Czy waszym zdaniem jest to słodkie lub urocze? :D

Jak dziewica z pieskiem to chyba dosyć ryzykowne? Chyba, że delikatne zabawy. Nie wiem czy słodkie, ale fajne i podniecające :)
 
Nie wiem, nie znam się, ale z jednej strony mogłoby to być urocze z powodu niedoświadczenia takiej dziewicy z pieskiem :p
 
Jeśli dawałaby się wylizać, albo waliła konia, czy lizałaby psu, to może faktycznie urocze ale przede wszystkim podniecające dla mnie. Jakby dawała się pokryć to już tylko podniecające 😁

Dla mnie oczywiście
 

słodkie lub urocze to by było gdyby był to pierwszy raz i dziewczyny i psa.prawdopodobnie oboje by sie zabierali do tego jak pies do jeża, ona nie wie jak sie ustawić on ze ma na nią wskoczyć. tak bym to widział:oops:

 
Nawiązując do głównego pytania. Przywodzi na myśl wspomnienia i czasy gdy byłem nastolatkiem i czekałem tylko aż rodzice pójdą do pracy aby zostać samemu i poszaleć ... tutaj aspekt dodatkowy dochodzi, bo a) nie samemu / samej b) z wyjątkowym kochankiem ... czasami brakuje tych emocji sprzed lat. Zatem odpowiedź moja brzmi, słodko-zajebiste !
 
uszy do góry raz jest lepiej raz gorzej ,byle do przodu trzeba mieć trochę dystansu do siebie i otoczenia.

trzeba mieć trochę dystansu do siebie i otoczenia.
 
Back
Top