Powoli i do przodu

Anim267

Tourist
BANNED USER
Siemka ludzie!
Jakiś czas temu pytałem was jak zacząć temat ze swoją kobieta by też chciała. Zaczelem więc działać. Narazie nawiązuje seksualnie do psów tzn ostatnio mówiła że chce dużego psa w naszym domu spytałem czy dlatego że ma dużego ona się spytała czy wiem ;P już myślałem że idzie w dobrą stronę ale gdy zaczelem temat niby żartem wizyty w schronisku aby patrzeć na psie kutasy to powiedziała że to obrzydliwe i przestałem narazie kontynuować ten temat czy zmierzam w dobrą stronę waszym zdaniem czy jakoś inaczej ja podejść ?
 
Cóż, sądzę że raczej nikt Ci nie pomoże dobrą radą. Dlaczego? Bo tylko Ty znasz swoją partnerkę i masz świadomość jak daleko możesz się posunąć. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć że pomaga... alkohol. Nic odkrywczego ale z autopsji wiem że ""pomaga". Moja żona też uważa że to obrzydliwe 🤭 Pomimo tego że w czasach studenckich zabawiając się z koleżanką (po alkoholu) zrobiły jamnikowi "dobrze" (ręcznie) bo chciał się dołączyć do zabawy. Nie wchodząc w szczegóły, przez dwadzieścia lat "namawiania" żony zdołałem osiągnąć tylko to że pozwala naszemu owczarków "wylizać sobie", jak to mówi z "dedykacją dla mnie". Akurat żona wie o moim "zboczenia" i je akceptuje ale pewnego punktu nie chce przekroczyć, a ja, za bardzo ja szanuję żeby być zbyt "nachalnym" w swoich "pragnieniach".
 
Weź ją na pieska i w momencie największego podniecenia powiedz jej, żeby sobie wyobraziła, że ogromny pies ją rucha.

A jak dojdziesz za wcześnie to ją przepros i jej powiedz, że prawdziwe psy ruchają zwykle 20-40 minut
 
[
Weź ją na pieska i w momencie największego podniecenia powiedz jej, żeby sobie wyobraziła, że ogromny pies ją rucha.

A jak dojdziesz za wcześnie to ją przepros i jej powiedz, że prawdziwe psy ruchają zwykle 20-40 minut
Ale żeby tak od razu okłamywać? 20-40 minut? Mogę wiedzieć jaka rasa bo w temacie jestem ponad 20 lat i nie znam żadnej psiej rasy która by tak długo potrafiła 😎
 
Weź ją na pieska i w momencie największego podniecenia powiedz jej, żeby sobie wyobraziła, że ogromny pies ją rucha.

A jak dojdziesz za wcześnie to ją przepros i jej powiedz, że prawdziwe psy ruchają zwykle 20-40 minut
Hah akurat z tym nie ma problemu rzniemy się na wszelkie możliwe sposoby nieraz dwie godziny gdzie ona ma orgazm za orgazmem. ;)
 
A czy ona wie, że jesteś w temacie 20 lat? Chyba nie. Potem się może okazać, że "źle usłyszałeś" i te 40 minut to maksymalny czas z knotem w bezruchu. Grunt, żeby teraz ją podniecić.
 
Osobiście powiem ze również mam małe próby w tym temacie :) ostatnio sama wyskoczyła niby pół żartem pół serio ze jakbyśmy mieli Psa to by jej minete chociaż robił jak mnie nie ma w domu. Zobaczymy ile uda się zdziałać, mocno naciska na pieska wiec za niedługo pewnie zawita w naszym domu ;)
 
I chuj i cześć dalej zaczynam z nią temat jednak mówi wprost że mam przestać bo to obrzydliwe czy to jednoznacznie daje odpowiedź że nie próbować nawet ? Czy ujawnić i spytać prosto z mostu
 
Hej też zaczynam namawiać moją żonkę. U nas jest lekki plus, że żona miała kiedyś pieska i sama się przyznała do zabawy ale teraz jakoś unika tematu. Kupiłem dildo i czasem się bawimy z nim i rozmawiamy na temat.. Niestety jest to nadal mało i nie mamy realnie pieska... :( ale powoli coś idzie..
 
I chuj i cześć dalej zaczynam z nią temat jednak mówi wprost że mam przestać bo to obrzydliwe czy to jednoznacznie daje odpowiedź że nie próbować nawet ? Czy ujawnić i spytać prosto z mostu
Na Twoim miejscu bym z bastował z tematem, albo sama kiedyś zacznie, albo możesz o ile to możliwe by p[osiadasz psa, ukradkiem leżącego psa zaprosić do zabawy, jako , że to ona sam dołączył bez Twojej namowy. W inny sposó możesz nieodwracalnie popsućcharmienie w domu. Przed naszymi żądzami seksualnymi, powinniśmy stawiać dobro naszych partnerek, nie wszystko możemy załatwiać kosztem innych , a szacunek i miłość dla naszych pań przede wszystkim.
 
Back
Top