Dildo jakie polecacie

osada0

Tourist
Wiatam
Szukam dildosa psa pompowanego jak widziałem raz na filmikach i któraś z dziewczyn tu pisała ze od tego zaczęła , ale szukalem na AliExpress i nie mogę znaleźć
Kupiłem żonie zwykłego dog dildo gdzie nawet nie zdaje sobie sprawy czym faktycznie się bawi ale bardzo jej sie spodobał wiec chce iść lewel wyżej może jakoś kiedyś uda mi sie ja zainteresować rozwinięciem takiego sexu
Kiedyś podczas rozmow o sexie wspomniałem ze byłem z dziewczyna która lubiła jak moja suka ja lizała ale niestety zareagowała negatywnie wiec ciężki temat może ktoś coś podpowie jak namówił swoją kobietę do takich igraszek
Pozdrawiam Marek
 
No tez kupiłem ale jednak woli z pełna nieświadomością imitacji psa hehe
A jak już sam jej końskiego włożę to i tak nie widać po niej takiej radości jak z tym pierwszym
 
Hahaha, świetna historia :D Jestem ciekawa, co by się stało, jakbyś jej powiedział, czym się bawi - zostałbyś wyklęty, czy może (chociaż troszeczkę) by się przekonała? :D
Powiem ci koleżanko ze teraz w niej odkryłem ,jak jest po alkoholu włącza sie w niej taka rządzą i to na maxa a na codzień to wiesz, tak normalnie bez dodatków.
Ale może kiedyś uda mi sie zorganizować taka akcje gdzie napijemy sie winka będzie fajnie, przywiąże ja do łóżka zasłonkę oczy napuszcze suke w jej krocze😁
I obstawiam ze zrobi na niej pozytywne zaskoczenie hehe
 
Dobra zdam się na kobieca poradę Poczekam do weekendu, kupię winko ….
Stworze miła atmosferę i najwyżej wrzucę wolny temat ciekawe co wyjdzie.
No chyba ze na następny dzień będę musiał w okularach przeciwsłonecznych chodzić.
A ty koleżanko to jak u ciebie się potoczyło ze jestes na takim forum a nie np. z ogrodniczego ?
Pozdrawiam Mareczek
 
Wiesz, żadna ze mnie ekspertka, więc jak mówią: "Działasz na własną odpowiedzialność" 😄
Każdy człowiek jest inny i to co działa na jednego, nie musi działać na drugiego. Możesz robić wszystko delikatnie i z wyczuciem, a i tak nie uda ci się przekonać żony, bo może jej to zwyczajnie nie kręcić. Podobnie jest z jedzeniem. Wystarczy wspomnieć o niemal legendarnej niechęci niektórych ludzi do szpinaku, brokułów, brukselki itd. 😋
Rozejrzyj się jeszcze po forum, może ktoś już wcześniej pisał o sposobach zachęcania partnerów do tematu. Zawsze to więcej pomysłów i opinii. Zresztą twój sposób jest na tyle ciekawy, że też powinien znaleźć się w takim temacie :)
Jak tu trafiłam? Krótka wersja: przez pandemię
W 100 procentach się z tobą zgadzam jeżeli chodzi o gusta i preferencje zobaczymy co z tego będzie. Tak czy inaczej dzięki wielkie za wsparcie, lepsze zawsze damskie jest bardziej cenne 😜
A co do historii tutaj czytałem ze jeden kolega opisywał swój przypadek i to fajnie sobie wymyślił bo włączył swojej żonie zdalnie filmik na jej kompie i to akurat ja zainteresowało ( przy okazji pozdrawiam kolegę ale niestety nie pamietam nicku )
Wy kobiety macie tutaj łatwiej każdy chłop co tutaj jest to w większości chciałby taka partnerkę która takie rzeczy interesują
A ty już działałam czy narazie tylko śledzisz co tu się dzieje ?
 
Back
Top