Popek i jego wyczyny

stajenny30

Citizen of Zooville
Ludzie będą teraz kojarzyli zoo z jeszcze większą patologią i degeneracją, obie te wartości reprezentuje ten człowiek.
 
Last edited:
Kto wie, może nawet założy tu profil i będzie się chwalił penetrowaniem pupila jak wielu jemu podobnych tutaj.

Meg
 
Do tej pory mi zdążyło się trafić na 3 takie osoby. Nie przyczepią raczej inne osoby niż kościół katolicki

Tylko że ich tyraniczne bóstwo mnie mało interesuje osobiście
 
Ta, jeszcze brakuje żeby się w to wszystko kościół zaczął mieszać... Choć mogę przypuszczać, że te 3 osoby mają koloratke. Niech papież zarządzi ekskomunikę Popka X3
 
Ejo ale z tematami nieokołofilmowymizpolski to chodźcie do nowo założonego topiku o wszystkim bo zaraz mod pousuwa wszystkie 20postów wstecz 😉

Meg
 
No to zgodnie z prośbą. Nowy topik o popku by mod nie pokasowal 20 wstecz na tamtym. W skrócie skończyliśmy na ekskomunice od kościoła co dla jednej osoby jak i dla mnie jest marzeniem bo lepsze od zwykłej apostazji. Oraz o tym że 99% treści jak to faceci robią jest banowane słusznie. Jakie są wasze odczucia o tym? Dodaje mem by był zasięg
 

Attachments

  • FB_IMG_1706688892049.jpg
    FB_IMG_1706688892049.jpg
    46.8 KB · Views: 27
@Kombajnista Można przerzucić posty o Popku z https://www.zoovilleforum.net/threads/filmy-z-polski.40965 ? Dyskusja poszła tam trochę za daleko X3

99% treści z analem gdzie faceci są topami. Jest też sporą część materiałów z mężczyznami, gdzie zwierzę jest traktowane z należytym szacunkiem.
Po Popku za to żadnego szacunku bym się nie spodziewał. Ehh... jedynie zaspokajanie swoich rządz seksualnych nie ma żadnego uroku
 
Nie wierzę.. najbardziej znany wspólczesny polski zoofil dostał swój dedykowany temat. "Krul Albanii" może być z siebie dumny, będzie fajnie zapamiętany, a w PL napewno będą bardziej przychylnie patrzeć na brykanie z czworonogami haha 🙃

Meg
 
@Kombajnista Można przerzucić posty o Popku z https://www.zoovilleforum.net/threads/filmy-z-polski.40965 ? Dyskusja poszła tam trochę za daleko X3

99% treści z analem gdzie faceci są topami. Jest też sporą część materiałów z mężczyznami, gdzie zwierzę jest traktowane z należytym szacunkiem.
Po Popku za to żadnego szacunku bym się nie spodziewał. Ehh... jedynie zaspokajanie swoich rządz seksualnych nie ma żadnego uroku
Już przerzucił
 
Back
Top