WARSZAWA- spotkanie?

Wydaje się nierealne by zoofilia podpadała pod te same ramy karne co pedofilia... Ale takie realia, zupełnie jakby ustawodawca nie widział różnic.
Ustawodawca nie widzi związku między konopiami a marihuaną, więc nie należy zbyt wiele oczekiwać...
 
Tematem bylo spotkanie w Warszawie i jest to do ogarniecia aczkolwiek wymaga wiekszego zaufania i czasu. Jesli macie pomysły to mysle ze jest to idealne miejsce(te forum) na spelnienie swoich skrytych pragnień😎 opcja z polem mokotowski to troche przypal…
 
Witam. Reaktywuję pomysł spotkania dla osób z Warszawy i bliskich okolic. Można się poznać,spotkać gdzieś na neutralnym gruncie. Wiadomo- dyskrecja to podstawa, ale przecież niezobowiązujące spotkanie nie jest karalne, tak? :) Nie będziemy przecież robić niczego niewłaściwego... ;)
A docelowo może dołączy kto z pieskiem, doświadczeniem, możliwościami.
Ktoś słusznie wspomniał o karach, że o napiętnowaniu nie wspomnę. Dlatego myślę, że pierwsze spotkanie BEZ żadnych nielegalnych praktyk ;) będzie spoko.
 
Zaproponujcie coś konkretnego. Najwyżej nikt nie przyjdzie. Inaczej będziemy tylko pisać i nic z tego nie będzie.
 
Witam jestem z Warszawy doświadczenia w animalu nie mam a chętnie bym to zmienił Z psem. Dla psa bym zrobił loda ale nie ukrywam że najbardziej interesuje mnie cipka suki i miło by było kogoś poznać kto ma suke.
 
czy ktoś w Wawie ma dostęp i chciałby popatrzeć jak jestem kryty? wiem... takich szukających jest sporo ale może ktoś szuka dyskretnego męskiego faceta na poziomie, który czasami lubi zrobić coś zboczonego
 
Witam jestem z Warszawy i nie mam doświadczenia ale interesują mnie konie i psy. Może ktoś pomóc w zdobyciu jakiegoś konia lub psa?

34 latek bi z doswiadczeniem, szukam realnej znajomosci. Warszawa/ Piaseczno. Zonaty, zatem pelna dyskrecja jak i poszanowanie czasu ze nie zawsze jest jak sie spotkac
Ja mogę

Hej! Paweł 20 lat z Warszawy. Lekko bi i chętny do spróbowania animalu :) Kręci mnie oral z psem lub koniem :D Liczę że uda się tutaj kogoś poznać
Też się podłączam
 
Back
Top