Przywitanie :)

Hejka wszystkim! Mam na imię Natalia i założyłam dziś konto na tej stronie ☺️

Tematyka zoo interesuje się od jakiś 2 lat i do tej pory oglądałam tylko filmy w internecie. Nie chcę niczego robić pochopnie, obecnie chciałabym poznać doświadczona dziewczynę lub chłopaka z którymi mogłabym ten temat na spokojnie rozwinąć, podpytać itp. Jeżeli uważacie ze możecie pomoc wprowadzić osobę początkującą to zapraszam na pw 😊
 
Hejka wszystkim! Mam na imię Natalia i założyłam dziś konto na tej stronie ☺️

Tematyka zoo interesuje się od jakiś 2 lat i do tej pory oglądałam tylko filmy w internecie. Nie chcę niczego robić pochopnie, obecnie chciałabym poznać doświadczona dziewczynę lub chłopaka z którymi mogłabym ten temat na spokojnie rozwinąć, podpytać itp. Jeżeli uważacie ze możecie pomoc wprowadzić osobę początkującą to zapraszam na pw 😊
Niestety jesteś nowa i do puki nie napiszesz 10 postów lub odpowiedzi nie można do ciebie na PW pisac
 
Niestety jesteś nowa i do puki nie napiszesz 10 postów lub odpowiedzi nie można do ciebie na PW pisac
Taak właśnie zdążyłam się zorientować po innych wpisach na forum, czy te wiadomości musza być na moim wall-u czy liczą się także odpowiedzi pod postami?
 
Hejka wszystkim! Mam na imię Natalia i założyłam dziś konto na tej stronie ☺️

Tematyka zoo interesuje się od jakiś 2 lat i do tej pory oglądałam tylko filmy w internecie. Nie chcę niczego robić pochopnie, obecnie chciałabym poznać doświadczona dziewczynę lub chłopaka z którymi mogłabym ten temat na spokojnie rozwinąć, podpytać itp. Jeżeli uważacie ze możecie pomoc wprowadzić osobę początkującą to zapraszam na pw 😊
Hejo 😁
 
Miło poznać :) a jak to u ciebie wyszło że zaczęłaś oglądać? Sama znalazłaś czy ktoś ci zaserwował seans xD
 
Cześć
Ja również dzisiaj założyłem konto. Tematem zoo interesuję się od dobrych kilku lat, ale ostatnio mnie coś natchnęło że chciałbym tego spróbować na prawdę.
PS. Mam na imię Mateusz :)
 
Witam, również jestem tu nowa póki co czytam posty tutaj na forum, ale chętnie (po wbiciu tych nieszczęsnych 10 odpowiedzi) popiszę z kimś na te tematy. Moje realne doświadczenie jest zerowe.
 
Witam, również jestem tu nowa póki co czytam posty tutaj na forum, ale chętnie (po wbiciu tych nieszczęsnych 10 odpowiedzi) popiszę z kimś na te tematy. Moje realne doświadczenie jest zerowe.
Witamy , milo ze forum sie rozrasta

Witam, również jestem tu nowa póki co czytam posty tutaj na forum, ale chętnie (po wbiciu tych nieszczęsnych 10 odpowiedzi) popiszę z kimś na te tematy. Moje realne doświadczenie jest zerowe.
I także chętnie popisze z kimś nie z drugiego konca pl
 
Witamy , milo ze forum sie rozrasta


I także chętnie popisze z kimś nie z drugiego konca pl
Cześć. Ja od długiego czasu interesuje się tematem ale niestety nie miałem okazji osobiście uczestniczyć. Nie znam też nikogo osobiście z tych klimatów i również nie mam z kim pogadać.
 
Cześć. Ja od długiego czasu interesuje się tematem ale niestety nie miałem okazji osobiście uczestniczyć. Nie znam też nikogo osobiście z tych klimatów i również nie mam z kim pogadać.
Więc niedługo będziesz miał okazję ;)
 
Wchodzę na Twój profil ale nie ma opcji rozpocznij conwersacjie. Dziwne. Dodałem Cię do obserwowanych ale to chyba nie przeszkadza, co nie?
 
Prywatne konwersacje można przenieść poza ten wątek. Cytowanie wiadomości bezpośrednich nie jest konieczne.
 
Back
Top