Jaki pies i jak zacząć?

czarneckim

Tourist
Witam, mam pytanie do osób bardziej doświadczonych w temacie myśle nad kupnem psa i tu jest moje pytanie jaką rasę polecacie od razu mówię że chodzi mi o suke aby to ja w nią wchodził i jak zacząć ją „uczyć seksu ze mną” i też w jakim wieku zacząć taką naukę? Z góry dzięki za wszelką pomoc.
 
Powiem tak nie jestem aż tak zaznajomiony z tym językiem aby na taki temat czytać coś w innym języku a nie chce zrobić krzywdy psu
 
No to poradnika po polsku nie znajdziesz niestety bo jedyny który został przetłumaczony z angielskiego na polski został usunięty z forum i obejmował tylko seks kobiety z psem. Język angielski to podstawa na tym forum bo bez niego wiele się traci i nie ma sensu tłumaczenia całego forum na język Polski. Komu by się chciało tyle tego tłumaczyć
 
Dać odnośnik do tematy poradnika na tym forum?

To jest wątek który cię interesuje
 
Psa wybiera się przede wszystkim pod względem własnego charakteru i trybu życia. Sam zadaj sobie pytanie czy dałbyś radę nadążyć nad takim wulkanem energii jak Husky czy Owczarek Niemiecki. Jak jesteś typem kanapowca i nie masz doświadczenia z wychowaniem psa to na początek polecany jest Golden Retriever lub Labrador. I najważniejsze, nie ma "nauki seksu" to wyjdzie samo z siebie jak już będzie po pierwszej cieczce. Na początku po prostu ją wychowaj i przyzwyczajaj do dotyku po całym ciele. Kupowanie psa tylko do seksu jest z góry złe i skazane na porażkę
 
Nie siedzę w psach ale myślę że sam powinieneś wybrać jaki ci się najbardziej podoba pamiętaj że nie jest to na jeden raz, zapoznaj się też z nimi poznaj ich charakter i wybierz to nie my będziemy z ną leżeć i podziwiać ale ty. Co do tego jak zacząć nie zastanawiaj się co jak czy dobrze tylko zrób to naturalnie samo powinno przyjść nic nie na siłę pomału spokojnie poznaj polub pokochaj a sama da i pokaże jak
 
Back
Top