Warszawa niech podniesie ręce!

Siema wszystkim warszawiakom! Ja co prawda z okolic ale zapewne też wielu z was nie mieszka w samej stolicy ;) Obserwuje forum od dłuższego czasu i widze ostatnimi czasy duży wysyp nowych użytkowników co też i mnie zachęciło. Ja natomiast nie będę pisał tego co praktycznie wszyscy szukający kogoś ze zwierzątkiem licząc że faktycznie ktoś taki się zgłosi, marzenia ściętej głowy ;) Sam przez kilka lat szukałem takiego kogoś aż w końcu udało mi się nawiązać kontakt z kimś kto do dziś jest moim dobrym znajomym w tych sprawach. Tak naprawdę to był czysty przypadek że taką osobę poznałem. Później oczywiście istotna sprawa musiałem zdobyć jej zaufanie aby ten ktoś chciał się w ogóle spotkać ze mną w realu co też było logistycznym przedsięwzięciem. Chce przez to powiedzieć że chętnie pogadam na priv z osobami w tym klimacie lubiących konie bo to ich właśnie jestem fanem. Mam doświadczenie którym chętnie się podzielę i doradze co i jak przy okazji nawiązując jak się uda realne znajomości. Pasjonuje się również jeździectwem, regularnie trenuje w siodle swoje umiejętności jeździeckie zarówno na palcu ujeżdżeniowym jak i w terenie podczas szybkiego galopu. To jest coś co uwielbiam :) Zarówno jeśli chodzi o animal jak i real to jestem bi więc chętnie też spotkam się z kimś nie tylko na rozmowę końskich klimatach ;)
 
Last edited:
Cześć.Jestem tu nowy ale tematyka nie jest mi obca;) Szukam realnych osób z Warszawy i okolic mających swoich pupili do wspólnych spotkań i zabaw ;)
 
  • Like
Reactions: Mix
Hej.
Czy nie można zorganizować zwykłego spotkania dla osób, które są w temacie? Żadna tu osoba (mam taką nadzieję :) ) nie przechowuje w domu "takich" materialòw (co chyba może być karane). Ale spotkanie karane nie jest :)
Więc jeśli ktoś jest realnie zainteresowany spotkaniem, może obejrzeniem jakiegoś filmu ;) czy zabawą ;) to zapraszam do rozmowy- tutaj albo na priv.

O mnie: 1985r, Warszawa, bi :)))
 
Back
Top