hej szukam pana z pieskiem

Nic nic, tak z ciekawości dlaczego pierwsza twoja wiadomość po zarejestrowaniu się na forum to chęć zapłacenia komuś za użyczenie psa?
 
To po co piszesz takie wątki na głównej stronie forum, przecież to idealna okazja żeby ktoś cię wykorzystał, szantażował albo zgłosił na policje podając wasze umówione miejsce spotkanie
 
nie rozumiem dlaczego reagujecie na takie wpisy w ten sposób, jeżeli ktoś robi sobie jaja to problem tego który dał się nabrać, ale straszenie policją osoby potencjalnie która chce wejść w temat? tu nawet nie ma przestępstwa, fantazjowanie i umawianie się to nie popełnienie samego aktu
 
nie rozumiem dlaczego reagujecie na takie wpisy w ten sposób, jeżeli ktoś robi sobie jaja to problem tego który dał się nabrać, ale straszenie policją osoby potencjalnie która chce wejść w temat? tu nawet nie ma przestępstwa, fantazjowanie i umawianie się to nie popełnienie samego aktu
Bo to jest po prostu oszukiwanie ludzi, jest też pełno "dziewczyn" na różnych serwisach które są po prostu facetami którzy udają kobiety. Takie osoby sprzedają zdjęcia z neta naiwnym napalonym chłopom wciskając im że to ich zdjęcia. Czemu tak reaguje? Bo jeśli ta społeczność ma być w miarę zgrana i bezpieczna też dla nowych osób to trzeba takie osoby demaskować bo to jest kurewskie zachowanie po prostu. Ty się nie dasz nabrać, ja się nie dam, 10 innych osób też ale te forum potrafi czytać kilkaset osób i pewnie niejeden już zacierał rączki żeby do "niej" napisać. Co do tego "straszenia policją" to nie jest straszenie a fakt i było to zwrócenie uwagi jak bardzo takie spotkania mogą być niebezpieczne nie tylko ze względu na sytuacje prawną czynności seksualnych ze zwierzętami ale też po prostu swojego bezpieczeństwa bo nie wiadomo kogo spotkasz a nic nie działa na ludzi jak przykład z policją a tutaj pasuje bardzo trafnie. Ja naprawdę szanuje wszystkie nowe osoby które chcą się zapoznać z tematem i tak dalej ale po pierwsze to "napisała" że to jej pierwszy raz, nie wie nic z teorii ani praktyki i dosłownie chce się oddać na łaskę jakiegoś obcego kolesia który ją pewnie wywiezie kilkanaście kilometrów od jej miejsca zamieszkania. Moje wiadomości nie mają na celu zniechęcić nikogo do zoo ani straszyć kogokolwiek ale jak ktoś pisze że chce się spotkać to niech ma świadomość czym to się skończy a później raczej nie pójdzie na policje tłumacząc się że "chciała" tylko seksu z psem.
 
Ja rozumiem, że robisz to z dobrych intencji zwracam jedynie uwagę że jesteś w tym zbyt zaborczy i przewrażliwiony. Ostrzegać można milej niż słowami "śpieszy ci się do więzienia" ^^'
Fejk oczywisty jest mniej groźny niż fejk zaplanowany w stylu profil Monikaruda piszący historie i wrzucający fotki, raczej właśnie tak pracował by policjant.
 
Back
Top