Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

Nikt nic nie odpisał bo topik jest zablokowany dla uzytkowników i nikt nie odpisze nawet jakby chciał.

Screenshot_20240331_134400_Opera.jpg

Masz tu dowód w postaci screenshota.

Seb
 
Założyłeś ten topik na grupach a nie na forum, dlatego nikt nie odpisuje bo nikogo nie ma w grupie, którą swoim tematem stworzyłeś.
Poza tym topik stworzony przez ciebie już istnieje na dziale polskim a także w ogólnym dziale angielskojęzycznym. Zakładanie nowego bez sprawdzenia czy podobne wątki istniały - nie miało sensu.

Seb
 
Założyłeś ten topik na grupach a nie na forum, dlatego nikt nie odpisuje bo nikogo nie ma w grupie, którą swoim tematem stworzyłeś.
Poza tym topik stworzony przez ciebie już istnieje na dziale polskim a także w ogólnym dziale angielskojęzycznym. Zakładanie nowego bez sprawdzenia czy podobne
Bardzo skomplikowane proste rzeczy...:)
 
Wystarczy zajrzeć do profilu delikwenta, sprawdzić posty i łatwo wyciągnąć wnioski że albo to bot albo ktoś kto nie ogarnia podstaw forumingu i ortografii szukając kogoś do poznania w niewłaściwym temacie.
Wiem, czepiam się ale widziałam wiele rzeczy na różnych forach i pewien schemat się powtarza wszędzie (wnioskując po charakterystyce pierwszych postów): albo bot, albo trol, albo spermiarz albo nieogar.

Please change my mind 🤣

Meg
 
....Okiem wytrawnej forumowiczki. Nie mam watpliwosci ze doswiadczenie w kazdym aspekcie zycia daje duza przewage.
Natomiast zastanawia mnie czy az taka znajomosc tego srodowiska nie wypacza troche obrazu....;-)
 
Z calym szacunkiem ale sa tu osoby ktore przez wiele miesiecy przez nikogo nie sa zidentyfikowane jako oszusci.
A inni po jednym wpisie sa oceniani jako boty....:)
Wystarczy zajrzeć do profilu delikwenta, sprawdzić posty i łatwo wyciągnąć wnioski że albo to bot albo ktoś kto nie ogarnia podstaw forumingu i ortografii szukając kogoś do poznania w niewłaściwym temacie.
Wiem, czepiam się ale widziałam wiele rzeczy na różnych forach i pewien schemat się powtarza wszędzie (wnioskując po charakterystyce pierwszych postów): albo bot, albo trol, albo spermiarz albo nieogar.

Please change my mind 🤣

Meg
Popieram. Osoby, które tak zaczynają na forum trzeba omijać. Co do tzw oszustów, obserwuje różne osoby na forum i widzę, że czasem mylą się (lub zaprzeczają) w "zeznaniach", ale też nie oczekujmy, że na takim forum, ktoś będzie 100% prawdomówny i będzie się odsłaniał. Gorsze dla mnie przypadki to gdy ktoś próbuje na dzień dobry wyciągnąć informacje wrażliwe, opowieści o doświadczeniach czy oferuje zdjęcia/filmy poniżej 15lat. To jest ciężki kaliber, prowokacja albo komuś trzeba obciąć *****.
 
Sadze ze prawdomownosc jest wartoscia obowiazujaca wszedzie i uwazam ze ta spolecznosc nie powinna byc wyjatkiem. Autentycznoac jest wyrazem szacunku dla rozmowcy i sama w sobie ten szacunek buduje. Na forum jesli ktos z jakis wzgledow nie chce napisac prawdy moze powiniem po prostu nic nie pisac.
Kwestii ponizej 15lat nie skomentuje bo nawet nie chce o tym myslec....o pisaniu nie wspomne.
 
Prawdomówność jest bardzo ważna w życiu, tylko zastanów się jakie mogą czekać cię zagrożenia z powodu aktywności na forum. Zaufanie dla mnie to jest coś co buduje się po latach prób i nikomu nie ufam na dzień dobry. A na forum jestem, żeby popisać z ciekawymi osobami, a nie budować jakieś nie wiadomo jakie relacje. Dziś jestem, jutro może mnie nie być.
 
Pisze w szerszym kontekscie....nie ograniczam sie jedynie do tego forum a calego portalu.
Czy ciekawa osoba moze byc ktos kto sciemnia i udaje kogos kim nie jest.
Kazde miejsce jest dobre do budowania fajnych relacji. Ale zeby cokolwiek sie takiego zadzialo musisz zwrocic czyjas uwage swoja autentycznoscia ( czy prawodomownoscia o ktorej tu piszemy).
Bedac fikcyjnym odbierasz sobie te szanse i stajesz sie osoba ktora dzis jest a jutro jej nie ma.
 
A czy istotne jest czym ktoś w życiu zajmuje się lub gdzie dokładnie mieszka, albo jak ma na imię czy data urodzenia? To są dane wrażliwe, a gdy masz komplet to możesz taką osobę w łatwy sposób odnaleźć. Czy istotne jest jeśli podam, że mam 35 lat, a na prawdę mam np 33? Podawanie czym kto zawodowo zajmuje się, może też niektórych odstraszyć :D Pewne rzeczy można sobie wyjaśnić, gdy zbuduje się zaufanie. Troszkę mam życiowego doświadczenia i wiele znam doświadczeń/przypadków innych, nie chciałbyś wiedzieć do czego ludzie są zdolni...

Pisze w szerszym kontekscie....nie ograniczam sie jedynie do tego forum a calego portalu.
Czy ciekawa osoba moze byc ktos kto sciemnia i udaje kogos kim nie jest.
Kazde miejsce jest dobre do budowania fajnych relacji. Ale zeby cokolwiek sie takiego zadzialo musisz zwrocic czyjas uwage swoja autentycznoscia ( czy prawodomownoscia o ktorej tu piszemy).
Bedac fikcyjnym odbierasz sobie te szanse i stajesz sie osoba ktora dzis jest a jutro jej nie ma.
Z tego co piszesz wynika, że jesteś młody, a więc życzę ci w miarę bezbolesnego zdobywania doświadczeń.
 
Zgadzam sie z Toba. Nie zdarzylo mi sie zeby ktos oczekiwal przedstawiania sie z imienia i nazwiska. Jesli ktos tego oczekuje mozna zwyczajnie odmowic odpowiedzi na to pytanie. Wykonywany zawod moze sugerowac z kim mamy do czynienia. Jest roznica czy rozmawiasz z Polskim pilkarzem (nie ublizajac nikomu) czy z prezesem firmy....:)
Lokalizacja tez jest dosc istotna w kontekscie realnych znajomosci nie wstydze sie podac ze mieszkam w Warszawie ale chyba tez nikt nie oczekuje zeby podawac dokladny adres.
Jestem w stanie tez zrozumiec ze nikt nie napisze ze mieszka w Malkini albo Zwoleniu.
Ale informacja podajaca polozenie wzgledem wiekszego miasta chyba jest wystarczajaca.
Bardziej chodzi mi raczej o to ze zdarza sie ze rozmawiasz z osoba ktora podaje sie za kobiete a jest jakims gowniarzem.

W kwestii mojego wieku ciekaw jestem po czym mnie zdemaskowales...:) i co to znaczy dla Ciebie "mlody"...:)
 
Last edited:
Wracam. Parę chwil mnie nie było i cóż widzę? Forum jeszcze w fazie snu zimowego jest chyba, nic tu nie dzieje się. Może wszyscy już grilla odpalają 🤔
 
Back
Top