Filmy z Polski?

Ja nie miałem okazji robić tego ze zwierzęciem i raczej się na to nie zapowiada. Co nie zmienia faktu, że ciekawy jest to temat.
 
byl filmik z ojczystym jezykiem robiony przez nl wowczas. Dzis wszyscy po angielsku. tylko rosjanki i niemieckojezyczne nie kryja swojego pochodzenia. No coz, takie czasy ..
 
W produkcjach Mexx i olp też mówią w ojczystym hiszpańskim, więc nie generalizujmy. Inna rzecz że w Europie prawie wszędzie jest ten temat spenalizowany, nie dziwię się że mało kto chce w ojczystym jezyku
 
W produkcjach Mexx i olp też mówią w ojczystym hiszpańskim, więc nie generalizujmy. Inna rzecz że w Europie prawie wszędzie jest ten temat spenalizowany, nie dziwię się że mało kto chce w ojczystym jezyku
pisalismy o jezyku polskim.
 
Te filmiki są nasze. Nie wiem czemu zostały otagowane jako małżeństw itp no ale pretensji nie mam.
 
W produkcjach Mexx i olp też mówią w ojczystym hiszpańskim, więc nie generalizujmy. Inna rzecz że w Europie prawie wszędzie jest ten temat spenalizowany, nie dziwię się że mało kto chce w ojczystym jezyku
No właśnie... Gdzieś w Europie jest to legalne?
 
O proszę. Akurat jestem w pracy w Niemczech. Ale co mi po tym to nie wiem i tak bo poznać kogoś takiego to jak wygrać w totka.
 
  • Like
Reactions: Jan
Back
Top