Inne fora

kodek

Tourist
Witam czy znacie inne fora o tematyce zoo może są jakieś polskie o których nie słyszałem lub zagraniczny anglojęzyczne
 
To stawiaj serwer. Postawienie takiego forum to chwila moment bo OS jest pełno na githubie. Sam osobiście odpaliłem już imageboard, oraz stronę do przechowywania i oglądania filmików. Jak wyłożysz kilka stów miesięcznie tylko po to żeby coś takiego stało i nikt tego nie używał to droga wolna bo prawdopodobieństwo tego że ktokolwiek to znajdzie w sieci jest znikoma
 
To stawiaj serwer. Postawienie takiego forum to chwila moment bo OS jest pełno na githubie. Sam osobiście odpaliłem już imageboard, oraz stronę do przechowywania i oglądania filmików. Jak wyłożysz kilka stów miesięcznie tylko po to żeby coś takiego stało i nikt tego nie używał to droga wolna bo prawdopodobieństwo tego że ktokolwiek to znajdzie w sieci jest znikoma
Nie no jasne ale gorzej z promocją postawić serwer raz ale żeby ktoś tam konta zakładał i utrzymać się z reklam to minum dwa lata więc raczej odpuscze xdd
 
Zapewno związanych z tematem seks zabawki zwierzęce i inne bajery
No nie wiem czy ktokolwiek by chciał się reklamować na takiej stronie. Nawet jeśli byłyby chętne osoby to dotarcie do użytkowników a dotarcie do reklamodawców to 2 inne sprawy. Możesz mieć nawet tysiące użytkowników dziennie a tak jak to forum mieć zaledwie jedną reklamę gdzieś tam na dole. Takie "projekty" niezbyt legalne są bardziej dla pasjonatów którzy nie mają zbytnio co robić z pieniędzmi bo zysk z tego znikomy chyba że serio chcesz lecieć jak ostatnia hiena na hajs żerując na napalonych chłopach wstawiać reklamę za każdym razem kiedy klikniesz coś na stronie tak jak dużo stron dostarczających takiego typu materiały
 
Back
Top