Witam i pozdrawiam oraz polecam po 1

Karolciarolcia

Zooville Settler
Mam na imie Karolina i mam 19 lat. Niedawno spróbowałam 1 raz. Nie miałam chłopaka wcześniej i w sumie nie chciałam. I powiem że było bardzo fajnie :). Napewno powtórzę. Trochę czytałam to forum i po prostu zaciekawiło mnie to. Jeżeli jakaś dziewczyna się wacha to śmiało powiem że warto! Dziękuję Ewelinie (poznanan na GG) oraz jej koledze za pomoc i naukę oraz uspokojenie było super piesek też fajny :D. Pomoc w przygotowaniu to na pewno 10/10. Nie sądziłam że to takie przyjemne :3. Szczególnie to uczucie jak zalewa spermą. Oraz dzięki że mogłam wybrać gdzie bym chciała by wszedł :D. PS sorrki nie wiedziałam że ja mogę mieć mokry orgazm. Ta wielkość daje efekt
 

Attachments

  • Na portal.jpg
    Na portal.jpg
    97.5 KB · Views: 530
Ja zaś zrzekania się polskiego obywatelstwa zdecydowanie nie popieram, ale jesteśmy dorośli, więc niech sobie każdy robi, co chce.
Kobiety chyba jakieś tu są, ale z ich autentycznością bywa różnie.
 
Ja zaś zrzekania się polskiego obywatelstwa zdecydowanie nie popieram, ale jesteśmy dorośli, więc niech sobie każdy robi, co chce.
Kobiety chyba jakieś tu są, ale z ich autentycznością bywa różnie.
rozważę to jeszcze, ale nie będę wykorzystywać przywilejów z niego
 
Nie wiem, czy to obywatelstwo daje jakieś wielkie przywileje, w każdym razie nie rozpatruję tego w ten sposób. A, no i nie trzeba cytować wiadomości bezpośrednich.
 
może, nie wiem :). tu sami faceci czy jak ogólnie? bo żadnej babeczki nie widzę
Co do kobiet to jest ich naprawdę niewiele.
Zdarzyło mi się znajdować osoby z polski które np w ogóle się tutaj nie odzywały, zresztą akurat polska sekcja forum można powiedzieć że jest stosunkowo.... martwa :')
Względem zamieszkania za granicą to sam o tym myślałem biorąc pod uwagę sytuację gospodarczą i polityczną (nie poruszajmy tu tego tematu :') ) aczkolwiek ze względu na studia które mam- jest to awykonalne.
Jednakże zastanawia mnie czemu chcesz zrzec się obywatelstwa?
Wiadomo- twoja decyzja, tylko pytanie czy w czymś ci ono przeszkadza tak w sumie 😅
 
Cześć! Fajnie, że się tutaj odezwałaś - zawsze to miło, kiedy grono dziewczyn się tu powiększa, bo faktycznie jesteście w dotkliwie odczuwalnej mniejszości. No i super, że twoje wrażenia są tak pozytywne. Mam nadzieję, że będziesz aktywna na forum i nie zniechęcą Cię różne dziwne akcje, które potrafią nieraz odstręczyć sympatyczne dziewczyny od takich miejsc. Baw się dobrze! ;)
 
Gratki. A hmmm ciekawe czy ta Ewelina z GG to ta sama z którą kiedyś korespondowałem... Czy ma może labradora?
Nie, Husky i Amstaff. i chyba jakiś jeszcze ale raczej nie labrador. Sama nie pamietam jaki jest na zdj jak by co
 
Last edited:
witam wszystkich jestem marcin nowy użytkownik akwarium jeśli chodzi sex z pieskami to już mnie zaliczały
 
Witam Cię Karolciu. Fajnie że są takie dziewczyny i jest ich coraz więcej. Sprzęt bardzo fajny ;). Pozdrawiam. Wiele rozkoszy w zabawach z tym kochankiem.
 
Pozdrawiam i życzę kolejnych fajnych przeżyć. Konkretny knot. Jak on się w Tobie zmieścił. To musiało być mega uczucie.
 
Mam na imie Karolina i mam 19 lat. Niedawno spróbowałam 1 raz. Nie miałam chłopaka wcześniej i w sumie nie chciałam. I powiem że było bardzo fajnie :). Napewno powtórzę. Trochę czytałam to forum i po prostu zaciekawiło mnie to. Jeżeli jakaś dziewczyna się wacha to śmiało powiem że warto! Dziękuję Ewelinie (poznanan na GG) oraz jej koledze za pomoc i naukę oraz uspokojenie było super piesek też fajny :D. Pomoc w przygotowaniu to na pewno 10/10. Nie sądziłam że to takie przyjemne :3. Szczególnie to uczucie jak zalewa spermą. Oraz dzięki że mogłam wybrać gdzie bym chciała by wszedł :D. PS sorrki nie wiedziałam że ja mogę mieć mokry orgazm. Ta wielkość daje efekt
Brzmi bardzo zachęcająco, moja dziewczyna tez uważa ze warto i czekamy na jej pierwszy raz :)
 
O łał. Bardzo fajne doświadczenie i zdjęcie również. Gratuluję koleżance odwagi! Sama planuję spróbować ale dopiero wtedy gdy będę miała swojego własnego czworonoga, odchowanego i wychowanego po mojemu aby się nie brał za nikogo innego, najlepiej husky albo owczarka niemieckiego. Narzeczony wie i się zgadza, omawialiśm6 to już wiele razy haha 🤭 Jakiekolwiek próby to na bank będą lecz w nieokreślonej przyszłości. Za to w fantazjach najbardziej bujają mnie wilki.

Meg
 
O łał. Bardzo fajne doświadczenie i zdjęcie również. Gratuluję koleżance odwagi! Sama planuję spróbować ale dopiero wtedy gdy będę miała swojego własnego czworonoga, odchowanego i wychowanego po mojemu aby się nie brał za nikogo innego, najlepiej husky albo owczarka niemieckiego. Narzeczony wie i się zgadza, omawialiśm6 to już wiele razy haha 🤭 Jakiekolwiek próby to na bank będą lecz w nieokreślonej przyszłości. Za to w fantazjach najbardziej bujają mnie wilki.

Meg
Polecam Akite Amerykańską. Ładne posłuszne psy. Jeżeli planujecie dziecko to te psy bardzo dobrze z nimi żyją
 
Mam na imie Karolina i mam 19 lat. Niedawno spróbowałam 1 raz. Nie miałam chłopaka wcześniej i w sumie nie chciałam. I powiem że było bardzo fajnie :). Napewno powtórzę. Trochę czytałam to forum i po prostu zaciekawiło mnie to. Jeżeli jakaś dziewczyna się wacha to śmiało powiem że warto! Dziękuję Ewelinie (poznanan na GG) oraz jej koledze za pomoc i naukę oraz uspokojenie było super piesek też fajny :D. Pomoc w przygotowaniu to na pewno 10/10. Nie sądziłam że to takie przyjemne :3. Szczególnie to uczucie jak zalewa spermą. Oraz dzięki że mogłam wybrać gdzie bym chciała by wszedł :D. PS sorrki nie wiedziałam że ja mogę mieć mokry orgazm. Ta wielkość daje efekt
Czy możesz nam opowiedzieć jak to dokładniej wyglądało?
 
Po ilości obleśnych, chamskich i nie skomentuję jakich jeszcze tekstów od osób na PW i nie tylko. Oraz prób stalkowania mnie by przyjechać daruję sobie. Te osoby wiedzą że o nich piszę i że kontakt poza forum wbrew mojej woli skończy się dla nich tragicznie
Niestety też tak mam. Oblesnych napalencow którzy nie mają nic do zaoferowania jest tu mnóstwo,
 
Jak czasami moje znajome dzielą się chamskimi, obraźliwymi wiadomościami, które dostają na priv na innym serwisie erotycznym, to się nieraz zastanawiam, spod jakiego kamienia takie chamstwo wypełza i jakim cudem nauczyło się w ogóle pisać. Nie zazdroszczę, serio. :\
 
Back
Top