Pytanie do pań

wyjątkowa jest każda faza. Najpierw poszukiwanie wejścia i oczekiwanie na penetracje. Uczucie posiadania i rosnący knot. W końcu mocne wytryski i cudowne połączenie. ta chwila może trwać bez końca. Samo wyjście jest tez super ale szkoda, ze to koniec. Napstepnie świadomość, ze nosi jego nasienie w sobie..
 
U mnie jest to kilka faz .
1 . to swiadomosc ,ze po przyjsciu do domu i wzięciu prysznica moj psiak mnie bedzie chciał "przeleciec " a ja sie nie bede bronić.
2. Fakt ,ze moge to robic tyle razy ile tylko mam ochote i to bez zadnych konsekwencji.
3. I przyjemność kiedy we mnie wchodzi, mocno nabrzmiewa i tryska - tu chodzi tez o swiadomosc ,ze mam w sobie cos duzego,cos co mnie przyjemnie wypelnia od srodka, nie wyjdzie przez kilkanascie minut i caly czas wlewa we mnie duze ilosci nasienia.
 
U mnie jest to kilka faz .
1 . to swiadomosc ,ze po przyjsciu do domu i wzięciu prysznica moj psiak mnie bedzie chciał "przeleciec " a ja sie nie bede bronić.
2. Fakt ,ze moge to robic tyle razy ile tylko mam ochote i to bez zadnych konsekwencji.
3. I przyjemność kiedy we mnie wchodzi, mocno nabrzmiewa i tryska - tu chodzi tez o swiadomosc ,ze mam w sobie cos duzego,cos co mnie przyjemnie wypelnia od srodka, nie wyjdzie przez kilkanascie minut i caly czas wlewa we mnie duze ilosci nasienia.
potrafisz zadziałać na wyobraźnię ... potrafisz - pozdrawiam
 
U mnie jest kilka faz .
1. to swiadomosc ,ze po przyjsciu do domu i wz5 prysznica moj psiak mnie bedziesz "przeleciec" a ja sie nie bede pielc.
2. Fakt ,ze moge to robic tyle razy ile mam ochote i to bez zadnych konsekwencji.
3. I przyjemność kiedy we mnie wchodzisz, mocno nabrzmiewa i tryska - tu chodzi tez o swiadomosc ,ze mam w sobie cos duzego,cos co mnie przyjemnie wypelnia od srodka, nie wyjdzie przez kilkanascie minut i caly czas wlewa we mnie duze ilosci nasienia.
Zazdroszczę drugiego podpunkty
Morze kiedyś się spotkamy i porzyczysz mi jednego pieska
 
U mnie jest to kilka faz .
1 . to swiadomosc ,ze po przyjsciu do domu i wzięciu prysznica moj psiak mnie bedzie chciał "przeleciec " a ja sie nie bede bronić.
2. Fakt ,ze moge to robic tyle razy ile tylko mam ochote i to bez zadnych konsekwencji.
3. I przyjemność kiedy we mnie wchodzi, mocno nabrzmiewa i tryska - tu chodzi tez o swiadomosc ,ze mam w sobie cos duzego,cos co mnie przyjemnie wypelnia od srodka, nie wyjdzie przez kilkanascie minut i caly czas wlewa we mnie duze ilosci nasienia.
Już sam opis nie pozwala spokojnie usiedzieć. Taka kobieta to marzenie wielu...
 
Back
Top