Wypada się przywitać;)

Witam ^^

A więc powiedzmy, że jestem tu nowa - jeśli do bycia nową zaliczacie posiadanie konta od kilku miesięcy, ale nie wchodzenie na nie ani nie korzystanie z niego w ogóle. Jestem dość samotna i chciałabym móc z kimś popisać na pv, najlepiej na telegramie
 
Witam ^^

A więc powiedzmy, że jestem tu nowa - jeśli do bycia nową zaliczacie posiadanie konta od kilku miesięcy, ale nie wchodzenie na nie ani nie korzystanie z niego w ogóle. Jestem dość samotna i chciałabym móc z kimś popisać na pv, najlepiej na telegramie
A popisać o czym ?
 
Dziewczyny mają tu raczej przekichane, jeśli mam być szczery, ale życzę powodzenia. Może najpierw napisz kilka zdań o sobie - ile masz lat, skąd jesteś, itp. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego bhp, czyli bez szczegółów umożliwiających łatwą identyfikację.
 
Dziewczyny mają tu raczej przekichane, jeśli mam być szczery, ale życzę powodzenia. Może najpierw napisz kilka zdań o sobie - ile masz lat, skąd jesteś, itp. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego bhp, czyli bez szczegółów umożliwiających łatwą identyfikację.
Oj, a czemu-?

No to tak, jak widać mam na imię Oliwia i jestem z województwa mazowieckiego, a z miasta... No takiego gdzie nie było ani jednej wzmianki o nim gdy je wyszukiwałam :3 Jeśli chodzi o wiek to jestem bardzo młoda, 20 lat nawet nie mam... Ale oczywiście 18 mam! Niestety jeśli chodzi o zoo, w końcu to główna tematyka tego forum, to nie mam żadnego doświadczenia a do tego nawet pieska nigdy nie miałam -.- I póki mieszkam z rodzicami to nie zapowiada się bym kiedykolwiek miała go mieć
 
Dziewczyny mają tu raczej przekichane, jeśli mam być szczery, ale życzę powodzenia. Może najpierw napisz kilka zdań o sobie - ile masz lat, skąd jesteś, itp. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego bhp, czyli bez szczegółów umożliwiających łatwą identyfikację.
Miło widzieć moda :)
Oj, a czemu-?

No to tak, jak widać mam na imię Oliwia i jestem z województwa mazowieckiego, a z miasta... No takiego gdzie nie było ani jednej wzmianki o nim gdy je wyszukiwałam :3 Jeśli chodzi o wiek to jestem bardzo młoda, 20 lat nawet nie mam... Ale oczywiście 18 mam! Niestety jeśli chodzi o zoo, w końcu to główna tematyka tego forum, to nie mam żadnego doświadczenia a do tego nawet pieska nigdy nie miałam -.- I póki mieszkam z rodzicami to nie zapowiada się bym kiedykolwiek miała go mieć
Może to zboczenie z, ale nie mam zbyt dużego zaufania do osób przedstawiających się jako młode kobiety/ dziewczyny w takich tematach. Nie obraź się, ale to bardzo często są prowokacje o różnym podłożu. Po drugie przechodzenie na zewnętrzny komunikator nie jest zbyt bezpieczne, szczególnie taki Telegram.

A tak poza tym pozdrawiam również z Mazowsza, również bez dotychczasowych wzmianek ;)
 
najlepiej na telegramie

Cześć! Witam Cię ale telegram to najgorsze miejsce do jakiejkolwiek komunikacji. Nie dość że należy do rosjan to jest po prostu niebezpieczny, narażony na ataki hakerskie. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek tam pisanie. Tak samo zresztą X(dawny Twatter) gdzie większość userów to zwykłe boty.
Pozdrawiam.

Meg
 
"Po owocach ich poznacie". Założyć konto jest łatwo, ale zbudować sobie jakąś reputację już nie. Zresztą, ostatnimi czasy polskie futrzaki są narażone na różne prowokacje i demaskacje, dlatego tym bardziej należy uważać.
 
Miło widzieć moda :)

Może to zboczenie z, ale nie mam zbyt dużego zaufania do osób przedstawiających się jako młode kobiety/ dziewczyny w takich tematach. Nie obraź się, ale to bardzo często są prowokacje o różnym podłożu. Po drugie przechodzenie na zewnętrzny komunikator nie jest zbyt bezpieczne, szczególnie taki Telegram.

A tak poza tym pozdrawiam również z Mazowsza, również bez dotychczasowych wzmianek ;)
Noo, nie dziwię się czemu, w końcu sama tematyka forum jest tak średnio legalna i ciężko będzie cokolwiek mi udowodnić, tak by nie ujawniać zbyt wielu informacji... :3

A co dokładnie jest niebezpieczne w telegramie? Podobno miał być to jeden z najbezpieczniejszych komunikatorów... Na zooville o ile się nie mylę jest jakiś chat, ale nie wiem czy tylko publiczny i czy przypadkiem 60 postów najpierw nie muszę zrobić. No, jak pisałam, nie bardzo jeszcze "rozumiem" tą stronę
 
10 postów starczy. Będę trochę złośliwy: zapytaj byłego ministra Michała Dworczyka dlaczego Telegram jest niebezpieczny... Chodzi o to, że od kilku lat pewne służby prawdopodobnie mają do niego dostęp, również były ataki hakerskie które wyciągały dużo poufnych treści, opozycja rosyjska oskarżała Telegram o wycieki korespondencji. Poza tym duża część półswiatka siedziała na Telegramie. Główny zarzut to taki, że ich autorskie zabezpieczenia nie spełniają zmieniających się wymagań. Są też zarzuty o współpracę ze służbami, twórcy bronili się, że to nie oni a programy szpiegowskie wyciągały poufne informacje... Dodatkowo jest możliwość namierzenia lokalizacji użytkownika... W internecie nie ma 100% bezpieczeństwa nigdy, ale są lepsze komunikatory.
 
Siemanko Bydgoszcz z trj strony, wie ktoś może w końcu jak to jest z tym chatem tutaj? Bo jak się w to wchodzi jest tylko opcja logowania, natomiast za nic nie idzie się zarejestrować..
 
Zarejestrować się da ale musisz mieć jakiś konkretny bezpieczny email ale nie gmail albo email onetowy. Załóż emaila na proton.me i z niego się zarejestruj. Ja tak zrobiłam jakiś czas bo ustawienia forum tego wymagały.

Meg
 
Zarejestrować się da ale musisz mieć jakiś konkretny bezpieczny email ale nie gmail albo email onetowy. Załóż emaila na proton.me i z niego się zarejestruj. Ja tak zrobiłam jakiś czas bo ustawienia forum tego wymagały.

Meg
No juz ogarnięte, ale wymagany jest token od adminów stąd. Napisałem im na priv i zobaczymy :V
 
Witam. Z tej strony mazowieckie😀 Jestem nowa na tym portalu ale w temacie malutkie doświadczenie mam. Już nie młoda hmm bardziej bym powiedziała dojrzała z dużym doświadczeniem w klimatach bdsm a teraz chciałabym rozwijać się dalej. Nie za bardzo jeszcze ogarniam ten portal, miałam napisane wiadomości ale gdzieś przepadły....lub po prostu nie mogę ich znaleźć 🤭

Mazury się kłaniają.
Odpisałeś na moje powitanie popołudniu... ale nie mogę teraz wiadomości znaleźć 🤭
 
Witam. Z tej strony mazowieckie😀 Jestem nowa na tym portalu ale w temacie malutkie doświadczenie mam. Już nie młoda hmm bardziej bym powiedziała dojrzała z dużym doświadczeniem w klimatach bdsm a teraz chciałabym rozwijać się dalej. Nie za bardzo jeszcze ogarniam ten portal, miałam napisane wiadomości ale gdzieś przepadły....lub po prostu nie mogę ich znaleźć 🤭


Odpisałeś na moje powitanie popołudniu... ale nie mogę teraz wiadomości znaleźć 🤭
Witaj, tu łódzkie. ;) Mogę powiedzieć o sobie, że temat animal jest ze mną od bardzo dawna. Jednak dopiero niedawno mentalnie gotowy jestem, żeby też iść o kolejny krok dalej. Pozdrawiam. :)
 
Back
Top