pytanie mam czy sa tu kobiety ktore posiadają psa i szukaja przystojniego faceta do wspolniej zabawy ?

Powiem ci ze ja od lat szukam po internecie kobiety która jest zainteresowana takimi klimatami ale niestety efekty są bardzo znikome
 
Jeśli jesteś realny to choćby za chwilę
Cześć) Jestem młodym, uroczym facetem z irokezem. Lubię fotografię. Naprawdę chcę się napić whisky, zapalić dobrego „papierosa” i położyć się pod psem. Proszę napisz do mnie jeśli możesz pomóc. A kto czyta i ma psa - też pisz. Po krótkiej korespondencji przyjadę do Ciebie albo Ty do mnie. :)o_O:gsd_love:
 
Wybacz odpisywałem suczce, jestem facetem ponoć przystojnym alfa z psem.
Cześć) Jestem młodym, uroczym facetem z irokezem. Lubię fotografię. Naprawdę chcę się napić whisky, zapalić dobrego „papierosa” i położyć się pod psem. Proszę napisz do mnie jeśli możesz pomóc. A kto czyta i ma psa - też pisz. Po krótkiej korespondencji przyjadę do Ciebie albo Ty do mnie. :)o_O:gsd_love:
 
Jak jesteś przystojny tak jak piszesz to ogromny plus.Ze mnie też jest nie zła suczka
Dlatego szukam zadbanych ludzi z pieskami 🔥😍
Cześć) Jestem młodym, uroczym facetem z irokezem. Lubię fotografię. Naprawdę chcę się napić whisky, zapalić dobrego „papierosa” i położyć się pod psem. Proszę napisz do mnie jeśli możesz pomóc. A kto czyta i ma psa - też pisz. Po krótkiej korespondencji przyjadę do Ciebie albo Ty do mnie. :)o_O:gsd_love:
 
Chętnie dołączę do pary lub kobiety. Od jakiegoś czasu chodzi mi ten klimat po głowie jako uzupełnienie dominacji...


Mam spore doświadczenie w 2m+k i 2m+2k. 33 lata. Przystojny.
 

Attachments

  • IMG_20200121_173537.jpg
    IMG_20200121_173537.jpg
    231.4 KB · Views: 107
  • IMG_168.jpg
    IMG_168.jpg
    78.7 KB · Views: 102
  • IMG_20210415_220804.jpg
    IMG_20210415_220804.jpg
    217 KB · Views: 106
Ja też jestem młoda, ładna, napalona, mam dwa niewyżyte rotweilery, lubię sobie z nimi robić zdjecia podczas akcji a także nagrywać filmy. Na całym darknecie nie ma drugiej takiej jak ja. Poszukuję wiernych widzów aby sobie pooglądali ekscesy. Płatności przyjmuję w bitcoinach albo na prywatne konto na Kajmanach ;)
 
Cześć) Jestem młodym, uroczym facetem z irokezem. Lubię fotografię. Naprawdę chcę się napić whisky, zapalić dobrego „papierosa” i położyć się pod psem. Proszę napisz do mnie jeśli możesz pomóc. A kto czyta i ma psa - też pisz. Po krótkiej korespondencji przyjadę do Ciebie albo Ty do mnie. :)o_O:gsd_love:
Witam i pozdrawiam razem z Nim z Poznania
 
Powiem ci ze ja od lat szukam po internecie kobiety która jest zainteresowana takimi klimatami ale niestety efekty są bardzo znikome
Ciężko jest znaleźć bo nikt ci tak o się nie przyzna że robi takie rzeczy. Pewnie nie jedna kobieta spróbowała tego z psem i wstydzi się przyznać własnemu mężowi czy chłopakowi a co dopiero losowej osobie w internecie. Przecież nie zaczynasz rozmowy od "hej, też Cie interesuje seks ze zwierzętami?" tylko normalnie prowadzisz rozmowę jak z normalną osobą a osoby które się z tym obnoszą to są w większości fejk konta
 
"Przystojny" to pojęcie względne, więc niech będzie, że jestem :D
podbijam kolege
i tak jak napisał OSADA
"Powiem ci ze ja od lat szukam po internecie kobiety która jest zainteresowana takimi klimatami ale niestety efekty są bardzo znikome"
ja bym bez kozery dodał że mikroskopijne.
 
podbijam kolege
i tak jak napisał OSADA
"Powiem ci ze ja od lat szukam po internecie kobiety która jest zainteresowana takimi klimatami ale niestety efekty są bardzo znikome"
ja bym bez kozery dodał że mikroskopijne.
Koledzy, najśmieszniejsze jest to ( i tu posypią się pewnie słowa krytyki ale chodziło mi o zaspokojenie swojej ciekawości ) ze kiedyś zalogowałem się na jednym z portali randkowych jako kobieta będąca bi i tyle co się dowiedziałem o zboczeniach ze strony kobiet to w życiu jako facet żadna mi takich informacji nie udzieliła . A jeżeli chodzi o animal rozmawiając z kobietami jako kobieta to bardziej były tym zainteresowane jak rozmowa normalna z facetem . Tak wiem ze jest to słabe ale z tego powodu ze interesuje się psychologia chciałem sobie sprawdzić jak to z kobietami jest
Pozdrawiam
 
Koledzy, najśmieszniejsze jest to ( i tu posypią się pewnie słowa krytyki ale chodziło mi o zaspokojenie swojej ciekawości ) ze kiedyś zalogowałem się na jednym z portali randkowych jako kobieta będąca bi i tyle co się dowiedziałem o zboczeniach ze strony kobiet to w życiu jako facet żadna mi takich informacji nie udzieliła . A jeżeli chodzi o animal rozmawiając z kobietami jako kobieta to bardziej były tym zainteresowane jak rozmowa normalna z facetem . Tak wiem ze jest to słabe ale z tego powodu ze interesuje się psychologia chciałem sobie sprawdzić jak to z kobietami jest
Pozdrawiam
co racja to racja
 
Koledzy, najśmieszniejsze jest to ( i tu posypią się pewnie słowa krytyki ale chodziło mi o zaspokojenie swojej ciekawości ) ze kiedyś zalogowałem się na jednym z portali randkowych jako kobieta będąca bi i tyle co się dowiedziałem o zboczeniach ze strony kobiet to w życiu jako facet żadna mi takich informacji nie udzieliła . A jeżeli chodzi o animal rozmawiając z kobietami jako kobieta to bardziej były tym zainteresowane jak rozmowa normalna z facetem . Tak wiem ze jest to słabe ale z tego powodu ze interesuje się psychologia chciałem sobie sprawdzić jak to z kobietami jest
Pozdrawiam
Równie dobrze mogłeś trafić na takich samych jak ty 🤗 Nigdy nie masz 100% pewności
 
Równie dobrze mogłeś trafić na takich samych jak ty 🤗 Nigdy nie masz 100% pewności
Tak i masz racje ale to podczas rozmowy jesteś w stanie wychwycić to czy dana osoba jest plci pięknej
Przypomnę ci ze sam tutaj ostrzegales przed fałszywymi wpisami chłopów którzy podają się jako kobiety
Szkoda w tym wszystkim tylko tego ze my jako faceci chcemy zaspokoić tutaj swoją ciekawość i podniecenie aktem kobiet w tematyce animal a ich tutaj jest tyle co kot napłakał
 
Tak i masz racje ale to podczas rozmowy jesteś w stanie wychwycić to czy dana osoba jest plci pięknej
Przypomnę ci ze sam tutaj ostrzegales przed fałszywymi wpisami chłopów którzy podają się jako kobiety
Szkoda w tym wszystkim tylko tego ze my jako faceci chcemy zaspokoić tutaj swoją ciekawość i podniecenie aktem kobiet w tematyce animal a ich tutaj jest tyle co kot napłakał
Ale każda osoba jest inna, jedna kobieta może się zachowywać jak księżniczka a inna może być chamska i chodzić w dresie. Nie da się określić czy ktoś zachowuje się jak kobieta bo każda kobieta jest inna. Nie każda dziewczyna lubi też być adorowana i nie każda lubi komplementy czy prezenty. Wtedy już nie jest kobietą bo zachowuje się inaczej niż większość?

Co do drugiej części to nie każdy facet szuka tutaj zaspokojenia podniecenia bo jak już wyżej pisałem to każdy jest inny. To że jestem facetem nie znaczy że szukam tutaj jakiegoś zaspokojenia, każdy ma swoje intencje niezależnie czy ktoś jest facetem czy kobietą bo tak samo może cię oszukać facet podający się za kobietę jak sama kobieta. W moich wiadomościach nie miałem na myśli tego że tylko faceci podający się za kobiety oszukują ale jeśli będziesz wierzył we wszystko co ci ktoś napisze to szybko zostaniesz oszukany. Chciałem w nich uczulić ludzi na to żeby upewnić się czy zdjęcia należą na pewno do tej osoby a nie zachwycać się "o patrzcie, samica" bo czasem nawet grafika google nie jest w stanie wyszukać niektórych zdjęć
 
Koledzy, najśmieszniejsze jest to ( i tu posypią się pewnie słowa krytyki ale chodziło mi o zaspokojenie swojej ciekawości ) ze kiedyś zalogowałem się na jednym z portali randkowych jako kobieta będąca bi i tyle co się dowiedziałem o zboczeniach ze strony kobiet to w życiu jako facet żadna mi takich informacji nie udzieliła . A jeżeli chodzi o animal rozmawiając z kobietami jako kobieta to bardziej były tym zainteresowane jak rozmowa normalna z facetem . Tak wiem ze jest to słabe ale z tego powodu ze interesuje się psychologia chciałem sobie sprawdzić jak to z kobietami jest
Pozdrawiam
Podstępne ale nic złego nie zrobiłeś :)
 
Back
Top