Trudne poczatki.

Gdyby Ciebie jeszcze tylko Facet od Tyłu zakleszczył 🥰😘
 
Moje ulubione pozycje -(zaznaczam że to nie ja)
 

Attachments

  • 14.jpg
    14.jpg
    10.7 KB · Views: 137
  • art-of-zoo-cupcake-cupcake-and-the-king-thumbnail.jpg
    art-of-zoo-cupcake-cupcake-and-the-king-thumbnail.jpg
    15.6 KB · Views: 135
  • 544e46321bc8eCannibal Cupcake - AoZ - Papi - Zootube Zoofilia K9 Vids.mp4-6b.jpg
    544e46321bc8eCannibal Cupcake - AoZ - Papi - Zootube Zoofilia K9 Vids.mp4-6b.jpg
    23.8 KB · Views: 135
  • preview.jpg
    preview.jpg
    33.3 KB · Views: 150
To nie Jej Zdjęcia Id*ioto... czytać nie potrafisz bo Ch*ujkiem myślisz ? 🤣🤣😈
Polska cebula nawet na takim forum wyjdzie . Tak wiem że to nie jej kochanek ( ten na zdjęciach ) Ale ogarnia te wszystkie pozycje więc jest wszechstronny i taki był sens mojej wypowiedzi ..... no fucking commend dla Ciebie. Będę milszy i nie będę Cię obrażał, nie dziękuj .
 
Polska cebula nawet na takim forum wyjdzie . Tak wiem że to nie jej kochanek ( ten na zdjęciach ) Ale ogarnia te wszystkie pozycje więc jest wszechstronny i taki był sens mojej wypowiedzi ..... no fucking commend dla Ciebie. Będę milszy i nie będę Cię obrażał, nie dziękuj .
To są Uchwyty z Filmików na Którym są Różne Psy 🙃Jak można być tak Tępym ?
 
To są Uchwyty z Filmików na Którym są Różne Psy 🙃Jak można być tak Tępym ?
Ja nie mogę co za człowiek z Ciebie :D Ogarnij się ! Moja wypowiedz dotyczyła pozycji , nie psów , POZYCJI które te psy przyjmują . Umiesz czytać ze zrozumieniem i rozpoznawać kontekst wypowiedzi ?? Widzę że ani jedno ani drugie.
 
Wiem bardzo dobrze o co ci chodzi 😈🤌ale nie zauważyłeś że Cię prowokuję HaH 🤣Uwielbiam Ludzi za to 😘
 
Back
Top