Kto jest z jakiego województwa?

witam jesli chodzi o mnie to spotkanie w realu nie wchodzi w gre. ja nie znam ciebie ty mnie możne ja a możne ty jeste ś/m łowcą pedofilów czy jakimś dziennikarzem szukającym extra materiału albo policjantem, nie wiem i nie chce sie dowiedzieć. podgadać czasem możemy. sorry taki mamy klimat.
 
witam jesli chodzi o mnie to spotkanie w realu nie wchodzi w gre. ja nie znam ciebie ty mnie możne ja a możne ty jeste ś/m łowcą pedofilów czy jakimś dziennikarzem szukającym extra materiału albo policjantem, nie wiem i nie chce sie dowiedzieć. podgadać czasem możemy. sorry taki mamy klimat.
luzik pogadać zawsze można, rozumiem ryzyka w tym środowisku więc nie ma problemu
 
witam jesli chodzi o mnie to spotkanie w realu nie wchodzi w gre. ja nie znam ciebie ty mnie możne ja a możne ty jeste ś/m łowcą pedofilów czy jakimś dziennikarzem szukającym extra materiału albo policjantem, nie wiem i nie chce sie dowiedzieć. podgadać czasem możemy. sorry taki mamy klimat.
Bardzo mądra decyzja. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.👍
 
Poznam, popiszę, wymienię doświadczenia z Paniami, Parkami, którzy cenią sobie wyobraźnię i poziom ;) I ja tego oczekuję :)
 
Back
Top