Zoosbook

www30

Lurker
Witam wszystkich! Chciałbym zapytać czy warto zakładać konto na Zoosbooku i czy zarejestrowane tam osoby są realne? :) Proszę o podzielenie się swoją opinią. ;)
 
Raczej już są realne. Admin mówi po polsku, była weryfikacja. Z paroma paniami sobie rozmawiam, Ukrainy, Hiszpanii, Polski. Czasem powysyłamy to i owo ;) Są i konta pań występujących w filmach, nawet po jednym zdaniu z paroma mi się udało pogadać. Raczej unikać materiałów K9 w przesyłaniu. Chyba ,że rysunki.
 
Last edited:
Tak było weryfikowane. Z Polski jest mało. Ja mam kontakt tylko z trzema. Pomocny jest google translator, można dowoli gadać z paniami z Niemiec, Rosji, Szwecji, Hiszpanii , Francji etc.
 
Odkąd powstał nowy zoosbook i trzeba było znowu założyć konto jakoś mi się odechciało tam wchodzić dodatkowo większość materiałów tam zamieszczanych było z sieci nie mniej jednak pare osób było ciekawych ale do spotkania nie doszło bo wiadomo że większość od razu myśli że zaprowadzę ich do konia i będą mogli zaruchać, na wiadomość o lepszym poznaniu się kontakt się urywał....
 
I had a confirmed page but it was deleted, for unknown reasons and it was very unpleasant for me as well as for my friends girls who also had confirmed pages and we all left there and never returned
 
Back
Top