie jest to przejaw samczej głupoty połączonej z chęcią zabłyśnięcia u płci przeciwnej (lub tej samej dla osób nie-hetero). Jednak nie bez powodu mówi się, że "chcącemu nie dzieje się krzywda".
 
A dlaczego odnosisz to tylko do samczej głupoty? Przecież i kobiety się pokazują? A poza tym jeśli ktoś nie chce nie musi oglądać. Nikt nikogo nie zmusza.
 
Dla mnie jest to przejaw samczej głupoty połączonej z chęcią zabłyśnięcia u płci przeciwnej (lub tej samej dla osób nie-hetero). Jednak nie bez powodu mówi się, że "chcącemu nie dzieje się krzywda".
I tak nie zabłysną :> Przynajmniej nie mi. Ostatnią rzeczą na jaką bym patrzyła przy wyborze partnera byłby jego penis

A dlaczego odnosisz to tylko do samczej głupoty? Przecież i kobiety się pokazują? A poza tym jeśli ktoś nie chce nie musi oglądać. Nikt nikogo nie zmusza.
Powiedziałabym że aż ¾ mężczyzn lubi pokazywać, a tylko ¼ kobiet
 
Może i tak, chociaż o liczbach to bym dyskutował. Ale czy świadczy to o "samczej głupocie". Jesteśmy w takim miejscu , na takim a nie innym portalu, że właśnie i o takich rzeczach się rozmawia i na takie tematy.

Właśnie po to są takie miejsca.
Jeśli ktoś na takie portale zagląda to przeważnie w tym celu, i nie powinien być zdziwiony widząc takie a nie inne treści
 
Back
Top