Filmy z Polski?

Jeśli ktoś uważa, że po tym nagraniu ktoś będzie bardziej otwarty na zoo, to gratuluję optymizmu.
 
O choroba, umiejętności pieska mega! :) Super filmik!

Już widziałam podobne podejście na tym forum ale w sekcjach angielskojęzycznych.
Dla sporej ilości facetów na tym forum seks kobiet ze zwierzętami jest podniecający i wogóle super ale jak już facet robi to ze zwierzęciem to jest to oblecha. Mi się wydaje że jest to związane z fetyszem ściśle ukierunkowanym na podniecaniem się kobietami.

Z tego co widzę to sporo facetów ma z tym problem jak ich przedstawiciel robi to zwierzętom. Kobiety patrząc na inne panie spółkujące z czworonogami są bardziej że tak powiem.. elastyczne i wyrozumiałe. Skąd to wiem? Bo sama tak myślę i znam to z rozmów z innymi kobietami, których tu nie brakuje ale często nie chcą się wdawać w rozmowy z natrętami.

Meg
Widzę pewne podobieństwa w postrzeganiu relacji biseksualnych kobiet i mężczyzn. Większa akceptacja jest kobiet bi i ich wzajemnego seksu, niż w stosunku do mężczyzn mających seks ze sobą. Może to też kwestia pewnej estetyki - ciało kobiety vs. ciało mężczyzny.
 
Back
Top