Wasze ulubione filmiki

Mat777

Lurker
Cześć,

Jakie są wasze ulubione filmiki ?
Osobiście wręcz uwielbiam Sonie, dla mnie najlepsza <3

Szorstki9

Tourist
AOZ jak jeszcze Vixen była, zwłaszcza z dwoma pupilami jednocześnie. Teraz Panie ze świnkami, ze względu na ogrom spermy jaki świnia zostawia.

Silence

Tourist
Ja chyba jeszcze nie jestem na tyle w temacie aby mieć swoje ulubione serie, czy gwiazdy. Po prostu oglądam różne filmiki :D No, może z lekką przewagą amatorskich :D
Z czasem znajdziesz swoje ulubione. Amatorskie też są fajne, tylko problem z nimi jest właśnie ten, że często są kiepsko zrealizowane - zupełnie jakby fakt, że ktoś to robi dla frajdy, a nie dla kasy, wykluczał się z umiejętnościami technicznymi. ;D

HunnyBunny

Tourist
Taki już urok tych filmików :p Niektóre faktycznie są słabo nakręcone, ale trudno też wymagać super precyzji od osób, które w momencie ich kręcenia są właściwie zajęte czymś innym 😄
Dla mnie problemem niektórych amatorskich filmików jest to, że są one "amatorskie" :/

Last edited:

Hansnl

Lurker
Ja mam sporą playlistę filmów. Ale ostatnio odkryłem jak wyżej osoby pisały Sonię, chyba z Rosji, piękna dziewczyna, i jeszcze w pół Holenderkę - Lise Aka Eloa Lombard. Jak ona z pasją oddaje się pieskom jest po prostu nie do opisania. Co do Polskich nagrań to widziałem tylko jeden (oficjalnie podpisany polish girl), brunetka, trochę "przy kości", nieźle obciągała psu, mam chyba gdzieś link, ale nie wiem gdzie bo sporo tego mam w ulubionych :p pozdrowionka

Lukas666

Tourist
Kurcze sporo tego.... Każda ma swój unikatowy sposób na zabawę.... Ale chyba w pierwszej trójce znajdą się Vixen, Lise i Sonya.

Mac655

Tourist
Dogwomen to Polka.
Party Smasher - wg producentow z Zachodu, to tez Polki w akcji - czekam na potwierdzenie tej informacji..
a reszta to amatorskie nagrania....

to tyle z nowosci...

ogryzek

Lurker
Dogwomen to Polka.
Party Smasher - wg producentow z Zachodu, to tez Polki w akcji - czekam na potwierdzenie tej informacji..

to tyle z nowosci...
Ja bym bardziej optował że Dogwomen to Rosjanka, fakt, że to moja ulubiona aktorka, mimo, że filmów z jej udziałem jest zaledwie kilka - chyba z 5. Ale, jeśli ktoś ma linki do innych , to chętnie oblukam to cudo w akcji

Lukas666

Tourist
Ja bym bardziej optował że Dogwomen to Rosjanka, fakt, że to moja ulubiona aktorka, mimo, że filmów z jej udziałem jest zaledwie kilka - chyba z 5. Ale, jeśli ktoś ma linki do innych , to chętnie oblukam to cudo w akcji
No Dogwomen też jest boska. Akcja w samochodzie.... Oj marzy się, oj marzy.😈

Mac655

Tourist
100 % Polka z Wa-wy. To pewna informacja. Teraz juz sie w to nie bawi. Nakrecila chyba ok 5 Filmow. Wszystkie sa w sieci.... Jesli cos sie zmieni, dam znac;)

SebX

Tourist
Ze starych filmów to zdecydowanie Andy z początków twórczości z takim wielkim czarnym psem. Wtedy była piękna, młodziutka, wyglądała zdrowo. Późniejszych produkcji już nie byłem w stanie oglądać bo wyglądała jak przećpana, wychudzona i z tatuażami. Koniec końców dziewoja zeszła z tego świata.
Z obecnie popularnych ale nie nagrywających to lubię filmy Cannibal Cupcake. Ze swoim Rottim kręciła fajne klipy. Niestety dziewczyna już przestała nagrywać, jest mężatką i ma dziecko.

Z nowych gwiazdek to zdecydowanie lubię najbardziej twórczość Fantazi, dobrze zrealizowane filmy bez udziwnień. Lise też jest spoko, oddana sprawie bardzo.

To czego z kolei nie lubię w filmach to pomagające z zewnątrz "rączki" oraz zakładanie fikuśnych ubrań lub butów na szpilkach, totalne bezsensowne kretyństwo. Jak już film ma być i akcja to na golasa, naturalnie bez durnych przebieranek.
Są też dziewczyny nastawione jedynie na hajs np Sonia lub Veronica Silesto. Prezentują się ładnie, bo są atrakcyjne i potrafią grać, kusząco się wypinać, rozkładać nóżki przed pieskami, prężyć przed kamerą. Ma to ładnie wyglądać dla oka, dlatego jest popularne bo mało kto chce dziś oglądać grube stare baby z wielkimi rozklapciochami. Zoofilskie obrazki też mają być estetyczne, to nie lata 70-80's gdzie królowały obrośnięte brochy czy kutasy, kudłate babochłopskie fryzury i kiepski montaż. Tych naturalnych zoofilek to dziś nie ma tak wiele i można je policzyć na palcach obu rąk. Pozostałe kręcą filmy tylko dla kasy, większość kobiet jest ładnych ale wszystko jest udawane choć odgrywane całkiem nieźle. Veroniczkę np nagrywa zresztą jej facet a ogromną większość contentu opychają ze realną kasę i mało jest leaków z pełnych filmów.

Silence

Tourist
Dogwomen to Polka.

to tyle z nowosci...
Fajnie byłoby poznać taką dziewczynę jak Dogwoman. Jest niesamowita, szkoda że zrezygnowała. Tych kilka filmików z jej udziałem należy do moich ulubionych.

waldek33

Lurker
Witam, mam pytanko , a mianowicie czy ktos byłby tak łaskawy i mógłbypodrzucic linki tych filmików z tą "naszą" gwiazda w akcji? Szukalem szukalem i duupa😋 nic mi nie wpadlo w łapska. Z góry podziękował.