A middle-aged guy from Hungary

Anonyman_HUN

Citizen of Zooville
Hello!
I'm a single straight man right now towards people, but maybe I'm already bi towards dogs, but I'm still digesting this idea...
This started with cats at the age of 13 but later oriented towards dogs and I stopped with them. I have had adventures with bitches for 20 years, I have been dreaming about male dogs todays.
It was after the ejaculations that guilt came, perhaps less and less, but to this day. Should we feel guilty or surrender ourselves to this passion? To give and receive joy, of course, it works no different here, I look at my partner. How could all this happen, why me, why us? I like to talk to women or men, and then who knows later ... Let's share our desires, experiences and thoughts! Feel free to write!

Have a nice day!

Ps: If the house empties tonight, I'm planning a little adventure today ... so I know it will be.

A Zoophile
 
Last edited:
Helló!
Egyelőre szingli hetero vagyok az emberekkel szemben, de lehet, hogy már bi vagyok a kutyák felé, de még emésztem ezt a gondolatot...
Ez a macskákkal kezdődött 13 évesen, de később a kutyák felé fordult, és abbahagytam velük. 20 éve kalandoztam a szukákkal, ma már kan kutyákról álmodom.
A magömlés után jött a bűntudat, talán egyre kevésbé, de a mai napig. Bűnösnek érezzük magunkat, vagy átadjuk magunkat ennek a szenvedélynek? Örömet adni-kapni persze ez itt sem működik másként, nézek a páromra. Hogyan történhetett meg mindez, miért én, miért mi? Szeretek nőkkel vagy férfiakkal beszélgetni, aztán később ki tudja... Osszuk meg vágyainkat, tapasztalatainkat, gondolatainkat! Írj nyugodtan!

Legyen szép napod!

Ps: Ha ma este kiürül a ház, ma egy kis kalandot tervezek... szóval tudom, hogy az lesz.

Egy zoofil
én is szeretném érezni.én bi vagyok már régóta.inkább passzív a férfiakkal,és nagyon vágyom már egy zoofiliás kalandra.
 
Back
Top