Jak sie tutaj znaleźliście

Google... od wielu lat śledziłem różne zagraniczne strony ze zdjęciami i filmami w tej tematyce, irytowało mnie że ogromna większość oferowała tą samą zawartość i zazwyczaj były to leciwe już treści, skupiłem się więc bardziej na forach i tak trafiłem tutaj i to jeszcze jak się okazuje z "regionalnym" działem - rewelacja.
 
Od dluzszego czasu szukalem z rozna intensywnoscia kontaktu z ludzmi z klimacie animal. I znalazlem dosc przypadkowo....:)
Jestem tu drugi dzien i z ciekawoscia przegladam materialy, ktorych jest duzo.
Troche ciezko o kontakt z kobieta ale to chyba niestety norma...:)
 
Wystarczy wpisać w google "zoophile forum" i jest... to nie jest strona .onion którą ciężko znaleźć...
 
Ciekawe co trzeba wpisać aby znaleźć ZV na google ot tak? Gdybym nie dostała linka to bym się pewnie nigdy nie doszukała bo nie miałam pojęcia że takie forum istnieje.

Meg
 
Szukałem jakiegoś forum na którym znajdę rówieśników, chyba znalazłem :). Trudne to nie było ale od tygodni brakowało odwagi założyć konto.
 
Od czasów BF trochę minęło... mnie sie6tam podobało. Poznałam kilku bardzo fajnych ludzi i to w realu i być może one tu są... tam miałam nick Sunia6969
 
Od czasów BF trochę minęło... mnie sie6tam podobało. Poznałam kilku bardzo fajnych ludzi i to w realu i być może one tu są... tam miałam nick Sunia6969
Pisaliśmy tam przez chwilę a przynajmniej nick mi się kojarzy chyba, niestety później forum dokonało żywota
 
Jakaś dobra dusza na czacie interii w pokoju zwierzaki oświeciła mnie, że takie forum istnieje. Na zbiorniku chyba poszło od kogoś info że coś takiego jak polskie ZV forum egzystuje, bo wątek zbiornikowy wycięto calusieńki. Już nie istnieje.
 
moja obecność tutaj to efekt google'a. Zastanawiałem się, co to za temat był na Zbiorniku, że forum zoo zostało wskazane. Jestem tutaj, bo... odświeżyłem sobie fazę na ten klimat. Kiedyś jarałem się tym strasznie.... Moja nie wie...
 
Back
Top