Geneza czyli jak to sie zaczęło

wspaniała kobieta oboje z mężem podziwiamy Panią Monikę tym bardziej że większość mężczyzn jest ograniczonych umysłowo na takie tematy brak tolerancji
 
Fajna historia mimo ze tez trochę smutna to finał ciekawy. Wydaje mi się ze najlepszym połączeniem byłby tolerancyjny partner i pies.
 
My mamy inne pytanie, bawimy się z swoim pupilem od niedawna, jakieś kilka miesięcy. Nie zawsze mamy na to czas, wiec raz na tydzień czy rzadziej. Owczarek niemiecki długowłosy, 2 lata, nie kryl jeszcze żadnej suki. Nie ma chyba jeszcze mocnego instynktu, do lizania cipki zachęcamy go masłem czekoladowym, sam z siebie liże rzadko kiedy. Reaguje na pieszczoty, ładnie udaje się mu postawić członka pobudzając napletek, zwłaszcza trzymając go poniżej knota. Piesek jest pięknie i imponująco pobudzony. Pani może przez jakiś czas robić mu loda i naprawdę widok i odczucia nieziemskie. Tylko na razie nie chce pokryć pani mimo przyjmowania pozycji właściwej jak na filmiku instruktażowym zamieszczonym na forum. Częściej robi to nawet sam na pana ręce :) Przy nadmiernym ustawianiu go i po pewnym czasie pieszczot członka zwłaszcza po popuszczeniu knota i jak piesek jest pobudzony robi się drażliwy na dalsze pieszczoty, warczy i czasem delikatnie lapie zębami. I tak już kilkanaście razy ;) Utknęliśmy trochę w martwym punkcie, co nie zmienia faktu ze nam się podoba, ale nie wiemy czy trzeba czekać aż się pieskowi cos się odwidzi czy inaczej go na to naprowadzić? Ktoś ma może podobne doświadczenia i jakieś rady i sugestie, aby posunąć się dalej w nieziemskich doświadczeniach? Będziemy wdzięczni, a poza tym jesteśmy chętni na nowe doświadczenia i ewentualne odwiedziny osób w temacie...
Cąg dalszy historii, niestiety z powodu ograniczeń czasowych nie posuneliśmy za bardzo w postępach. Pupil ma instykt, sam skacze bez niczego, ale nie trafia we właściwe dziury i niestiety nadal szuka ręki, chociaż go od tego odzwyczajamy. Niestiety robi się coraz bardziej drażlwy i w reakcji na dotykanie tam zaczyna być agresywny i coraz częściej łapie zębami. Wtedy przestajemy, żeby nie narażić sie na ugryzienie. Gdzie popełniamy błąd?
 
Może sprawia mu dyskomfort kiedy knot rośnie wciąż będąc schowany? A może to frustracja z nieumiejętności odbycia pełnego krycia? Jeżeli "nie trafia we właściwe dziury" niech ona delikatnie ułatwi mu trafienie ręką.
Wiem, że to trudne ale rada by spróbował z suką wydaje się sensowna.
 
Zeby to ogarnąć to musimy się trochę cofnąć w czasie.
Mając 20 lat (2000) zaszłam w ciążę, ślub ,zamieszkałam z mężem i teściami w domu jednorodzinnym - takie miejsko wiejskie życie. Nic szczególnego- urodziła się corka - pieluchy, gotowane sprzatanie itp , mąż zaczął zaglądać do kieliszka wiec juz nie było już tak miło . Nie wiem czy to istotne, ale odkad pamietam teściowie zawsze mieli jakies zwierzątka - kury, koty,pies. W późniejszym czasie kiedy już miedzy mężem.a mną było źle pojawił się owczarek niemiecki który jak sie okazuje miał znaczenie w późniejszym czasie ale o tym pozniej . Potem był rozwód i wraz z córka przeprowadziliśmy się w 2008 do mieszkania po moich rodzicach . Praca i wychowywanie córki pochłaniało mi wiekszosc czasu . Tutaj chyba byl moment który zaważyl o dalszej historii- były mąż pił jeszcze więcej , nie byl w stanie zadbać o siebie, rodziców , dom i tez psa którego zabrałam do siebie (wychudzonego) . Nie było łatwo bo duzy a mieszkanie małe bo 45m², ale nie miałam sumienia go tam zostawić . Kiedy przeszlam na prace zmianową troche się zmieniło - rano praca popoludniu w domu z córką ,natomiast kiedy pracowałam na południu to do południa byłam sama w domu ( No może nie do końca, bo z psem i myślę że to też miało wplyw)
Kolejny aspekt który mysle ,ze mial wpływ to fakt , ze lubie chodzic bez bielizny -szczegolnie po mieszkaniu jak jest ciepło, kiedy mam wolne , poza mieszkaniem nie ,aczkolwiek zdarzyało się nie założyć biustonosza.
Wcześniej zdarzały się sytuacje kiedy pies mnie obwąchiwał lub wkladal pysk pod spódniczkę, ale tłumaczyłam sobie to tym , że psy tak mają - wąchają wszystko i wszędzie .To się zmieniło kiedy, wzięłam go do siebie -robil to coraz częściej, zwłaszcza kiedy nie miałam nic pod spodem lub np po wyjściu w samym reczniku z łazienki zanim zdążyłam się ubrać. Wlasnie w jednym z takich dni kiedy wrócialm z pracy ,wzięłam prysznic i sie położyłam-
nawet nie wiem w którym.momencie pies podszedł i zaczął mnie tam lizac -zerwałam sie ,to było dziwne ,nie wiedziałam czy byłam bardziej przerażona czy zaskoczona .
Dlugo o tym nie mogłam zapomnieć, do tego stopnia ze zaczęłam szukać informacji o takim zachowaniu psa - takim sposobem trafiłam na różne, duzo mocniejsze strony, związane z kobietami i psami- to dopiero byl szok dla mnie .....

Zupełnie to zmieniło moje podejście do psa -przestałam stwarzać sytuacje w której znowu mógłby mnie obwąchac lub polizać, cały czas miałam przed oczami to co znalazłam w internecie . Wczesniej slyszałam o przypadkach w ktorych kobiety zabawiały się z psami ,ale nigdy nie myślałam, że to w taki sposób i na taką skalę , jak to wogole możliwe że kobieta może współzyc z psem, jak moze w sobie pomieścić cos tak dużego i jeszcze czerpać z tego tyle przyjemności?. Od tego czasu kazdorazowo patrząc na psa miałam przed oczami te sceny kiedy to robią . Nawet widząc na ulicy kobietę z psem przychodziły mi na myśl te sytuacje w ktore widziałam w filmach .
Pomyślicie- czy ty kobieto jestes normalna? Nie mozesz jak normalna kobieta poznać faceta itd ?!? Tez tak myślałam. Nie ukrywam sex jest dla mnie wazny i lubie natomiast przed rozwodem w tych sprawach było słabo , po rozwodzie jeszcze gorzej . Z jednej strony miałam uraz do facetow a z drugiej chciałam kogoś mieć, spotykać się itd ale ....sptykalam się z dwoma ,- co jeden to gorszy , jak nie zbiczeniec to klamca .
Czy to był przełomowy moment ? Mysle ze tak .Jakies pół roku później sama sprowokowałam sytuacje- miałam ochotę sie rozluźnić, zrobic sobie dobrze .
Kiedy sie pieściłam, zauważyłam, że pies się przyglada , przywołałam go i wtedy pozwoliłam mu zeby mnie zaczął lizać .
Czy do podciągania alkoholu ? Nie wiem, być może. Niemże, że było mi przyjemnie. Kiedy przebijał, znowu zacząłm się pieścić swoim pieniędzmi, jak bardzo regularnie powtarzał sie coraz częściej - znowu zaczynam sobie chodzic, w krótkich spodniczkach i bez bielizny i prowokowałam ich, w ktorych może wnosić swoj pysk i uzyc języka- mnie to bardzo podniecać
do tego stopnia, że sama zaczełam iść tam dotykać.Bylam ciekawa jego reakcji ,ciekawa czy widziałam w internecie tez tak na żywo. Początkowo od początku do dziwnego, słabe ,bo jak się wydaje do innego niż inaczej u facetow .Znowu sięgnęłam do internetu do ujawnienia internetu psa do wzwodu- oglądać na widowisku na żywo na żywo do sprawy- obserwujemy nie widzieć. Moim oczom okazał się duzy ,dlugi i gruby psi penis, którego nigdy nie ma takiego nie widziałam i cały czas tryskała z niego sperma .
Bylam zdziwiona , podekscytowana i podniecona jednocześnie
W tym tez czasie trafiłam na forum, z któregdyialam się ,jakie były strony innych kobiet, coo rodzaj, że zdecydowałeś się na taki przyjemność, o wyższości psa nad aspektem, o doznaniach, o pozycjach, ale tez o minus z tym należące. Co do początków na tobie to różne wersje nie będzie przytaczać wszystkie zgodnie twierdził, że samo posiadanie psa w tym samym czasie, że nie jest kłopotliwe, nie szlaja sie, nie pije, nie zdradza i dlugo przez unikanie.
Jeśli chodzi o współżycie, aby tu jest równie długa lista - ksztakt i wielkość penisa , gotowość do współżycia,,, ,długość wzwodu, długość odniesienia, ilość korzyściach z zakleszczeniem, intensywność doznań, brak możliwości załapania choroby usługac) ,ilość nasienia,o dyskrecji .
W przypadku jeśli chodzi o minusy do ograniczenia co miejsca ,różnorodach ,wyrzutach sumienia, moralniaku i siem- ze względu na kształt (zgrubienie u na) penisa trzeba sie- lialnego ograniczenia
Być może faktycznie można było wprowadzić się do mnie u mnie moralnie, że nie chce się czytać kobiety do filmu sie . kobiety na forum
Moje dotyczchczasowe doświadczenia sprowadzały się do tego robil mo dobrze idzie a odciąganie jego o pies naprowadzałam go na włosy - z włosowłosym forum tez AND AM Sie ,ze psi jest bardzo wrażliwy na dotyk - szczegolnie jeśli o końcówkę ,wiec masowanie odpadało, Natomiast lubi i to przynosi, kiedy sie trzymasz za zgrubienie u nas (np. gospodarowanie zapasami)- imituje to zakleszczenie po czym pies ma pozostale pozostale wzwodzie i pozostale sie schodzi.
Wykorzystałam do tego, w jaki sposób ,że kładłam sie na dokumentach, w tym czasie pieściłam siebie krocze ,ja jedną jedną ręką trzymałam dłonią na penisa w taki sposób ,by jego nasienie tryskało na brzuch i piersi .
Potwierdziło się do co pisali na forum - ze pies potrafi dlugo tryskać duże ilości , natomiast jego nasienie jest rzadkie i wodniste
Witaj zatem już niedługo dojrzejesz do zbliżenia i prawdziwego krycia i wtedy dopiero będziesz chciała więcej i więcej pozdrawiam

Zapytal mnie jeden forumowicz -jak uniknąć wpadki, jak nauczyć zachowania psem ,zeby np nie próbowal mnie " kryć" w miejscu publicznym lub gdy nie jestem sama w domu ?!?
Jest taka obawa ,ze pies będzie próbował.
Nauczyłam psa wielu zachowań- jednym z nich jest to ,że jeśli mam ochotę to z nim robić to zawsze mam na sobie ten sam stroj - mnie ma być wygodnie a dla niego jest to sygnal ,że będziemy to robić .
W każdym innym przypadku (stroju) nie zezwalam mu na jakiekolwiek zachowania np będac w spodniach pies wie , ze nie ma prawa mnie tknąć,sama tez nie prowokuje go zakładając krótkich spódniczkę a juz napewno nie pozwalam sobie n a sytuacje w której nie mam na sobie bielizny .
Jak często to robimy? Napisze zezwól na akcje, inni , inni , ja jeśli mam więcej, aby się powtarzać psu, a ponieważ moge mu moge mu zaufać w kwestii dyskrecji to robie to zawsze jeśli tylko mam ochotę, aby móc korzystać z tygodnika, aby móc oglądać trzy razy dziennie .
Nie bez powodu napisałam „oddaje się” - ktoś mógłby mi zarzucić, że krzywdzę iść, zmusza, żem...!
Nie jest to prawda- nigdy nie pójdziesz do niczego nie zmusiłam się , a zobaczysz, jak reaguje i zachowuje się śmiało moge powiedzieć, że sam często robisz zachowanie i wrecz ma ochotę mieć ochotę niż ja. nie mogę się od niego opędzić a on nie może się doczekać jak wskoczy na mnie.
Od tych wydarzeń wiele sie juz zmieniło , minęło wiele lat .moge powiedzieć, że uzależniłam się od tego , dawała mi tyle przyjemności, że nie wyobrażam sobie jakby miała się skończyć. Kiedyś pisałam , że duzy pies w mieszkaniu w bloku blokujący i duzy obowiązek. Dalej tak myślę, ale moj pies odszedł (być może) po dwóch latach miałbym sobie psiaka i wyobraźcie sobie sobie moj wybór nie byl - juz nie owczarek ale tez duzy ,tezny dopasowanie wielkością do mnie .
Nauczyłem się zachowań zachowań – teraz juz nie musze, jak na początku, podsuwaj mu się, czy nakierowywac, zeby, że nas weszliśmy, teraz, sam wskakuje i wpychamy się, że raz w jednym innym, innym razem z tą dziurką, tak , często korzystam z obu i obu obu przypadki jesteśmy bardzo dobrze. Co do pozycji, jak na jak na nie, nadal wciąż nie ma problemów na polach lub na wynikach na brakikę, na początku tych innych, bo jest wygodna i nie ma szarpie a tym samym jest dlugo we mnie . Lubie tezy podane w ginekologii - siadam i wybudujmy w oparciu o referencje w krzesłach i krzesłach w krzesłach i w miedzy nimi , przodem do mnie ,sam wynaleźliśmy i zalewam mnie ze swoimi sokami.
Świadomośc, ze mam go w sobie głeboko , dużego i gorącego , ze spuszcza sie dlugo we mnie a ja was pulsowanie i tryskanie dostarcza mi doznań i przyjemności, ze kimś kto takiego nie takich doświadczyło nie jest w stanie sobie. Dodając do tego komfort, ze nie muszę stosować żadnejkoncji i prezerwatywnie nie cierpię, bez.
I tak już onad 10 lat - pewnie by sie to tak nie potoczyło,gdybym dalej mieszkać z mezem i teściami, pozyskiwaniem się nie rozwiać lub pozyskanie nowego nowego partnera. Mieszkałam z córką która, wcześniej byla w szkole kiedy ja oddawałam sie przyjemnościom a obecnie mieszka z chłopakiem zdala od domu co daje mi absolutną swobodę.
I do historii historii, że na tyle w tej.Nie oceniajcie mnie , że wybrałam taką samą drogę, jak również, aby moj i moja sprawa. Każdy na prawo decydować za siebie.
Jeśli macie jakieś pytania lub cos pominęłam do śmiało - pytajcie a ja odpowiem lub doradzę
Trzymajcie się!
super że jesteś sobą i tak trzymaj pozdrawiam . całuje i wielu wielu węzłów życzę miłego krycia
 
Witaj zatem już niedługo dojrzejesz do zbliżenia i prawdziwego krycia i wtedy dopiero będziesz chciała więcej i więcej pozdrawiam


super że jesteś sobą i tak trzymaj pozdrawiam . całuje i wielu wielu węzłów życzę miłego krycia
To facet onanista bajkopisarz
 
Back
Top