Witać się z Wami to jak przytulić przyjaciela po latach 😘

MaG

Lurker
BANNED USER
Witam Wszystkich ! Przypadkowo znalazłem to forum i jestem dzisiaj najszczęśliwszy pod słońcem. Tyle lat ukrywania się i fantazjowania ... a tu proszę, jest nas więcej :) Przygód mam sporo. Już jako nastolatek zacząłem tą przygodę. Myślę, że będę tu częstym gościem, więc będzie czas by opowiedzieć. Cóż, miło Was poznać. Jestem facetem na poziomie. Dojrzałym i realnie myślący o spełnieniu swoich fantazji. Z Wami może się udać
 
Teraz to wiem ;). Mam nadzieję, że ten portal mi na to pozwoli. Można zobaczyć w profilu osób czy są facetem czy babką? I skąd jest ?
 
Bardzo się cieszę z każdego nowego użytkownika. Proszę zapoznać się z regulaminem oraz uważać na spam. W razie wątpliwości można pisać na priv.
Takie rzeczy czasami widać na profilu, a czasem nie. Najłatwiej chyba popatrzeć po postach danej osoby, ale nie nastawiałbym się na spotkanie.
 
Teraz to wiem ;). Mam nadzieję, że ten portal mi na to pozwoli. Można zobaczyć w profilu osób czy są facetem czy babką? I skąd jest ?
Można zobaczyć, ale z tego co wiem można ukryć swoje dane osobowe, żeby były niewidoczne.
 
Back
Top