Witam wszystkich

Anubis102

Lurker
Zasadniczo mam trzy pytania.
1 .Czy ktoś z was posiada klacze?
2. I czy są tutaj Panie które są fankami Kucy lub Koni?
3. Co Panie myślą o seksie w ciąży?
 
Zasadniczo mam trzy pytania.
1 .Czy ktoś z was posiada klacze?
2. I czy są tutaj Panie które są fankami Kucy lub Koni?
3. Co Panie myślą o seksie w ciąży?
1. Może niedługo do tego dojedzie
2. Klaczuśki są u mnie najważniejsze ❤️
3. Nie jestem kobietą ale w sumie taka jest dlaej w 2/3 sprawna
 
Te kilka topików spermiarskich o klaczach zdecydowanie do wywalenia albo do zgłoszenia. Robi się bezsensowny spam. Jest jeden temat dedykowany ale nie! Napaluchy muszą spamować i napierdalać gównopostami o "klaczusiach" jak jacyś pojebani, jakby to jakieś nie wiadomo co było.
Kto jest moderatorem sekcji nieanglojęzycznych? Przydało by się zrobić porządek.
 
Te kilka topików spermiarskich o klaczach zdecydowanie do wywalenia albo do zgłoszenia. Robi się bezsensowny spam. Jest jeden temat dedykowany ale nie! Napaluchy muszą spamować i napierdalać gównopostami o "klaczusiach" jak jacyś pojebani, jakby to jakieś nie wiadomo co było.
Kto jest moderatorem sekcji nieanglojęzycznych? Przydało by się zrobić porządek.
Nikt nie jest moderatorem sekcji nieanglojęzycznej. Wszyscy administratorzy piszą głównie po angielsku a sekcje nieanglojęzyczne są raczej odstawione na drugi plan względem "głównego forum". Z tego co się orientuję administratorami są jacyś tam dawni znajomi z innego forum więc nie ma co mieć nadzieję że pojawi się ktoś nowy kto się tym zajmie porządnie. Musiałbyś im porządnie to tłumaczyć na pv jaka jest sytuacja a nie wiem czy komukolwiek by się chciało pocić tylko po to żeby za jakiś czas sytuacja się powtórzyła
 
Posty bywa, że zgłaszam i nawet daje to jakieś rezultaty, ale rzeczywiście przydałby się jakiś polski "nadzorca".
 
Back
Top