Poszukuje Konika

Myślę, że nie jest to takie proste - na forum prawie sami 'poszukiwacze' ;P . Poczytaj trochę i wyciągnij własne wnioski.
 
Z męskimi zawsze gorzej, u mnie w okolicy jest trochę koni ale ogiera to jak na lekarstwo. Pare razy jakiś wałach wystawi pałkę na chwilę nawet mu dygnie, to się chwilę pobawiłem. O ogierze marzę nie ustanie.
 
Pojedź do najbliższego SKR-u to tam znajdziesz konika, a jak nie to na wyścigi na Służewiec, na padoku będzie ich mnóstwo.

Meg
 
Niektóre stadniny oraz ośrodki jeździeckie trzymają swoje wierzchowce w nocy na otwartych padokach do których jest zazwyczaj łatwy dostęp o ile potrafisz się cicho zakraść bez zwracania niczyjej uwagi.
 
Niektóre stadniny oraz ośrodki jeździeckie trzymają swoje wierzchowce w nocy na otwartych padokach do których jest zazwyczaj łatwy dostęp o ile potrafisz się cicho zakraść bez zwracania niczyjej uwagi.
I tutaj właśnie pojawia się problem. No i jest to chyba nie najbezpieczniejsza opcja.
 
Raz na dziko w biały dzień mnie nakryła dziewczyna jak się z koniem zapoznawałem.
Kon odczuwał moje emocje podniecenia i sam wystawiał palę bym mogła go pieścić dłońmi.
Niestety przeszkodziła dziewczyna co za krzaka wyszła 🙃😈🙊

Ps. Fajnie by było miec randkę w koniem by nikt nie przeszkadzał, a ja mogła bym wypiąć swoją rozjechana dupkę by wsadził mi swojego dużego kutasa i zalał mnie spermą do pełna 🍆💦🐴🍑🙊😈
 
Ps. Fajnie by było miec randkę w koniem by nikt nie przeszkadzał, a ja mogła bym wypiąć swoją rozjechana dupkę by wsadził mi swojego dużego kutasa i zalał mnie spermą do pełna 🍆💦🐴🍑🙊😈
Ty tyłeczek wypniesz, ja mogę ustami popieścić... tylko wziąłbym calutenką spermę :p daj znać jak jakiegoś znajdziesz.
 
Raz na dziko w biały dzień mnie nakryła dziewczyna jak się z koniem zapoznawałem.
Kon odczuwał moje emocje podniecenia i sam wystawiał palę bym mogła go pieścić dłońmi.
Niestety przeszkodziła dziewczyna co za krzaka wyszła 🙃😈🙊

Ps. Fajnie by było miec randkę w koniem by nikt nie przeszkadzał, a ja mogła bym wypiąć swoją rozjechana dupkę by wsadził mi swojego dużego kutasa i zalał mnie spermą do pełna 🍆💦🐴🍑🙊😈
Może dziewczyna również miała pewne zamiary wobec konia ;)
 
Back
Top