Witam i pozdrawiam oraz polecam po 1

Piękne ujecie..Moja Ex też po pierwszym razie z naszym Pupilem powiedziała że się nie spodziewala że tak ja to zabierze..Kiedyś ja już sama przyuwazylem na tym że mu obciagala gdy ja po imprezie firmowej usnelem na kanapie w salonie🫢
 
Mam na imie Karolina i mam 19 lat. Niedawno spróbowałam 1 raz. Nie miałam chłopaka wcześniej i w sumie nie chciałam. I powiem że było bardzo fajnie :). Napewno powtórzę. Trochę czytałam to forum i po prostu zaciekawiło mnie to. Jeżeli jakaś dziewczyna się wacha to śmiało powiem że warto! Dziękuję Ewelinie (poznanan na GG) oraz jej koledze za pomoc i naukę oraz uspokojenie było super piesek też fajny :D. Pomoc w przygotowaniu to na pewno 10/10. Nie sądziłam że to takie przyjemne :3. Szczególnie to uczucie jak zalewa spermą. Oraz dzięki że mogłam wybrać gdzie bym chciała by wszedł :D. PS sorrki nie wiedziałam że ja mogę mieć mokry orgazm. Ta wielkość daje efekt
O taak...kiedyś sąsiada mlody Dog niemiecki gdy mu czmychnal i jakimś trafem znalazł się na naszym ogrodzie miał taki wzwód że moja Ex opalajac sie nago,zauwazywszy to zapytała się czy może mu possac chwile tak jej zaimponował jego gabaryt i szerokość.. zwabiła go do baszej altany...musiałem drzwi zamknąć tak było słychać jej jeczenie gdy mu to robiła 🤦😊

Koleżanka mi wynalazła te forum..a wyszlo że nie jest tak jakbym myślał że może byc😊Szkoda..może kiedyś naprawde zostanie utworzone Polsko jezyczne ...choć myślę że długa droga do tego...fajnie by mieć chociaż kilku znajomych preferujących ta odmianę sexu,jakieś pary,malzenstwa kobiety samotne i panow oczywiście tez😊
 
Podziękuj temu sebie co ma raz na czerwono Seb a raz meg. Tak toksycznego człowieka dawno się nie spotkało... On i jemu podobni są najgorszą zmorą tutaj i zniechęcają do pisania jak i irracjonalny regulamin i bany za byle gówno. Jak tamta co niby loli miała a nie miała
Nie zdążyłem jeszcze poznać ale permanentny ban bez możliwości odwołania się w żaden sposób? Lekko mi tutaj coś nie pasuje. Nawet jeśli po dwóch latach zmienisz swoje nastawienie to i tak nie możesz wrócić w żaden sposób
 
Odniosę się do kilku rzeczy, jakie tutaj padły oraz przedstawię swoją opinię. Dla większej przejrzystości zrobię to w punktach.
1. Na forum obowiązuje regulamin, a nieznajomość prawa nie chroni przed konsekwencjami. Jego najważniejsze fragmenty przetłumaczyłem.
2. O poziom community winno dbać ono same. Ja tylko usuwam treści niezgodne z regulaminem, zwłaszcza spam, którego jest dosyć dużo - zdublowane tematy i takie tam.
3. Odnoszę wrażenie, że większość nowych użytkowników po prostu szuka kogoś "z dostępem" i głównie na takiej znajomości im zależy. Widać to po postach. Kiedy ich poszukiwania okazują się bezowocne, przestają się udzielać. Mało kto chce zbudować relację z drugim człowiekiem.
4. Forum to nie czat i pisanie wiadomości w stylu "Hej", "Cześć", "Ok" uważam za spam. Nie wiem, może ja już stary jestem, ale po prostu taka jest netykieta - chcesz z kimś pogadać, idź na priv albo na wbudowany czat.
 
Odniosę się do kilku rzeczy, jakie tutaj padły oraz przedstawię swoją opinię. Dla większej przejrzystości zrobię to w punktach.
1. Na forum obowiązuje regulamin, a nieznajomość prawa nie chroni przed konsekwencjami. Jego najważniejsze fragmenty przetłumaczyłem.
2. O poziom community winno dbać ono same. Ja tylko usuwam treści niezgodne z regulaminem, zwłaszcza spam, którego jest dosyć dużo - zdublowane tematy i takie tam.
3. Odnoszę wrażenie, że większość nowych użytkowników po prostu szuka kogoś "z dostępem" i głównie na takiej znajomości im zależy. Widać to po postach. Kiedy ich poszukiwania okazują się bezowocne, przestają się udzielać. Mało kto chce zbudować relację z drugim człowiekiem.
4. Forum to nie czat i pisanie wiadomości w stylu "Hej", "Cześć", "Ok" uważam za spam. Nie wiem, może ja już stary jestem, ale po prostu taka jest netykieta - chcesz z kimś pogadać, idź na priv albo na wbudowany czat.
No tylko ze jeżeli regulamin jest błędny lub ocena admina jest błędna i nie możesz się odwołać bo tak to jest to śmieszne. A były takie przypadki.
 
Z moich obserwacji wynika, że bany lecą głównie za pisanie o wydarzeniach, które miały miejsce przed osiągnięciem pełnoletności - tutaj moderacja nie ma litości. Oczywiście, gdyby ktoś przeczytał regulamin, to wiedziałby, co wolno, a czego nie, a tak... Staram się moderować to, co sam wyłapię, ale też nie siedzę tutaj 24/7.
Jest to forum zoo, ale panują na nim określone zasady.
 
Ale regulamin to nie jest "prawo" tylko zbiór ogólnych zasad które panują na forum. Każdy powinien się do nich stosować ale zamiast od razu kogoś permanentnie banować to powinna zostać najpierw zwrócona uwaga że czegoś takiego nie wolno robić i dopiero za którymś upomnieniem powinna być egzekwowana kara która też nie powinna być permanentnym wykluczeniem tylko jakimś na przykład czasowym banem albo czasowym zabraniem komuś możliwości pisania wiadomości prywatnych żeby pokazać że takie coś nie będzie tolerowane ale jednocześnie nie pozbywając się na zawsze członka społeczności. Ludzie tutaj są zbyt sztywni i mają chyba jakąś chorą obsesję a my nie mamy jak tego zmienić. Musimy się temu podporządkowywać a to pewnie nie tylko moje zdanie
 
Prawo, przynajmniej to polskie, akurat niezbyt łaskawie patrzy na nasze zainteresowania. Możemy tak się bawić słowami, ale nie zmienia to faktu, że regulamin obowiązuje. Tak, należy się podporządkować lub próbować go zmienić. Opcja numer trzy to założenie własnego forum.
 
Nie zmienimy regulaminu bo to nie jest polski regulamin tylko ogólny przetłumaczony na polski. Żeby zmienić nasz regulamin trzeba zmienić ten całego forum co nie jest możliwe i bardzo dobrze o tym wiesz więc są tylko dwie opcje: albo się podporządkować albo jak się nie podoba to nikt ci tutaj nie każe siedzieć (co jest bardzo nie fair i chamskie w stosunku do drugiego człowieka)
 
Moim zdaniem bez różnicy gdzie postawisz serwer, takie fora są pod szczególnym nadzorem, pewnie siedzi tutaj pełno ludzi szukających pedofili, czy zajmujących się handlem ludźmi.
Jeszcze za czasu zoosbook, czy kiedyś na art dostałem kilka naprawdę niedwuznacznych propozycji, gdy nieopatrznie wspomniałem że mija partnerka ma dziecko. Jak również propozycja eyjazdu na jacht, ale gratis jesli zabiorę ze soba jakies panienki, im mlodsze tym lepiej. Zgłaszałem do admina, bo wiadomo na policję ciężko...
Wracając do meritum, boją się zapewnie.bana na całe forum, więc jadą wg zasady najemników, "zastrzelmy wszystkich, Bóg ich posegreguje"

Zawsze jest opcja stworzyć grupę na telegramie, czy wickr, zapraszać się wzajemnie i tyle. Nie wiem tylko czy Wickr jeszcze działa, ale jedna z lepszych apek.
 
Ech. Regulamin jest jeden na całe forum, ale kto Tobie broni zaproponować zmianę któregoś punktu? To miałem na myśli.
Chamski to jest brak poszanowania dla reguł w miejscu, w którym ktoś jest tylko gościem. W swoim domu też Ty ustalasz zasady.
 
Dobrze ujęte. Spokojnie można powiedzieć że tkwimy w kryzysie bezdomności od kilku dobrych lat i kim my jesteśmy żeby zmieniać zasady panujące w czyimś domu
 
1. I chyba wszystko zostało powiedziana, zmiany są możliwe, trzeba jednak je zaproponować i jak widać można prowadzić dyskusję, a reszta to na priv. Jak też Kombajnista pisze, to większość poszukuje szybkiej rozrywki, to też szybko znikają, nie ma się więc co przejmować, kto chce rozmawiać zostanie.
2. W każdym domu, w którym jesteś gościem przestawiasz meble albo obrazy i to tak bez konsultacji?
3. Żadne rozmowy, zakładanie nowych for, czatów itp. nie wyjdzie, ponieważ to jest małą grupa i bynajmniej nie szuka rozmowy, związków, a po prostu szuka zwierzaka, lub innej szybkiej zabawy, rano wstaną i nie będą pamiętać jak trafili na to forum.

Żeby ten wbudowany czat jeszcze działał. Za Chiny nie potrafię go uruchomić :)
czat działa

No jeden mega cham wrócił z bana
o tym pisałem, miał zbyt wiele do stracenia, tym bardziej, że reklamuje swoje konto w innych miejscach
 
o tym pisałem, miał zbyt wiele do stracenia, tym bardziej, że reklamuje swoje konto w innych miejscach
No i to jest żałosne. Równi i równiejsi

Ech. Regulamin jest jeden na całe forum, ale kto Tobie broni zaproponować zmianę któregoś punktu? To miałem na myśli.
Chamski to jest brak poszanowania dla reguł w miejscu, w którym ktoś jest tylko gościem. W swoim domu też Ty ustalasz zasady.
No tylko ze jak admin banuje bo ma takie widzimisię bo widzi coś czego nie ma. A potem największy toksyk dostaje UB bo reklamuje czy coś. Ten co co chwilę zmienia osobowość no to jest to żałosne
 
Widać, że można się skutecznie odwołać, tylko trzeba wiedzieć jak i przedstawić jakieś argumenty
 
Mam na imie Karolina i mam 19 lat. Niedawno spróbowałam 1 raz. Nie miałam chłopaka wcześniej i w sumie nie chciałam. I powiem że było bardzo fajnie :). Napewno powtórzę. Trochę czytałam to forum i po prostu zaciekawiło mnie to. Jeżeli jakaś dziewczyna się wacha to śmiało powiem że warto! Dziękuję Ewelinie (poznanan na GG) oraz jej koledze za pomoc i naukę oraz uspokojenie było super piesek też fajny :D. Pomoc w przygotowaniu to na pewno 10/10. Nie sądziłam że to takie przyjemne :3. Szczególnie to uczucie jak zalewa spermą. Oraz dzięki że mogłam wybrać gdzie bym chciała by wszedł :D. PS sorrki nie wiedziałam że ja mogę mieć mokry orgazm. Ta wielkość daje efekt
Super gratki za odwage moje kolezanki boja sie sprobowac :(
 
Back
Top